PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,001-1,010 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: qtparted telepitese #1942736
    PcZolee
    Felhasználó

      libuuid-dev van!

      Szal:

      apt-get update
      apt-get install liduuid-dev

      Milyen UHU-t használsz, mert valszeg át kell írnod a /etc/apt/sources.list file-t 1.1-nél ezt a sort szúrd be:
      deb ftp://ftp.uhulinux.hu/pub/uhu/1.1 ./

      De lehet, hogy a 2. CD-rõl is fel tudod telepíteni!

      Hozzászólás: v4l #1942618
      PcZolee
      Felhasználó

        Amikor lefut a make install, akkor kéne a konzolon figyeld, ill. visszamenj arra a részre, ahol éppen a modult másolja! Szerintem az a gond, hogy az új modulnak más a neve, de mindjárt megnézem!
        A fórumon rákerestél?

        Hozzászólás: houdini telepitese #1942737
        PcZolee
        Felhasználó

          Mi ez a program? Honnan lehet letölteni, hogy kipróbáljam?

          Hozzászólás: qtparted telepitese #1942732
          PcZolee
          Felhasználó

            apt-get install liduuid-dev

            Ha ezután se megy, akkor tedd fel forrásból a libuuid-et!

            Hozzászólás: Automatikus felvételkészítése rádióból #1941549
            PcZolee
            Felhasználó

              Látom, hogy megoldottad, de azért elmondom, hogy legközelebb ne szenvedj ennyit.

              Hozzászólás: Beszélgessünk a Gentoo-ról! #1941915
              PcZolee
              Felhasználó

                Húúú, ez szép! A configom nekem is hasonló, csak a CPU 3200+, remélem nem kell KDE, mert jó sokáig forgolódik!

                PcZolee
                Felhasználó

                  A modulját próbáltad már kézzel betölteni? Az ifconfig mit ír, be van egyáltalán töltve a modul?

                  De szerintem a driver akkor se fog felmenni, ha lesz neted, mert annak ahhoz semmi köze, a driver úgy is saját kernel modult fordít!

                  Hozzászólás: Beszélgessünk a Gentoo-ról! #1941913
                  PcZolee
                  Felhasználó

                    🙁 🙁 🙁 Még több…. Sebaj, ha kell kivárom :)!

                    Hozzászólás: Elmegy a hang… #1942436
                    PcZolee
                    Felhasználó

                      Ja, ahogy azt az elõttem szóló is leírta, írd már le, hogy pontosan milyen hangkártya, mert az ac ’97 csak egy szabvány! Vagy, hogy milyen alaplap, mert úgy már utánna tudunk nézni! Kipróbáltad minenféle kimenettel? Alsa, OSS, eSound, Arts stb.?!

                      Hozzászólás: k3b #1942625
                      PcZolee
                      Felhasználó

                        Most a Suse-vel, vagy a K3B-vel van a gond???

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,001-1,010 / 1,617