Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
PcZolee:
par posttal elobb irtad, hogy azok az fps-ek erdekelnek, amiben nem csak loni kell, hanem gondolkodni is 🙂 [na ezzel maximalisan egyetertek, engem pl iszonyatosan untatnak a q3 tipusu jatekok (bar neha azok is jok)]
nos, akkor ajanlom neked a red faction-t. nemtudom ismered-e, ha nem, akkor vhonnan szerezd meg. nem fogsz csalodni, raadasul sima wine-nal is megy *****an. (mivel ugye mar van benne directx support). egyebkent 2001-es jatek, es a szemelyes kedvencem. az atmoszferaja es a feelingje leirhatatlan.
letezik red faction 2 is, bar asszem pc-re nem adtak ki. (ha mar vki jatszott vele, az szoljon mar, mert erdekelne. thx)
[align=right][snapback]103738[/snapback][/align]Köszi killall!
Meg is van, majd kipróbálom! Ja, és asszem megvan a 2. része is PC-re (vagyis ugye a má$ik rendszerre).hmm, ez furi, mert nekem csak így mennek a játékok, a futtatandó bináris elé szoktam írni, hogy miért hal meg neked a cedega, azt nem tudom sajna 🙁 talán érdemes nézedlõdni külföldi fórumokon, vagy esetleg a cedega forumán
[align=right][snapback]103728[/snapback][/align]Nekem ezt írja ki:
Code:bash-2.05b$ cedega -use-pthreads no hl2.exe
/usr/bin/cedega: line 334: 28578 Szegmens hiba $SHELL -c „$RUNWINE $WINVER -debugmsg $DEBUGMSG -use-dos-cwd $WORKDIR $EJECT $DT — $COMMAND_LINE”Cedega 4.2, neked? Milyen disztróval, és kernellel, esetleg glibc-vel?
PcZolee:
1. próbálj meg egy cvs-t, az személyre szabottan fordul a gépeden, még ha gyengébben is várható a cvs wrapper anyag
2. ha egy kicsit vársz, szerintem még idén kijön egy wraperes installer hozzávaló instrukcióval és winex configgal, a liflg.org oldalon
[align=right][snapback]103719[/snapback][/align]Asszem ez lesz! Még próbálkozok kicsit, de inkább kivárom, míg megoldják, hogy tökéletesen menjen!
Köszi mindenkinek a hozzászólásokat!
Egyébként emiatt:
Code:Your system requires the use of pthreads but the maximum system allowed stack sizeof 2052 kB may be too small for some games.off:
jó játékot akarsz?
emerge epsxe
aztán töltsd le a final fantasy 7-8-9-et ^^szerk: ezzel nem arra akarok célozni, h a hl2 nem jó, csak arra, h ezek is nagyon jók, és könnyedén üzembe lehet õket helyezni linux alatt
[align=right][snapback]103698[/snapback][/align]sima wine-nal probald
[align=right][snapback]103680[/snapback][/align]Próbáltam azzal is! Igaz, hogy más volt a hibaüzi, de nem ment! Asszem még majd próbálkozok, de egyenlõre hagyom!
bash-2.05b$ cedega hl2.exe
Your system requires the use of pthreads but the maximum system allowed stack sizeof 2052 kB may be too small for some games.
If you experience problems, try rerunning with „-use-pthreads no” which may help.
wine: Unhandled exception, starting debugger…Unhandled exeption.
Sajnos ezen nem lehet segíteni..
[align=right][snapback]103511[/snapback][/align]Olyan nincs! Ez nem a má$ik rendszer! Ha más nem újrafordítom a glibc-t, ha azon múlik!
Gege: Köszi a linket, megnézem!
Igen, és az osztályban folyamatosan azt hallom hogy HL2 így, HL2 úgy. Más hányingerem van ha meglátok egy lambdát 😛
Ne mondjátok már, hogy senkit nem érdekel ez a játék! Ez az év játéka! Ne má 🙁
-
SzerzőBejegyzés