PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 451-460 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Pár cucc kéne GYORSAN #1998155
    PcZolee
    Felhasználó

      100 000 Ft-ig vennék laptop-ot, ne kiméljetek az ajánlatokkal…  (privi üzenetben) 😀
      [align=right][snapback]112228[/snapback][/align]

      Hello.

      Milyen laptop érdekmelne?

      PcZolee
      Felhasználó

        Azzal a cat-os megoldással van a gond! Van erre jobb is, keress rá, mert most hirtelen nem jut eszembe!

        Hozzászólás: nVidia driver 6629 & Opengl nem OK vmi! #1996079
        PcZolee
        Felhasználó

          Apropó nem tudjátok, hogy az elõzõ nVidia driver-ben levõ nvidia-settings elmentette a TVOverScan értékét?

          Hozzászólás: nVidia driver 6629 & Opengl nem OK vmi! #1996078
          PcZolee
          Felhasználó

            Ezt hogy csináltad? Nekem azt írja, hogy a kernel nem jó! Vagy valami ilyesmi baja van!
            kiszedtem az ATI kártyám és most meg nem tudom feltenni az nVidia drivert! 🙂 lol
            [align=right][snapback]110624[/snapback][/align]

            Kernel source fenn van?

            A driver-re!

            Hozzászólás: Half-Life 2 linux alatt?! #1990715
            PcZolee
            Felhasználó

              Ezt írd be:

              echo 1 > /proc/sys/vm/legacy_va_layout

              Hozzászólás: Half-Life 2 linux alatt?! #1990714
              PcZolee
              Felhasználó

                PcZolee:
                „Te el vagy tévedve!!! Te csak Start gomb melett tudod elképzelni, hogy játszhass vmivel? Asszem akkor inkább neked kéne váltanod! Meg amúgy is, kettönk közül, én vagyok az, aki inkább szenved, hogy játszhasson linux alatt, és nem egybõl a má$ik rendszer jut az eszébe!”
                ha az nvidia hajlando lenne vegre normalis drivert kesziteni vagy biztositani eleg doksit egy dri megirasahoz, akkor en is linux alatt jatszanek; de imho „hetente egyszer tuti fagyokat” nem szeretek jatszani; foleg, mert kerneli fagy ez a csuda;
                kb egy eve nyomtam vegig a max paynet winennal; jo erzes volt; de nem minden jatekot lehet egy hetvege (~10 ora) alatt vegignyomni…

                Na ja, ezen a téren van még mit fejlõdni, de azért nem teszek fel egy win-t, hogy játszhassak, akkor inkább nem játsztok, vagy játszok azzal, amivel lehet… De ez már OFF, mert ez az én véleményem, az meg a tied, te ugy gondolod én meg másképp…
                Egyébként meg, lehet, hogy nem egy nagy durranás sok tekintetbõl az nvidia drivere, de legalább van!

                Hozzászólás: Regisztráció Gondok #1997363
                PcZolee
                Felhasználó

                  De mégis, minek ilyen nick???? Ne mondja már nekem senki, hogy nincs szalonképesebb! Vagy ha a tükörbe néz ez jut eszébe???

                  Ezt nem értem :blush: ! Ez már akkor OFF volt, amikor regelte magát :blink: !

                  Hozzászólás: AcidRip és a hang #1997337
                  PcZolee
                  Felhasználó

                    Javítsatok ki, de tudomásom szerint a mencoder csak mpeg1-et tud (vcd), svcd-t nem!
                    Az elcsúszásról annyit, hogy szvsz az lehet a gond, hogy a frame értéke nem annyi a rippelt dvd-nek, mint az eredetinek! Nézd meg, hogy hány fps-es a dvd film, és annyira állítsd az acidrip-et (ha lehet)!
                    A dvd::rip-et próbáltad már? Az transcode-ot használ, ott van lehetõség (tudtommal) svcd-re is! címe. http://www.exit1.org/dvdrip

                    Hozzászólás: divx2svcd #1997344
                    PcZolee
                    Felhasználó

                      Az mplayer-hez van egy script, az mplayer forrásában megtalálod, a neve divx2svcd, igaz, hogy parancssoros, de nem kell sokat vacakolni vele!

                      Vagy esetleg itt egy gui: http://www.cornelinux.de/web/linux/kavi2sv…ex-english.html (ez asszem transcode-ot használ).
                      Az memcoderhez ott a gmencoder gui-nak, vagy kde alá a konverter ( http://www.kraus.tk/projects/konverter/ )!

                      Hozzászólás: *** ATi driver for Linux *** #1996849
                      PcZolee
                      Felhasználó

                        csak szóvicc volt 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 451-460 / 1,617