PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 461-470 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: *** ATi driver for Linux *** #1996847
    PcZolee
    Felhasználó

      Simán!  🙂 Ezért örülünk neki ennyire…  😉
      [align=right][snapback]111342[/snapback][/align]

      Nem akarok rosszindulatúnak tünni, de ne lovaljátok ennyire bele magatokat! Lehet, hogy tényleg sikerült egy nagyon jó drivert csinálniuk, de ez eddig nem volt jellemzõ rájuk, szal „láttam már én karón varjút…”!

      Mindenesetre, majd 3 nap mulva kiderül!

      Hozzászólás: VMWare #1996816
      PcZolee
      Felhasználó

        Ja, ha uhu, akkor vagy UHU csomiból, vagy tar.gz-bõl! Kitömöríted, és install, utánna vmware-config.pl!

        Hozzászólás: felvétel webrádióból? #1996821
        PcZolee
        Felhasználó

          Van az xmms-hez mp3-writer, és ogg writer is, és akkor már jóval kisebb!

          Hozzászólás: VMWare #1996813
          PcZolee
          Felhasználó

            Milyen disztró?
            nics /bin/sh -d! csinálj oda egy szimlinket a bash-ról, vagy nincs fenn a bash (kétlem)???!!!

            Hozzászólás: Counter-Strike+WineX és Wine #1996692
            PcZolee
            Felhasználó
              Hozzászólás: supermount hibák? #1996680
              PcZolee
              Felhasználó

                Nekem most 2.6.10-el megy!

                Hozzászólás: lcurses vs lncurses #1996681
                PcZolee
                Felhasználó

                  Jó, de mi az a firebird???

                  Hozzászólás: supermount hibák? #1996675
                  PcZolee
                  Felhasználó

                    Nekem eddig semmi gondol nincs/nem volt vele, az igaz, hogy a loki installerek nem szeretik, de az egy umount, és egy mount-al megoldható! Ja, és nem az UHU-ban levõ-rõl beszélek, mert az kicsit meg van variálva, és saját magamnak írtam bele az fstab-ba mindent, és így OK!

                    Hozzászólás: Counter-Strike+WineX és Wine #1996687
                    PcZolee
                    Felhasználó

                      szvsz kéne mennie wine-al is, de azért próbáld ki az új cedega-t!
                      mondjuk jó lenne, ha konzol-ból indítanád, és postolnál vmi hibaüzit!

                      Hozzászólás: ReactOS 0.2.5 #1996637
                      PcZolee
                      Felhasználó

                        Arra az egyre biztos nem.  🙂 Maradok valami lama.gif-barátabb disztrónál. d3.gif
                        [align=right][snapback]110785[/snapback][/align]

                        Ja, pl windows mi 😉 !

                        Látom az aláírásodban :angry:

                        ASUS P4P800-SE
                        Intel P4 2.53GHz Northwood (512ch./533FSB)
                        512MB PC3200/400 DDR RAM (KINGMAX+Hynix)
                        Club3D ATi Radeon 9500 PRO+Titan Cuv2AB
                        OS: Windows XP Final b2600 + SP2


                        modalva: a $ nem betu;

                      10 bejegyzés megtekintése - 461-470 / 1,617