Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A Tv kimenet beállításáról már többször írtam itt a fórumon, keress rá! Az nvtv nem rossz, meg ott van a Yanc is, de ha integrált TV vezérlõd van (szerintem az FX5200-on az van), akkor ezekkel nem fog menni!
Viszont az „általam” leírt mgoldás tuti jó, egy kis XF86config buherálás után máris megy a kép TV-n is!Szerintem ez nem jó megoldás, inkább keress SuSe csomit, vagy rakd forrásól, az biztos, hogy forrásból is fel lehet úgy pakolni, hogy minden benne legyen!
OK, epekedve várjuk 🙂 🙂 :)!
Hogyne lenne, viccelsz?! aMule a te barátod :)!
Itt a homepage-e: http://amule.sf.net/
UHU 1.1 csomi: http://ubk.uhulinux.hu/1.1/csaba/amule_2.0…c2-1.2_i386.uhuFúúú, ez a SUN-féle 3D-s desktop megoldás nagyon ütõs (most néztem meg a videót)! Jó lenne, ha le lehetne tölteni vhonnan, de ezt kétlem :(!
Akkor majd kipróbálom, hátha megy Xfce alatt is!
Minden ablakkezelõ alatt megy? Vagy csak a „nagyobbak” alatt???
Szerintem van egy pár fölösleges dolog.
ide-scsi emuláció a 2.6-os kernelnek nem szükséges.
biztos, hogy kell
– cryptographic opció
– sun hálózati filerendszer, de egyébként ezek közül mi kell?
– Amateur Radio support
– Packet Radio protocols
– AX.25 network device drivers
– jbd filerendszerCsak, hogy néhányat kiemeljek.
Ezek minek:
– sun hálózati filerendszer, de egyébként ezek közül mi kell?
– Amateur Radio support
– Packet Radio protocols
– AX.25 network device drivers
??????Ezek csak akkor kellenek, ha van hozzá hardware! Nem?! 😉
Ne, letöltöm, és kipróbálom, aztán majd jelentkezek, hogy mi a helyzet!
-
SzerzőBejegyzés