Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Mondjuk egy fstab nem ártana! Mármint ide beszúrnod!
Egyébként a linux az usb-s (scsi-s) cuccokat sda, sdb, sdc… -nak jelöli, úgyhogy így hivatkozz az fstab-ban rá (persze attól függõen, hogy melyik 🙂 )!DVD lejátszásra még ott az Ogle, van hozzá gui is, na meg van powerdvd, meg lindvd (a windvd megfelelõje) is linux alá!
A letöltés utáni kikapcsolást egy egyszerû kis script-el meg lehet oldani, akár gui alól is, ha nem tetszik a konzol! De lehet, hogy van olyan letöltéskezelõ, ami alapból tudja, nézd meg õket!Root-ként nem próbáltam, de a másik érdekesség, hogy a wine futtatt néhány progit fat-ról! Mostmár tanácstalan vagyok, asszem átkonvertálom reiser-re!
A glibc-hez mit szóltok (ill. szólsz, mert csak ketten beszélgetünk)?!Ja, a kérdést én sem értem! Most akkor fat vagy ntfs a partíció, amire másolni akarsz? Egyébként ringyóz alá van több olyan progi, amivel az ext2/3-as linuxos partíciókhoz hozzáférhetsz! Keress rá a gugli-val! Ha ntfs-t akarsz írni, akkor capacitive ntfs (remélem jól írtam) kell neked!
Pont most akartam írni, hogy azt próbáld ki…
Na mivan? Senkinek sincs ilyen nemû tapasztalata? De fstab-otok csak van :blink: ! Csak egy fstab kéne attól, akinél mennek a game-k fat32-rõl!
Asszem pont az új crossover-nél hírdették, hogy a hanglejátszás meg lett oldva! Szerintem próbáld ki azt! Ha megy, akkor még mindig olcsóbb azt megvenni, mint a ringyózt…
Egy bizots, nem config hiba, mert letöröltem minden configot, és a default-al is ezt csinálja :(! Ha nem lesz más megoldás Akkor
Ja, a meghajtóm így van mountolva:
/mnt/FIX/02.Games vfat users,owner,noatime,umask=000 0 0
Ebben mi lehet a hiba? Akinél megy, az hogy mountolja?
-
SzerzőBejegyzés