PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 491-500 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: nvidia glx error #1994958
    PcZolee
    Felhasználó

      Esetleg próbálj ki rágebbi drivert! Egyébként a suse-nak nincs bináris drivere csomagban???

      Hozzászólás: Woody, mint nyomtató szerver?! #1994765
      PcZolee
      Felhasználó

        OK, így már világos, azt hittem, hogy ez egy másik program…

        Köszi

        Hozzászólás: Woody, mint nyomtató szerver?! #1994763
        PcZolee
        Felhasználó

          „Hibaüzit???? Adj ki egy apt-get install cups -ot egy woody-n, és meglátod! Egyébként, nem az a lényeg, hanem az, hogy érdemes-e tegyük fel azért ösze-vissza keresztbe frissítgetnem, hogy legyen cups-om, vagy nem? Ez a biztonság rovására megy/mehet-e (gyanítom, hogy igen)!”

          adj ki kérlek azon a gépen egy „apt-cache search cups” parancsot!!
          de tovább megyek:
          http://packages.debian.org/cgi-bin/search_…ble&release=all
          „A nyomtatóhoz természetesen van driver! UHU & Gentoo alatt tökéletesen megy cups-al!
          Az, hogy „ilyen mélységekben…” nem igaz, pl. egy UHU-ban alapból van cups (nameg „kicsit” újabb, mint a woody()tudom, a debian-nak ez az elõnye,és a hátránya is egyben sad.gif ), és kapásból megy a nyomtató!”
          Szerintem olyan rendszert használj, amelyikkel meg tudsz birkózni. Ha az a Geentoo vagy az UHU, akkor azt.
          [align=right][snapback]108223[/snapback][/align]

          Itt nem az a gond, hogy nem tudok megbírkózni vele, hanem az, hogy nekem cups kéne, de ha nem megoldható, akkor hagyom, mert a forrásól forgatás azon a gépen nem megoldható, gányolni meg nem akarok!

          Hozzászólás: Woody, mint nyomtató szerver?! #1994762
          PcZolee
          Felhasználó

            apt-get install cups
            Csomaglisták olvasása… Done
            Függõségi fa építése… Done
            Package cups is not available, but is referred to by another package.
            This may mean that the package is missing, has been obsoleted, or
            is only available from another source
            E: A cups csomagnak nincs telepítéshez jelöltje

            csak nem erre gondolsz?
            ez az a nagy hiba?
            amúgy nem lett volna 1xübb bemásolni neked a hibát? szerintem el kellene döntened hogy a cupsot akarod Debianra feltenni, vagy UHU-t akarsz telepíteni, mert az elsõhöz a hibaüzenet kell a másikhoz meg: telepítõ CD…

            próbáld meg inkább az apt-get install cupsys -t…

            a fenti üzenet egyébként Debian Sid-rõl származik…hiába ha nincs cups csomag akkor nincs, de van helyette cupsys …
            [align=right][snapback]108217[/snapback][/align]

            Megnézem mi ez a cupsys, ha jó, akkor marad a Debian!

            Hozzászólás: Woody, mint nyomtató szerver?! #1994759
            PcZolee
            Felhasználó

              Hibaüzit???? Adj ki egy apt-get install cups -ot egy woody-n, és meglátod! Egyébként, nem az a lényeg, hanem az, hogy érdemes-e tegyük fel azért ösze-vissza keresztbe frissítgetnem, hogy legyen cups-om, vagy nem? Ez a biztonság rovására megy/mehet-e (gyanítom, hogy igen)!
              A nyomtatóhoz természetesen van driver! UHU & Gentoo alatt tökéletesen megy cups-al!
              Az, hogy „ilyen mélységekben…” nem igaz, pl. egy UHU-ban alapból van cups (nameg „kicsit” újabb, mint a woody()tudom, a debian-nak ez az elõnye,és a hátránya is egyben 🙁 ), és kapásból megy a nyomtató!

              Szal, szerintetek elég biztonságos lenne mondjuk egy UHU rá?

              Hozzászólás: Forrás Linux disztribek #1994067
              PcZolee
              Felhasználó

                modprobe háló_kártya_modul
                ifup eth0

                háló beállítása
                megvolt???

                Hozzászólás: invitel ADSL #1993342
                PcZolee
                Felhasználó
                  Hozzászólás: zeneszerkesztés vs. Tux ;) #1975047
                  PcZolee
                  Felhasználó

                    Jut eszembe srácok:

                    Nincs valakinek _régi_ cooleditje? hátha az 1.x változatot futásra tudjuk bírni valami csoda folytán.
                    esetleg más többsávos szerkesztõvel próbálkozott valaki?
                    (igazából a wineban látom a megoldást, megpróbálom ezt a vonalat végigvinni… persze lehet nem fog bejönni.)
                    [align=right][snapback]107240[/snapback][/align]

                    Soundforge???

                    Hozzászólás: 2.6.10 – Audigy 2 ZS – Alsa #1994346
                    PcZolee
                    Felhasználó

                      Ez elõtt milyen kerneled volt? Config tuti jó?

                      Hozzászólás: UHU 1.1.1 és az usb pendrive #1993268
                      PcZolee
                      Felhasználó

                        Milyen tipusu pendrive ami nem fagyaszja az uhut ?
                        [align=right][snapback]106474[/snapback][/align]

                        Nekem mégy egy pendrive sem fagyasztott meg semilyen rendszeremet, méd ha volt supermount akkor sem, szal nállad van vmi gáz…

                      10 bejegyzés megtekintése - 491-500 / 1,617