Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Azért egy glxinfo kimenet jó lenne!
Az én témámhoz viszatérve! Az opengl-update megcsinálja rendesen a lib-ek szimlinkjeti, szal, nem ott a gond! Ma frissítek xorg-ra, remélem az megoldja…
PROXY?!
haly
a libGL.so
libGL.so.1
libGL.so.1.0.6629 véletlenül nem a /usr/local/lib-ben van?
mert a /usr/lib-ben kellene elérhetõnek lenni. tedd át szimlink-el.
[align=right][snapback]109998[/snapback][/align]NEM! Meg amúgy is, a portage csak jó helyre teszi :)!
root-ként próbáltad?
[align=right][snapback]109988[/snapback][/align]nem, de nem hinném, hogy az a gond! meg egyébként is, nekem user-ként kell!
Amúgy frissítettem az sdl-t, de a probléma ugyanaz :(!UHU alatt ezzel a driverrel egyébként minden OK!
Esetleg a html bemagolása, és mcedit 😛
😉
[align=right][snapback]109978[/snapback][/align]Mondta, hogy neki nem az kell, hanem, vmi grafikus dolog!
Mondjuk, én még xfree-t használok, még nem frissítettem xorg-ra, szal, nem hiszem, hogy ez lenne a gond! Nekem az SDL gyanús, de ki tudja…
Nekem, UHU fut egy ilyen masinámon (ill hasonlón), elõször debian volt, de maradt az UHU, mert nem lasabb, és mégiscsak magyarok vagyunk :)! Minden tökéletesen fut, csak a proci órajelét nem akarja autómatán állítgatni, de ez más dolog! Még, hogy a pcmcia hálókártya nem megy :)! Miaz, hogy tökéletesen megy! Igaz,hogy nem elsõre müködött, megküzdöttem vele rendesen, de a végeredmény az, hogy tökéletes! Szvsz bármilyen disztrót felrakhatsz rá, ha kicsit értesz hozzá, ki tudod hozni belõle a max-ot, viszont, ha nem értesz hozzá, akkor a BP jó választás, mert azt helyette belövik (lõtték) laptopra!
Remek a kezdeményezés. Néhány ötlet azok közül amit én is használlok:
Képnézõ, XnView az ACDSee-re hajazik, van linuxos verzió is, de sajnos leállt a portolása.
Képfestõ, rajzoló, Pixia, és ez a magyar oldala.
Levelezõ kliens, Sylpheed-claws, ez is elérhetõ mindkét operációs rendszerre.
Egy szövegszerkesztõ a Notepad helyett, Note Tab Light.
[align=right][snapback]109441[/snapback][/align]Hmmm, ez a Pixia nagyon jónak néz ki, már nagyon várom az angol nyelvû linuxos változatot, mert japánul sajnos még van mit tanulnom 🙂 !
Egyébként, szerintem ezzel a topiccal semmi gond nincs!
Segítsünk csak a wineseknek, hadd lássák, mi nem vagyunk olyan ellenszenvesek, mint õk velünk…A portforward igaz, nézd meg, hogy melyiken megy az icq és azt forwaldold (ez aztán a szép szó 🙂 ). Win alatt nemtom hogy megy ez, de azt mondtad nincs pénzed switch-re! Winre van? Egyébként meg egy linux is meg tudná osztani a netet jobban, mint a win, és ingyen van, szal nem értelek!
Ja, és ha vkit érdekel még a téma keresgessen, mert itt is le lett már írva béhányszor! Ja, meg nézzetek el a pcforum-ra, ott van egy korrekt cikk az iptables szóra keressetek rá! -
SzerzőBejegyzés