PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 571-580 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: suse + usb merevlemez #1990589
    PcZolee
    Felhasználó

      Mondjuk egy fstab nem ártana! Mármint ide beszúrnod!
      Egyébként a linux az usb-s (scsi-s) cuccokat sda, sdb, sdc… -nak jelöli, úgyhogy így hivatkozz az fstab-ban rá (persze attól függõen, hogy melyik 🙂 )!

      Hozzászólás: Hogyan lehet linuxxal….? #1989608
      PcZolee
      Felhasználó

        DVD lejátszásra még ott az Ogle, van hozzá gui is, na meg van powerdvd, meg lindvd (a windvd megfelelõje) is linux alá!
        A letöltés utáni kikapcsolást egy egyszerû kis script-el meg lehet oldani, akár gui alól is, ha nem tetszik a konzol! De lehet, hogy van olyan letöltéskezelõ, ami alapból tudja, nézd meg õket!

        Hozzászólás: Cedega hibaüzi! #1989737
        PcZolee
        Felhasználó

          Root-ként nem próbáltam, de a másik érdekesség, hogy a wine futtatt néhány progit fat-ról! Mostmár tanácstalan vagyok, asszem átkonvertálom reiser-re!
          A glibc-hez mit szóltok (ill. szólsz, mert csak ketten beszélgetünk)?!

          PcZolee
          Felhasználó

            Ja, a kérdést én sem értem! Most akkor fat vagy ntfs a partíció, amire másolni akarsz? Egyébként ringyóz alá van több olyan progi, amivel az ext2/3-as linuxos partíciókhoz hozzáférhetsz! Keress rá a gugli-val! Ha ntfs-t akarsz írni, akkor capacitive ntfs (remélem jól írtam) kell neked!

            Hozzászólás: KMPlayer #1989339
            PcZolee
            Felhasználó

              Pont most akartam írni, hogy azt próbáld ki…

              Hozzászólás: Cedega hibaüzi! #1989735
              PcZolee
              Felhasználó

                Na mivan? Senkinek sincs ilyen nemû tapasztalata? De fstab-otok csak van :blink: ! Csak egy fstab kéne attól, akinél mennek a game-k fat32-rõl!

                Hozzászólás: wine_midi #1989722
                PcZolee
                Felhasználó

                  Asszem pont az új crossover-nél hírdették, hogy a hanglejátszás meg lett oldva! Szerintem próbáld ki azt! Ha megy, akkor még mindig olcsóbb azt megvenni, mint a ringyózt…

                  PcZolee
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: Cedega hibaüzi! #1989734
                    PcZolee
                    Felhasználó

                      Egy bizots, nem config hiba, mert letöröltem minden configot, és a default-al is ezt csinálja :(! Ha nem lesz más megoldás Akkor

                      Hozzászólás: Cedega hibaüzi! #1989733
                      PcZolee
                      Felhasználó

                        Ja, a meghajtóm így van mountolva:

                        /mnt/FIX/02.Games vfat users,owner,noatime,umask=000 0 0

                        Ebben mi lehet a hiba? Akinél megy, az hogy mountolja?

                      10 bejegyzés megtekintése - 571-580 / 1,617