Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
3. Dc-gui 0.2.22-t használok, amivel az a problémám, hogy amint csatlakozik egy hubra, a procihasználat 100%-ra ugrik és elég rendesen visszafogja a gépet, még zenehallgatáskor is megakad (AMD 2400+, 512 MB RAM)
Jelenleg a 0.3.2 a legutolsó stabil kiadás esetleg probáld meg a cvs-t -]
http://ubk.uhulinux.hu/1.1/pasic/dclib-cvs…28-1.1_i386.uhu
http://ubk.uhulinux.hu/1.1/pasic/dcgui-qt-…28-1.1_i386.uhujah az acpi-rõl nincs vmi infid, mert az sem müxik.. ( uhu alatt ment )
Fordítsd bele a kernelbe, illetve elõtte nézz bele az /etc/rc.d/rc.modules fájlba lehet csak ki kell szedni a komment jelet …
Ja és ami a lényeg 2.6-s kernelhez ez az alsa valo -]
ftp://ftp.scarlet.be/pub/slackware/slackw…es/linux-2.6.7/Pomm ezt elolvastad???
nvidia fent, gmplayer meg mindig rossz:((
Konkrétan…
Van egy olyan probkémám, hogy van egy Sony Ericsson Típusú telefonom.
Konkrétan milyen típus??
4. beírom a szolgáltatóm által megadott DNS szerver elsõ IP címet: xxx.xxx.xxx.xxx
5. beírom a szolgáltatóm által megadott DNS szerver második IP címet: xxx.xxx.xxx.xxxEzt a két pont nyugodtan kihagyható… mennie kell ezek nélkül is Ha beírod jó ha kihagyod akkor meg automatice megkapja a szolgáltatótól
Sztem is Slackware a nyerõ 😀 😀
Oregon csinált egy oldalt sztem érdemes belenézni (bár a tied sokkal frissebb)
http://oldlaptop.linuxuser.hu/ha valakinek sikerült már beuzemelni a a gprsecet slaki alatt és megosztaná tapasztalatait az jó lenne.köszi, elöre is!
http://easyconnect.linuxuser.hu/modules.ph…?name=knowledge
De valaki nem szeretné nekem elmagyarázni a torrent cuccok használatát?????Nagyon örülnék ennekis… 8)
-
SzerzőBejegyzés