Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
libuuid-dev van!
Szal:
apt-get update
apt-get install liduuid-devMilyen UHU-t használsz, mert valszeg át kell írnod a /etc/apt/sources.list file-t 1.1-nél ezt a sort szúrd be:
deb ftp://ftp.uhulinux.hu/pub/uhu/1.1 ./De lehet, hogy a 2. CD-rõl is fel tudod telepíteni!
Amikor lefut a make install, akkor kéne a konzolon figyeld, ill. visszamenj arra a részre, ahol éppen a modult másolja! Szerintem az a gond, hogy az új modulnak más a neve, de mindjárt megnézem!
A fórumon rákerestél?Mi ez a program? Honnan lehet letölteni, hogy kipróbáljam?
apt-get install liduuid-dev
Ha ezután se megy, akkor tedd fel forrásból a libuuid-et!
Látom, hogy megoldottad, de azért elmondom, hogy legközelebb ne szenvedj ennyit.
Húúú, ez szép! A configom nekem is hasonló, csak a CPU 3200+, remélem nem kell KDE, mert jó sokáig forgolódik!
A modulját próbáltad már kézzel betölteni? Az ifconfig mit ír, be van egyáltalán töltve a modul?
De szerintem a driver akkor se fog felmenni, ha lesz neted, mert annak ahhoz semmi köze, a driver úgy is saját kernel modult fordít!
🙁 🙁 🙁 Még több…. Sebaj, ha kell kivárom :)!
Ja, ahogy azt az elõttem szóló is leírta, írd már le, hogy pontosan milyen hangkártya, mert az ac ’97 csak egy szabvány! Vagy, hogy milyen alaplap, mert úgy már utánna tudunk nézni! Kipróbáltad minenféle kimenettel? Alsa, OSS, eSound, Arts stb.?!
Most a Suse-vel, vagy a K3B-vel van a gond???
-
SzerzőBejegyzés