PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 531-540 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: zeneszerkesztés vs. Tux ;) #1975019
    PcZolee
    Felhasználó

      bocs… 🙂
      igen leszedtem, mûxik, de még mindig elmarad egy profi programtól…
      azért érdemes vele próbálkozni, jó progik vannak benne 🙂
      [align=right][snapback]90505[/snapback][/align]

      Hozzászólás: live lemezzel vírusírtás má$ rendszeren #1992452
      PcZolee
      Felhasználó

        Van egy bitdefender nevû cucc is, keress utánna!

        Hozzászólás: nforce hangkartya #1991719
        PcZolee
        Felhasználó

          szoval az a problemam hogy nem tudom ravenni a linuxot, hogy egyszerre tobb program is tudja hasznalni a hangkartyat pl. xmms+mplayer. Vagy egyaltalan xmms mellett meg tudjon szolalni valami rendszerhang.
          2.4.26-os kernel es megy az xmms alsa-val is meg oss-vel is de az mplayer pl. csak oss-vel hajlando futni. Ha alsa-t akarna hasznalni azt mondja egy pop-up ablakban:
          alsa-control: mixer attach /dev/mixer error: No such fil or directory
          de ekozben megy a film meg a hang is csak ez az ablak ott villodzik elotte.
          [align=right][snapback]105066[/snapback][/align]

          Van /dev/mixer?

          Hozzászólás: Indítás indításnál megint #1991705
          PcZolee
          Felhasználó
            Hozzászólás: Több Rar melyik a rossz? #1991698
            PcZolee
            Felhasználó

              tuxcmd-ben simán entert nyomsz az svf-en vagy a crc-n, és leellenõrzi neked! biztos van más megoldás is, de hírtelen ez jutott eszembe! tuxcmd honlapja: tuxcmd.sourceforge.net!

              Hozzászólás: kernel üzenetek elrejtése & más #1991687
              PcZolee
              Felhasználó

                A bootsplash OK, már csak azt kéne megoldani, hogy ne kezjen el írni a konzolra, hanem pontozgasson mint az UHU, és utánna induljon a splash! Ez egyébként tuti, hogy vmi kernel pacthel lett megoldva uhu alatt, mert uhu alatt sem megy új kernellel!
                A kérdés csak az, hogy milyen patch-el?!

                Hozzászólás: kernel üzenetek elrejtése & más #1991686
                PcZolee
                Felhasználó

                  Egyébként, én vesa-tng, és fbsplash patcheket használnék!

                  Hozzászólás: kernel üzenetek elrejtése & más #1991685
                  PcZolee
                  Felhasználó

                    Köszi a tippeket!

                    A bootsplash-el nem is lesz gondom! Viszont azt még mindig nem tudom, hogy az UHU-ban hogy oldották meg, hogy induláskor nem mutatja a kernel üzeneteket (nem a bootsplash miatt, mert ott ugye nincs), csak kipontozza, majd indul az init!

                    Hozzászólás: van-e ilyen program #1991664
                    PcZolee
                    Felhasználó

                      Kell hozzá egy darab mikrofon és hangkártya. Utána már bármelyik felvételre alkalmas program használható hozzá.
                      De ha kicsit gondolkoznál írás elõtt, akkor ekkora baromságot nem kérdeztél volna!
                      [align=right][snapback]104973[/snapback][/align]

                      Ez egyértelmü, de szerintem õ nem erre gondolt, hanem arra, hogy közvetlenül rögzítse a speaker hangját, mindenféle külsõ cucc nélkül! Elvileg nem nagy vmi egy ilyen program, csak nem hinném, hogy bárki írt volna ilyet, habár sosem lehet tudni!

                      Hozzászólás: Agenda VR3 általában #1991679
                      PcZolee
                      Felhasználó

                        Helló
                        Mostanában véletlenül újra megnéztem ezt a pda-t és érdekelni kezdett.
                        http://www.softfield.com/vr3.html
                        Számolgattam az ebay-es ár alapján.

                      10 bejegyzés megtekintése - 531-540 / 1,617