PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 471-480 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: nVidia driver 6629 & Opengl nem OK vmi! #1996075
    PcZolee
    Felhasználó

      Nállam is ott van, de már megvan a megoldás, egyébként, az volt a gond, hogy nem tudtam, hogy indításkor hogyan csináljam meg, hogy autómatikusan betöltõdjenek a beállítások! Ja, és azt vettem észre, hogy a TV OverScan értékét nem menti a file-ba sajna :(!

      Hozzászólás: nVidia driver 6629 & Opengl nem OK vmi! #1996073
      PcZolee
      Felhasználó

        Jaj, de hülye vagyok :blush: ! Bocs, a kérdésért, a válasz egyértelmû :)!

        Hozzászólás: nVidia driver 6629 & Opengl nem OK vmi! #1996072
        PcZolee
        Felhasználó

          Apropó, nem tudja vki, hogy az nvidia-settings progival beálított TV stb beállításokat induláskor betöltse, ne kelljen mindig újra beállígatni?

          Hozzászólás: nVidia driver 6629 & Opengl nem OK vmi! #1996071
          PcZolee
          Felhasználó

            Apropó nem tudja vki, hogy hogyan tudnám megoldani, hogy ne kelljen ezt beírni minden játék indításakor? Az nem mûxik, hogy init script-be írom, és az sem, ha az ablakkezelõvel indítom :(!

            Hozzászólás: nVidia driver 6629 & Opengl nem OK vmi! #1996070
            PcZolee
            Felhasználó

              Milyen disztó? Milyen kernel? Elolvastad, hogy hogy kell? Pontosan mi a hibaüzi?

              Hozzászólás: nVidia driver 6629 & Opengl nem OK vmi! #1996068
              PcZolee
              Felhasználó

                A megoldás:

                LD_PRELOAD=/usr/lib/libGL.so

                A fene vinné õket, hogy ez miért nem megy autómatikusan 😉

                Köszi mindenkinek!

                Hozzászólás: Cedega telepítés és kezelés #1995476
                PcZolee
                Felhasználó

                  Az nvidia drivert tedd fel hozzá 🙂 és írd át az xf86configot (több infót nem írok róla, mert n+1 szer le lett már írva)

                  Hozzászólás: Cedega telepítés és kezelés #1995473
                  PcZolee
                  Felhasználó

                    Ati Radeon 9600 256MB Próbáltam wine-vel és Cedegával is!
                    [align=right][snapback]110551[/snapback][/align]

                    Na ez az :)! Gondoltam, hogy ATI, ez Linux alá nem a legjobb választás! Olvass utánna, és tedd fel a driverét, úgy menni fog!

                    Hozzászólás: Internet Explorer + ActiveX #1996539
                    PcZolee
                    Felhasználó

                      Miskolc, és szombathely: mindkettõ hibátlanul megy! Ráadásul Rdesktop alapból fel is megy az UHU 1.1 elsõ cdrõl, nem kell vele külön foglalkoznod.

                      rdesktop -f neptun2.uni-miskolc.hu
                      rdesktop -f ts2.bdtf.hu

                      tesztelt, jól mûködõ megoldások (-f: fullscreen).

                      Nem tudja valaki, hogy a BME változat miért nem megy az rdesktoppal???

                      Péter
                      [align=right][snapback]110552[/snapback][/align]

                      Próbáld így: rdesktop -4 -f C

                      Hozzászólás: Cedega telepítés és kezelés #1995471
                      PcZolee
                      Felhasználó

                        Milyen Video kari?

                      10 bejegyzés megtekintése - 471-480 / 1,617