Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Simán! 🙂 Ezért örülünk neki ennyire… 😉
[align=right][snapback]111342[/snapback][/align]Nem akarok rosszindulatúnak tünni, de ne lovaljátok ennyire bele magatokat! Lehet, hogy tényleg sikerült egy nagyon jó drivert csinálniuk, de ez eddig nem volt jellemzõ rájuk, szal „láttam már én karón varjút…”!
Mindenesetre, majd 3 nap mulva kiderül!
Ja, ha uhu, akkor vagy UHU csomiból, vagy tar.gz-bõl! Kitömöríted, és install, utánna vmware-config.pl!
Van az xmms-hez mp3-writer, és ogg writer is, és akkor már jóval kisebb!
Milyen disztró?
nics /bin/sh -d! csinálj oda egy szimlinket a bash-ról, vagy nincs fenn a bash (kétlem)???!!!Nekem most 2.6.10-el megy!
Jó, de mi az a firebird???
Nekem eddig semmi gondol nincs/nem volt vele, az igaz, hogy a loki installerek nem szeretik, de az egy umount, és egy mount-al megoldható! Ja, és nem az UHU-ban levõ-rõl beszélek, mert az kicsit meg van variálva, és saját magamnak írtam bele az fstab-ba mindent, és így OK!
szvsz kéne mennie wine-al is, de azért próbáld ki az új cedega-t!
mondjuk jó lenne, ha konzol-ból indítanád, és postolnál vmi hibaüzit!Arra az egyre biztos nem. 🙂 Maradok valami
-barátabb disztrónál. 
[align=right][snapback]110785[/snapback][/align]Ja, pl windows mi 😉 !
Látom az aláírásodban :angry:
ASUS P4P800-SE
Intel P4 2.53GHz Northwood (512ch./533FSB)
512MB PC3200/400 DDR RAM (KINGMAX+Hynix)
Club3D ATi Radeon 9500 PRO+Titan Cuv2AB
OS: Windows XP Final b2600 + SP2—
modalva: a $ nem betu; -
SzerzőBejegyzés