Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Akkor a gnome tovább fordul, mint a KDE?! Ez érdekes!
Egyébként, a Gentoo alatt milyen könnyen dobálóznak az emberek az órákkal 🙂 🙂 :). Ehhez jobb lesz hozzászoknom 😉 !
Lehetne kicsit bõvebben, pontosan milyen driver, vagy kernel modul? Esetleg írd le, hogy honnan szedted le a drivert, és megnézem, hogy hogyan kellene feltenni! A meke install kimenete mi volt? Hova telepítette a modult, és milyen néven, mert lehet, hogy neked kéne kézzel betöltened (modprobe)! Egyébként kerss rá a fórum keresõjében a „saa7134” szóra, mert úgy emléxem, hogy már volt róla szó!
Az /usr/src/linux-2.6.5 a /usr/src/linux -ra mutat?
AMD 3200+ -om van, úgyhogy a forgatással nincs gond (legalábbis remélem, 20 órát én is rászánok 🙂 , ha kell 😉 ).
hát szvsz nem kell annyit rászánnod, mivel nekem stage1-tõl kernelestül, X-estül 8-9 óra alatt megvolt AthlonXP 2200+ -on. 🙂 Utána forgatsz egy XFCE -t cirka 10-15 perc alatt, feldobsz egy Operát, oszt hawaii 😉
Hmm KDE jó húzós lehet ilyen procin is 😐 Persze KDE felesleges 🙂 Gnome 2.6 cirka 5 óra volt ha jól emlékszem
Hmm egy tipp: emerge sync majd emerge –update world naponta 1x nem árt azért.
A MaGenTa azért viszonylag kihalt, mert
– még kicsi a magyar gentoos közösség
– a problémák megbeszélése megoszlik a portál, a #gentoo-hu és a levlista köztMindegy, majd csak nõ ez a közösség! Azért én biztos menni fogok, mer valszeg IRC-re is :)!
AMD 3200+ -om van, úgyhogy a forgatással nincs gond (legalábbis remélem, 20 órát én is rászánok 🙂 , ha kell 😉 ).
A magyar doksit megtaláltam, az már tuti, hogy a stage1 lesz, mert pont ez a lényeg, hogy minden forrásból menjen!Már letöltöttem mindent, majd ha lesz idõm elkezdem a telepítést!
Aztán majd jövök a problémákkal 🙂 (Remélem nem 😉 !)!Köszi, szedem is :)!
Szia!:]
hozom a formam…
mire megjelenek, PcZolee mar a 2005.1 -et rakja forrasbol:]]]🙂 🙂 🙂
A két web címet már én is megtaláltam a gentoo.org-ról szedtem a telepítási stb. doksikat, viszont a magenta elég kihaltnak tünki :(! Na mindegy, azért regeltem, hogy ha vmi van oda(is) tudjak menni segítségért :)!
Az a baj, hogy idõm nem engedi, hogy minden disztrót egy napig forgassak, majd próbálgassam, ezért kértem tanácsot!
Maradok a gentoo-nál, aztán majd kiderül, hogy hogy válik be!Köszi mindenkinek!
Ja, ezt nem is figyeltem, mert akkor már én is szóltam volna, hogy a loop-olós dolgot felejtsétek el, mert nem megy, annó én is próbálkoztam vele! A CDEMU jónak tünik, de nemkem nem ment (pedig minden lefordult stb, aminek kelett)! Aki tudja próbálja már ki másik disztró alatt!
-
SzerzőBejegyzés