Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ezt már próbáltam, de azért itt a kimenete:
Code:bash-2.05b$ cedega -use-pthreads no war3.exe
/usr/bin/cedega: line 328: 17506 Szegmens hiba $SHELL -c „$RUNWINE $WINVER -debugmsg $DEBUGMSG -use-dos-cwd $WORKDIR $EJECT $DT — $COMMAND_LINE”Az érdekesség az, hogy bárhogy próbáltam odaírni az „-use-pthreads no”-t, sosem volt jó!
Csak nyugi, mindent meg lehet elõbb- vagy utóbb oldani! Az, meg hogy nics kdevelop ne zavarjon, nem nagy vmi feltenni!
Hát nem tudom, igaz, hogy én az alaplapi nforce-os audio-t csak sztereóban használom (mert van egy sb is melette), de úgy is tökéletes, és nem recseg az intel8x0-val!
Egyébkénr Gentoo alatt simán fordul az nvidia bináris drivere 😛 🙂
Egyáltalán támogatott a scanner linux alatt?
Utoljára én is novell alatt láttam ilyet, pedig engem is érdekelne a megoldás! Olyan cucc van, amivel a letörölt fileokat el lehet menteni, szal, ha akarsz írni rá egy programot, ez jól jöhet, a neve libtrash, bár nem a legszebb megoldás lenne, de te tudod!
Egyébként filerendszer szinten ez nem megoldható, gondolok itt pl az új reiser-re, elég sok újdonságot tartalmaz, hátha meg lehet vele vhogy oldani!
Köszi mindenkinek, megoldódni látszik a „kicsi gép” problémám…
PcZolee, holnap du. otthon leszel???
[align=right][snapback]102480[/snapback][/align]JA! A leendõ gépedre már nyogodtan tehetsz Gentoot :)! Vagy amit akarsz! Ja, letöltöttem a vector-linux iso-át, hozz egy üres cd-t!
sany: Ez jó :)!
A 2.6.9-es kernel tudja patch nelkul is a funkciot, manualis beavatkozas nelkul, tehat fstab-ot sm kell atirni.
Sot annyira benne van a kernelbe, h nincs az opciok kozt ezert ki sem lehet kapcsolni, vagyis mindig lefordul. Sztem ebbol lehet kovetkeztetni, h aze elegge stabil lehet mar. 🙂En most egy MDK 10.0-el hasznalok egy sajat 2.6.9-es kernelt a kiadas ota. Eleg sokszor ki-be rangatom a cd/dvd-ket, de meg gondom nem volt vele. Total ugy muxik mint annak idejen a winfo$nal. B)
[align=right][snapback]102405[/snapback][/align]Biztos, hogy ugyanarról beszélünk??? Egyébként sokm ilyen cucc van még, amihez nem kell kernel beli támogatás, pl autofs! Egy biztos a supermount patch 2.6.7-es kernel felett csak módosításokkal müködik!
szvsz egy jól beállított supermount tökéletesem müxik! Nekem még a loki installer-es game-kat is sikerült megcsinálnom!
Más, van aki nem csak havonta 2cd/dvd-t rak be, hanem többet, és tényleg, soxor nagyon jó hogy nem kell vacakolni a mountolgatással!
-
SzerzőBejegyzés