Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A Yast-ot FELEJTSD EL!!!! Ahogy vizsla is mondta a formátuma teljesen más az rpm-nek! Csak azért kell átnevezned, hogy az mc-vel bele tudj lépni, mert alapban nem biztos, hogy be van neki állítva, hogy a *.uhu is tömörített állomány!
Hát nem tudom, hogy menni forg-e, mert ez egy elég kis disztó, a hdd megosztáshoz meg samba kéne, úgyhogy azt kéne felraknod vhogy, a kérdés csak az, hogy hogy, meg hogy van-e benn gcc meg ilyesmi! Szerintem jobban jársz, ha beállítasz egy Debian-t szerver-nek!
Ez igaz, de mire tönkremenne, addigra úgyis lecseréled!
De ez most nem is érdekes, csak ez a dolog, hogy slaki alatt megy, gentoo alatt meg nem…, de mindegy is, majd a próba alatt kiderül!X alól „kpackage *.uhu”
Konzolon a legegyszerübb, hogy root-ként enter-t nyomsz a file-on, majd enter a benne levõ INSTALL file-on!Háát, én sem hinném, hogy van összefüggés! Az egyik disztró alatt menne felhúzva, a másik alatt meg nem u.azzal a kernellel?! Ezt nem hinném, de majd próba lessz… Ha idõm lessz 🙁 …
A legegyszerübb, hogy MC alatt enter-t nyomsz a *.uhu file-on, így belelép a file-ba, onnan már rád van bízva a keresgetés! Ha nem lépne bele, akkor nevezd át a *.uhu-t *.rpm-re, a többi teendõ u.a.!
Ezt nem értem, Gentoo alatt nem lehet túlhúzni a procit?! Ez érdekes lenne, de nem hinném!
A K3D-t ismeritek? Próbálta már vki?
Az sajna biztos, hogy má$ el fogja lopni, ha még nem tette meg :(! Vagy megveszi, felvásárolja stb. , de remélem nem így lesz!
A 3D desk is jó, de azért a SUN féle az…
1. Szedd ki az UHU csomiból az adatbázist, és tedd be a helyére!
2. A hivatalos oldalon fennt kell lennie az adatbázisnak, sõt leírásnak is, hogy hogyan tedd fel! -
SzerzőBejegyzés