PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 981-990 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU csomag SuSE-hoz #1943028
    PcZolee
    Felhasználó

      A Yast-ot FELEJTSD EL!!!! Ahogy vizsla is mondta a formátuma teljesen más az rpm-nek! Csak azért kell átnevezned, hogy az mc-vel bele tudj lépni, mert alapban nem biztos, hogy be van neki állítva, hogy a *.uhu is tömörített állomány!

      PcZolee
      Felhasználó

        Hát nem tudom, hogy menni forg-e, mert ez egy elég kis disztó, a hdd megosztáshoz meg samba kéne, úgyhogy azt kéne felraknod vhogy, a kérdés csak az, hogy hogy, meg hogy van-e benn gcc meg ilyesmi! Szerintem jobban jársz, ha beállítasz egy Debian-t szerver-nek!

        Hozzászólás: Beszélgessünk a Gentoo-ról! #1941921
        PcZolee
        Felhasználó

          Ez igaz, de mire tönkremenne, addigra úgyis lecseréled!
          De ez most nem is érdekes, csak ez a dolog, hogy slaki alatt megy, gentoo alatt meg nem…, de mindegy is, majd a próba alatt kiderül!

          Hozzászólás: eMule UHU alatt #1943040
          PcZolee
          Felhasználó

            X alól „kpackage *.uhu”
            Konzolon a legegyszerübb, hogy root-ként enter-t nyomsz a file-on, majd enter a benne levõ INSTALL file-on!

            Hozzászólás: Beszélgessünk a Gentoo-ról! #1941919
            PcZolee
            Felhasználó

              Háát, én sem hinném, hogy van összefüggés! Az egyik disztró alatt menne felhúzva, a másik alatt meg nem u.azzal a kernellel?! Ezt nem hinném, de majd próba lessz… Ha idõm lessz 🙁 …

              Hozzászólás: UHU csomag SuSE-hoz #1943025
              PcZolee
              Felhasználó

                A legegyszerübb, hogy MC alatt enter-t nyomsz a *.uhu file-on, így belelép a file-ba, onnan már rád van bízva a keresgetés! Ha nem lépne bele, akkor nevezd át a *.uhu-t *.rpm-re, a többi teendõ u.a.!

                Hozzászólás: Beszélgessünk a Gentoo-ról! #1941917
                PcZolee
                Felhasználó

                  Ezt nem értem, Gentoo alatt nem lehet túlhúzni a procit?! Ez érdekes lenne, de nem hinném!

                  Hozzászólás: Blender vs Maya5(6) #1942615
                  PcZolee
                  Felhasználó

                    A K3D-t ismeritek? Próbálta már vki?

                    Hozzászólás: 3 D desktop #1942964
                    PcZolee
                    Felhasználó

                      Az sajna biztos, hogy má$ el fogja lopni, ha még nem tette meg :(! Vagy megveszi, felvásárolja stb. , de remélem nem így lesz!

                      A 3D desk is jó, de azért a SUN féle az…

                      Hozzászólás: UHU csomag SuSE-hoz #1943023
                      PcZolee
                      Felhasználó

                        1. Szedd ki az UHU csomiból az adatbázist, és tedd be a helyére!
                        2. A hivatalos oldalon fennt kell lennie az adatbázisnak, sõt leírásnak is, hogy hogyan tedd fel!

                      10 bejegyzés megtekintése - 981-990 / 1,617