PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 991-1,000 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: [email protected] #1942887
    PcZolee
    Felhasználó

      A Tv kimenet beállításáról már többször írtam itt a fórumon, keress rá! Az nvtv nem rossz, meg ott van a Yanc is, de ha integrált TV vezérlõd van (szerintem az FX5200-on az van), akkor ezekkel nem fog menni!
      Viszont az „általam” leírt mgoldás tuti jó, egy kis XF86config buherálás után máris megy a kép TV-n is!

      Hozzászólás: UHU csomag SuSE-hoz #1943021
      PcZolee
      Felhasználó

        Szerintem ez nem jó megoldás, inkább keress SuSe csomit, vagy rakd forrásól, az biztos, hogy forrásból is fel lehet úgy pakolni, hogy minden benne legyen!

        Hozzászólás: Automatikus felvételkészítése rádióból #1941551
        PcZolee
        Felhasználó

          OK, epekedve várjuk 🙂 🙂 :)!

          Hozzászólás: eMule UHU alatt #1943037
          PcZolee
          Felhasználó

            Hogyne lenne, viccelsz?! aMule a te barátod :)!
            Itt a homepage-e: http://amule.sf.net/
            UHU 1.1 csomi: http://ubk.uhulinux.hu/1.1/csaba/amule_2.0…c2-1.2_i386.uhu

            Hozzászólás: 3 D desktop #1942962
            PcZolee
            Felhasználó

              Fúúú, ez a SUN-féle 3D-s desktop megoldás nagyon ütõs (most néztem meg a videót)! Jó lenne, ha le lehetne tölteni vhonnan, de ezt kétlem :(!

              Hozzászólás: 3 D desktop #1942959
              PcZolee
              Felhasználó

                Akkor majd kipróbálom, hátha megy Xfce alatt is!

                Hozzászólás: 3 D desktop #1942957
                PcZolee
                Felhasználó

                  Minden ablakkezelõ alatt megy? Vagy csak a „nagyobbak” alatt???

                  PcZolee
                  Felhasználó

                    Szerintem van egy pár fölösleges dolog.
                    ide-scsi emuláció a 2.6-os kernelnek nem szükséges.
                    biztos, hogy kell
                    – cryptographic opció
                    – sun hálózati filerendszer, de egyébként ezek közül mi kell?
                    – Amateur Radio support  
                    – Packet Radio protocols  
                    – AX.25 network device drivers  
                    – jbd filerendszer

                    Csak, hogy néhányat kiemeljek.

                    Ezek minek:
                    – sun hálózati filerendszer, de egyébként ezek közül mi kell?
                    – Amateur Radio support
                    – Packet Radio protocols
                    – AX.25 network device drivers
                    ??????

                    Ezek csak akkor kellenek, ha van hozzá hardware! Nem?! 😉

                    Hozzászólás: Kernel 2.6.6 #1942788
                    PcZolee
                    Felhasználó
                      Hozzászólás: houdini telepitese #1942742
                      PcZolee
                      Felhasználó

                        Ne, letöltöm, és kipróbálom, aztán majd jelentkezek, hogy mi a helyzet!

                      10 bejegyzés megtekintése - 991-1,000 / 1,617