Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
bocs… 🙂
igen leszedtem, mûxik, de még mindig elmarad egy profi programtól…
azért érdemes vele próbálkozni, jó progik vannak benne 🙂
[align=right][snapback]90505[/snapback][/align]Van egy bitdefender nevû cucc is, keress utánna!
szoval az a problemam hogy nem tudom ravenni a linuxot, hogy egyszerre tobb program is tudja hasznalni a hangkartyat pl. xmms+mplayer. Vagy egyaltalan xmms mellett meg tudjon szolalni valami rendszerhang.
2.4.26-os kernel es megy az xmms alsa-val is meg oss-vel is de az mplayer pl. csak oss-vel hajlando futni. Ha alsa-t akarna hasznalni azt mondja egy pop-up ablakban:
alsa-control: mixer attach /dev/mixer error: No such fil or directory
de ekozben megy a film meg a hang is csak ez az ablak ott villodzik elotte.
[align=right][snapback]105066[/snapback][/align]Van /dev/mixer?
tuxcmd-ben simán entert nyomsz az svf-en vagy a crc-n, és leellenõrzi neked! biztos van más megoldás is, de hírtelen ez jutott eszembe! tuxcmd honlapja: tuxcmd.sourceforge.net!
A bootsplash OK, már csak azt kéne megoldani, hogy ne kezjen el írni a konzolra, hanem pontozgasson mint az UHU, és utánna induljon a splash! Ez egyébként tuti, hogy vmi kernel pacthel lett megoldva uhu alatt, mert uhu alatt sem megy új kernellel!
A kérdés csak az, hogy milyen patch-el?!Egyébként, én vesa-tng, és fbsplash patcheket használnék!
Köszi a tippeket!
A bootsplash-el nem is lesz gondom! Viszont azt még mindig nem tudom, hogy az UHU-ban hogy oldották meg, hogy induláskor nem mutatja a kernel üzeneteket (nem a bootsplash miatt, mert ott ugye nincs), csak kipontozza, majd indul az init!
Kell hozzá egy darab mikrofon és hangkártya. Utána már bármelyik felvételre alkalmas program használható hozzá.
De ha kicsit gondolkoznál írás elõtt, akkor ekkora baromságot nem kérdeztél volna!
[align=right][snapback]104973[/snapback][/align]Ez egyértelmü, de szerintem õ nem erre gondolt, hanem arra, hogy közvetlenül rögzítse a speaker hangját, mindenféle külsõ cucc nélkül! Elvileg nem nagy vmi egy ilyen program, csak nem hinném, hogy bárki írt volna ilyet, habár sosem lehet tudni!
Helló
Mostanában véletlenül újra megnéztem ezt a pda-t és érdekelni kezdett.
http://www.softfield.com/vr3.html
Számolgattam az ebay-es ár alapján. -
SzerzőBejegyzés