Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ez az uhu hibálya, a hálózatot túl hamar húzná fel, ezért nem megy az eth0, megoldás ifup eth0, én azt csináltam, hogy az utolsó boot-oláskor lefutó scripthez (/etc/rc.boot) hozzáadtam a kártya felhúzását, és így minden ok! Vagy egyszerûenm módosíthatod is, a hálaó scriptet, úgy, hogy a végén fusson le!
Ha vmi nem világos írj, és adok konkrét példát is (most azért nem adok, hogy gondolkozz kicsit 😛 ) :)!Most úgy néz ki, huhog a pingvin.
Megtaláltam a cko3 patch-et. Hiba nélkül fordult, van hang és a cd-t is látja. DE nem látja a pendrájvot az annya mindenuit!
[align=right][snapback]106643[/snapback][/align]Ugye, hogy mondtam, hogy nem kell feladni! :rolleyes:
Azért nem látja, mert az usb moduloknak más a neve 2.6 alatt, mint 24-nél!
A kernel verzió azonos?
Patch-eléskor volt reject? Fogadjunk, hogy volt 🙂
Próbáld a 2.6.9-es kernelt cko3-as patch-el, nekem így tökéletes a supermount! Fel tueheted kézzel is, de sok a reject, és ezeket neked kell átírogatnod!
Próbáld ki a K3B-t.
[align=right][snapback]106121[/snapback][/align]Kösz, de ahogy az elején írtam, a frissítés óta elhasalt! Egyébként érdekes, most meg megy!
Sztem ennek a proginak a fejlesztése leállt szal sztem felejtõs a dolog … kár érte
Latest CDBO news and announcements.
Mon, Feb 17 2003
[align=right][snapback]106115[/snapback][/align]Tényleg kár érte :(. Azért érdekes, hogy nem fordul! Legalább egy binárist kitehettek volna az oldalra!
Na mivan??? Senki nem próbálta a fent említett progit? Vagy mindenkinél fordul? Aki nem próbálta nézze meg, mert nagyon jó kezdeményezésnek tünik!
Kellemes Karácsonyi
-
SzerzőBejegyzés