Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nállam is ott van, de már megvan a megoldás, egyébként, az volt a gond, hogy nem tudtam, hogy indításkor hogyan csináljam meg, hogy autómatikusan betöltõdjenek a beállítások! Ja, és azt vettem észre, hogy a TV OverScan értékét nem menti a file-ba sajna :(!
Jaj, de hülye vagyok :blush: ! Bocs, a kérdésért, a válasz egyértelmû :)!
Apropó, nem tudja vki, hogy az nvidia-settings progival beálított TV stb beállításokat induláskor betöltse, ne kelljen mindig újra beállígatni?
Apropó nem tudja vki, hogy hogyan tudnám megoldani, hogy ne kelljen ezt beírni minden játék indításakor? Az nem mûxik, hogy init script-be írom, és az sem, ha az ablakkezelõvel indítom :(!
Milyen disztó? Milyen kernel? Elolvastad, hogy hogy kell? Pontosan mi a hibaüzi?
A megoldás:
LD_PRELOAD=/usr/lib/libGL.so
A fene vinné õket, hogy ez miért nem megy autómatikusan 😉
Köszi mindenkinek!
Az nvidia drivert tedd fel hozzá 🙂 és írd át az xf86configot (több infót nem írok róla, mert n+1 szer le lett már írva)
Ati Radeon 9600 256MB Próbáltam wine-vel és Cedegával is!
[align=right][snapback]110551[/snapback][/align]Na ez az :)! Gondoltam, hogy ATI, ez Linux alá nem a legjobb választás! Olvass utánna, és tedd fel a driverét, úgy menni fog!
Miskolc, és szombathely: mindkettõ hibátlanul megy! Ráadásul Rdesktop alapból fel is megy az UHU 1.1 elsõ cdrõl, nem kell vele külön foglalkoznod.
rdesktop -f neptun2.uni-miskolc.hu
rdesktop -f ts2.bdtf.hutesztelt, jól mûködõ megoldások (-f: fullscreen).
Nem tudja valaki, hogy a BME változat miért nem megy az rdesktoppal???
Péter
[align=right][snapback]110552[/snapback][/align]Próbáld így: rdesktop -4 -f C
Milyen Video kari?
-
SzerzőBejegyzés