PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 521-530 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: PMCIA hálo kártya #1993638
    PcZolee
    Felhasználó

      Ez az uhu hibálya, a hálózatot túl hamar húzná fel, ezért nem megy az eth0, megoldás ifup eth0, én azt csináltam, hogy az utolsó boot-oláskor lefutó scripthez (/etc/rc.boot) hozzáadtam a kártya felhúzását, és így minden ok! Vagy egyszerûenm módosíthatod is, a hálaó scriptet, úgy, hogy a végén fusson le!
      Ha vmi nem világos írj, és adok konkrét példát is (most azért nem adok, hogy gondolkozz kicsit 😛 ) :)!

      Hozzászólás: Kernel2_6_8 #1978677
      PcZolee
      Felhasználó

        Most úgy néz ki, huhog a pingvin.
        Megtaláltam a cko3 patch-et. Hiba nélkül fordult, van hang és a cd-t is látja. DE nem látja a pendrájvot az annya mindenuit!
        [align=right][snapback]106643[/snapback][/align]

        Ugye, hogy mondtam, hogy nem kell feladni! :rolleyes:

        Hozzászólás: Kernel2_6_8 #1978676
        PcZolee
        Felhasználó

          Azért nem látja, mert az usb moduloknak más a neve 2.6 alatt, mint 24-nél!

          Hozzászólás: nvsound lassuság #1993500
          PcZolee
          Felhasználó

            A kernel verzió azonos?

            Hozzászólás: Kernel2_6_8 #1978671
            PcZolee
            Felhasználó

              Patch-eléskor volt reject? Fogadjunk, hogy volt 🙂

              Próbáld a 2.6.9-es kernelt cko3-as patch-el, nekem így tökéletes a supermount! Fel tueheted kézzel is, de sok a reject, és ezeket neked kell átírogatnod!

              Hozzászólás: invitel ADSL #1993336
              PcZolee
              Felhasználó
                Hozzászólás: nem elég gyors a programok indulása #1992870
                PcZolee
                Felhasználó
                  Hozzászólás: CDBakeOven miért nem fordul? #1993005
                  PcZolee
                  Felhasználó

                    Próbáld ki a K3B-t.
                    [align=right][snapback]106121[/snapback][/align]

                    Kösz, de ahogy az elején írtam, a frissítés óta elhasalt! Egyébként érdekes, most meg megy!

                    Hozzászólás: CDBakeOven miért nem fordul? #1993003
                    PcZolee
                    Felhasználó

                      Sztem ennek a proginak a fejlesztése leállt szal sztem felejtõs a dolog … kár érte

                      Latest CDBO news and announcements.

                      Mon, Feb 17 2003
                      [align=right][snapback]106115[/snapback][/align]

                      Tényleg kár érte :(. Azért érdekes, hogy nem fordul! Legalább egy binárist kitehettek volna az oldalra!

                      Hozzászólás: CDBakeOven miért nem fordul? #1993001
                      PcZolee
                      Felhasználó

                        Na mivan??? Senki nem próbálta a fent említett progit? Vagy mindenkinél fordul? Aki nem próbálta nézze meg, mert nagyon jó kezdeményezésnek tünik!

                        Kellemes Karácsonyi

                      10 bejegyzés megtekintése - 521-530 / 1,617