Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Esetleg próbálj ki rágebbi drivert! Egyébként a suse-nak nincs bináris drivere csomagban???
OK, így már világos, azt hittem, hogy ez egy másik program…
Köszi
„Hibaüzit???? Adj ki egy apt-get install cups -ot egy woody-n, és meglátod! Egyébként, nem az a lényeg, hanem az, hogy érdemes-e tegyük fel azért ösze-vissza keresztbe frissítgetnem, hogy legyen cups-om, vagy nem? Ez a biztonság rovására megy/mehet-e (gyanítom, hogy igen)!”
adj ki kérlek azon a gépen egy „apt-cache search cups” parancsot!!
de tovább megyek:
http://packages.debian.org/cgi-bin/search_…ble&release=all
„A nyomtatóhoz természetesen van driver! UHU & Gentoo alatt tökéletesen megy cups-al!
Az, hogy „ilyen mélységekben…” nem igaz, pl. egy UHU-ban alapból van cups (nameg „kicsit” újabb, mint a woody()tudom, a debian-nak ez az elõnye,és a hátránya is egyben sad.gif ), és kapásból megy a nyomtató!”
Szerintem olyan rendszert használj, amelyikkel meg tudsz birkózni. Ha az a Geentoo vagy az UHU, akkor azt.
[align=right][snapback]108223[/snapback][/align]Itt nem az a gond, hogy nem tudok megbírkózni vele, hanem az, hogy nekem cups kéne, de ha nem megoldható, akkor hagyom, mert a forrásól forgatás azon a gépen nem megoldható, gányolni meg nem akarok!
apt-get install cups
Csomaglisták olvasása… Done
Függõségi fa építése… Done
Package cups is not available, but is referred to by another package.
This may mean that the package is missing, has been obsoleted, or
is only available from another source
E: A cups csomagnak nincs telepítéshez jelöltjecsak nem erre gondolsz?
ez az a nagy hiba?
amúgy nem lett volna 1xübb bemásolni neked a hibát? szerintem el kellene döntened hogy a cupsot akarod Debianra feltenni, vagy UHU-t akarsz telepíteni, mert az elsõhöz a hibaüzenet kell a másikhoz meg: telepítõ CD…próbáld meg inkább az apt-get install cupsys -t…
a fenti üzenet egyébként Debian Sid-rõl származik…hiába ha nincs cups csomag akkor nincs, de van helyette cupsys …
[align=right][snapback]108217[/snapback][/align]Megnézem mi ez a cupsys, ha jó, akkor marad a Debian!
Hibaüzit???? Adj ki egy apt-get install cups -ot egy woody-n, és meglátod! Egyébként, nem az a lényeg, hanem az, hogy érdemes-e tegyük fel azért ösze-vissza keresztbe frissítgetnem, hogy legyen cups-om, vagy nem? Ez a biztonság rovására megy/mehet-e (gyanítom, hogy igen)!
A nyomtatóhoz természetesen van driver! UHU & Gentoo alatt tökéletesen megy cups-al!
Az, hogy „ilyen mélységekben…” nem igaz, pl. egy UHU-ban alapból van cups (nameg „kicsit” újabb, mint a woody()tudom, a debian-nak ez az elõnye,és a hátránya is egyben 🙁 ), és kapásból megy a nyomtató!Szal, szerintetek elég biztonságos lenne mondjuk egy UHU rá?
modprobe háló_kártya_modul
ifup eth0
…
háló beállítása
megvolt???Jut eszembe srácok:
Nincs valakinek _régi_ cooleditje? hátha az 1.x változatot futásra tudjuk bírni valami csoda folytán.
esetleg más többsávos szerkesztõvel próbálkozott valaki?
(igazából a wineban látom a megoldást, megpróbálom ezt a vonalat végigvinni… persze lehet nem fog bejönni.)
[align=right][snapback]107240[/snapback][/align]Soundforge???
Ez elõtt milyen kerneled volt? Config tuti jó?
Milyen tipusu pendrive ami nem fagyaszja az uhut ?
[align=right][snapback]106474[/snapback][/align]Nekem mégy egy pendrive sem fagyasztott meg semilyen rendszeremet, méd ha volt supermount akkor sem, szal nállad van vmi gáz…
-
SzerzőBejegyzés