PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 481-490 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: nVidia driver 6629 & Opengl nem OK vmi! #1996067
    PcZolee
    Felhasználó

      Azért egy glxinfo kimenet jó lenne!

      Az én témámhoz viszatérve! Az opengl-update megcsinálja rendesen a lib-ek szimlinkjeti, szal, nem ott a gond! Ma frissítek xorg-ra, remélem az megoldja…

      PcZolee
      Felhasználó

        PROXY?!

        Hozzászólás: nVidia driver 6629 & Opengl nem OK vmi! #1996062
        PcZolee
        Felhasználó

          haly

          a libGL.so
            libGL.so.1
            libGL.so.1.0.6629 véletlenül nem a /usr/local/lib-ben van?
          mert a /usr/lib-ben kellene elérhetõnek lenni. tedd át szimlink-el.
          [align=right][snapback]109998[/snapback][/align]

          NEM! Meg amúgy is, a portage csak jó helyre teszi :)!

          Hozzászólás: nVidia driver 6629 & Opengl nem OK vmi! #1996060
          PcZolee
          Felhasználó

            root-ként próbáltad?
            [align=right][snapback]109988[/snapback][/align]

            nem, de nem hinném, hogy az a gond! meg egyébként is, nekem user-ként kell!
            Amúgy frissítettem az sdl-t, de a probléma ugyanaz :(!

            Hozzászólás: nVidia driver 6629 & Opengl nem OK vmi! #1996058
            PcZolee
            Felhasználó

              UHU alatt ezzel a driverrel egyébként minden OK!

              Hozzászólás: Webdesign és weblapkészítés #1996084
              PcZolee
              Felhasználó

                Esetleg a html bemagolása, és mcedit 😛
                😉
                [align=right][snapback]109978[/snapback][/align]

                Mondta, hogy neki nem az kell, hanem, vmi grafikus dolog!

                Hozzászólás: nVidia driver 6629 & Opengl nem OK vmi! #1996057
                PcZolee
                Felhasználó

                  Mondjuk, én még xfree-t használok, még nem frissítettem xorg-ra, szal, nem hiszem, hogy ez lenne a gond! Nekem az SDL gyanús, de ki tudja…

                  Hozzászólás: Régebbi Notebook -ra linux #1995085
                  PcZolee
                  Felhasználó

                    Nekem, UHU fut egy ilyen masinámon (ill hasonlón), elõször debian volt, de maradt az UHU, mert nem lasabb, és mégiscsak magyarok vagyunk :)! Minden tökéletesen fut, csak a proci órajelét nem akarja autómatán állítgatni, de ez más dolog! Még, hogy a pcmcia hálókártya nem megy :)! Miaz, hogy tökéletesen megy! Igaz,hogy nem elsõre müködött, megküzdöttem vele rendesen, de a végeredmény az, hogy tökéletes! Szvsz bármilyen disztrót felrakhatsz rá, ha kicsit értesz hozzá, ki tudod hozni belõle a max-ot, viszont, ha nem értesz hozzá, akkor a BP jó választás, mert azt helyette belövik (lõtték) laptopra!

                    Hozzászólás: OFF: Bár Windows de SZABAD :9 #1995627
                    PcZolee
                    Felhasználó

                      Remek a kezdeményezés. Néhány ötlet azok közül amit én is használlok:

                      Képnézõ, XnView az ACDSee-re hajazik, van linuxos verzió is, de sajnos leállt a portolása.

                      Képfestõ, rajzoló, Pixia, és ez a magyar oldala.

                      Levelezõ kliens, Sylpheed-claws, ez is elérhetõ mindkét operációs rendszerre.

                      Egy szövegszerkesztõ a Notepad helyett, Note Tab Light.
                      [align=right][snapback]109441[/snapback][/align]

                      Hmmm, ez a Pixia nagyon jónak néz ki, már nagyon várom az angol nyelvû linuxos változatot, mert japánul sajnos még van mit tanulnom 🙂 !

                      Egyébként, szerintem ezzel a topiccal semmi gond nincs!
                      Segítsünk csak a wineseknek, hadd lássák, mi nem vagyunk olyan ellenszenvesek, mint õk velünk…

                      Hozzászólás: Netmegosztás #1930253
                      PcZolee
                      Felhasználó

                        A portforward igaz, nézd meg, hogy melyiken megy az icq és azt forwaldold (ez aztán a szép szó 🙂 ). Win alatt nemtom hogy megy ez, de azt mondtad nincs pénzed switch-re! Winre van? Egyébként meg egy linux is meg tudná osztani a netet jobban, mint a win, és ingyen van, szal nem értelek!
                        Ja, és ha vkit érdekel még a téma keresgessen, mert itt is le lett már írva béhányszor! Ja, meg nézzetek el a pcforum-ra, ott van egy korrekt cikk az iptables szóra keressetek rá!

                      10 bejegyzés megtekintése - 481-490 / 1,617