Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ja, és C-shell kell neki! UHU alatt „apt-get install tcsh” !
Nekem innen indul:
/usr/aw/maya5.0/bin/Maya5.0Igaz, hogy ez a 5.0-ás verzió, de gondolom a 4.0-ánál is ez a helyzet!
Az nforce audio modulja: snd-intel8x0
Ha nem futna prübáld ki a modprobe snd-intel8x0 -val indítani, ha megy helyezd el vmelyik indulás alatt lefutó script-ben!Le is sz*rnám a supermount-ot, de nélküle se jó :(!
1.1-nél ilyen script nincs.
gyomber-nek: Annó a 2.6.4-nél kipróbáltam minden variációt, automount-al, supermount-al, mindkettõ nélkül, de a probléma mindig megvolt :(.
Te mit használsz?Már fontolgatom, hogy vissza teszem a Debian-t, de a Slaki-n, és a gentoo-n erõsen gondolkodom! Csak azért csréltem le a Debian-omat UHU-ra (annó), mert magyar, és támogatni szerettem, volna, nameg kíváncsi voltam rá, de ezek után…
Nekem iso-ban van meg, és (szinte)simán fel tudtam telepíteni UHU alá! Megy is, meg minden, csak nem értek igazán hozzá :(!
A /home/teneved/Desktop alatt létrehozol az „Autostart” nevû mappát, és ide belinkeled, vagy behelyezed az indítandó progit ill. script-et!
Az automount nekem sem akarta csatolni a cdrom-okat, ezért tettem fel a supermount-ot!
vizsla: Milyen script csatolja a hdd-ket? Mert akkor lehet, hogy annak az átírása lenne a megoldás!
u.i.: Vki küldhetne egy UHU alatt tutira müködõ .config-ot, mert kipróbálnám azzal, hogy akkor is ezt csinálja-e!
ide: [email protected]
Háát, nemtudom, hogy mi a fenét csinálok rosszul, de nem akarja user-ként olvasni a fat-ot :(. Beírogattam az fstab-ba, beállítottam a kernelkonfignál a PC-BIOS…-ot is, de nem 🙁 😥 .
A helyzet a következõ:
-2.6.5-ös kernel + supermount patch
-UHU 1.1
-ASUS A7N8X alaplapHa vki tud segítsen lécci!
Ezt már 2.6.5 alól írom, a grsecutity-vel volt a gond, mert minden maradt, csak az vettem ki :)!
-
SzerzőBejegyzés