PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 581-590 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Cedega hibaüzi! #1989732
    PcZolee
    Felhasználó
      Hozzászólás: Cedega hibaüzi! #1989731
      PcZolee
      Felhasználó

        Ezt már próbáltam, de azért itt a kimenete:

        Code:
        bash-2.05b$ cedega -use-pthreads no war3.exe
        /usr/bin/cedega: line 328: 17506 Szegmens hiba           $SHELL -c „$RUNWINE $WINVER -debugmsg $DEBUGMSG -use-dos-cwd $WORKDIR $EJECT $DT — $COMMAND_LINE”

        Az érdekesség az, hogy bárhogy próbáltam odaírni az „-use-pthreads no”-t, sosem volt jó!

        Hozzászólás: Xfree86 ujraforditasa? he? mi ez? :) #1988596
        PcZolee
        Felhasználó

          Csak nyugi, mindent meg lehet elõbb- vagy utóbb oldani! Az, meg hogy nics kdevelop ne zavarjon, nem nagy vmi feltenni!

          Hozzászólás: Nvidia nForce driver nem megy fel #1988878
          PcZolee
          Felhasználó

            Hát nem tudom, igaz, hogy én az alaplapi nforce-os audio-t csak sztereóban használom (mert van egy sb is melette), de úgy is tökéletes, és nem recseg az intel8x0-val!

            Egyébkénr Gentoo alatt simán fordul az nvidia bináris drivere 😛 🙂

            Hozzászólás: Scanner-Network-OOffice #1989124
            PcZolee
            Felhasználó

              Egyáltalán támogatott a scanner linux alatt?

              Hozzászólás: Könyvtárba írni, de törölni ne #1989261
              PcZolee
              Felhasználó

                Utoljára én is novell alatt láttam ilyet, pedig engem is érdekelne a megoldás! Olyan cucc van, amivel a letörölt fileokat el lehet menteni, szal, ha akarsz írni rá egy programot, ez jól jöhet, a neve libtrash, bár nem a legszebb megoldás lenne, de te tudod!

                Egyébként filerendszer szinten ez nem megoldható, gondolok itt pl az új reiser-re, elég sok újdonságot tartalmaz, hátha meg lehet vele vhogy oldani!

                Hozzászólás: Milyen Linuxot telepítsek? #1988591
                PcZolee
                Felhasználó

                  Köszi mindenkinek, megoldódni látszik a „kicsi gép” problémám…

                  PcZolee, holnap du. otthon leszel???
                  [align=right][snapback]102480[/snapback][/align]

                  JA! A leendõ gépedre már nyogodtan tehetsz Gentoot :)! Vagy amit akarsz! Ja, letöltöttem a vector-linux iso-át, hozz egy üres cd-t!

                  sany: Ez jó :)!

                  PcZolee
                  Felhasználó

                    A 2.6.9-es kernel tudja patch nelkul is a funkciot, manualis beavatkozas nelkul, tehat fstab-ot sm kell atirni.
                    Sot annyira benne van a kernelbe, h nincs az opciok kozt ezert ki sem lehet kapcsolni, vagyis mindig lefordul. Sztem ebbol lehet kovetkeztetni, h aze elegge stabil lehet mar. 🙂

                    En most egy MDK 10.0-el hasznalok egy sajat 2.6.9-es kernelt a kiadas ota. Eleg sokszor ki-be rangatom a cd/dvd-ket, de meg gondom nem volt vele. Total ugy muxik mint annak idejen a winfo$nal.  B)
                    [align=right][snapback]102405[/snapback][/align]

                    Biztos, hogy ugyanarról beszélünk??? Egyébként sokm ilyen cucc van még, amihez nem kell kernel beli támogatás, pl autofs! Egy biztos a supermount patch 2.6.7-es kernel felett csak módosításokkal müködik!

                    PcZolee
                    Felhasználó

                      szvsz egy jól beállított supermount tökéletesem müxik! Nekem még a loki installer-es game-kat is sikerült megcsinálnom!

                      Más, van aki nem csak havonta 2cd/dvd-t rak be, hanem többet, és tényleg, soxor nagyon jó hogy nem kell vacakolni a mountolgatással!

                      PcZolee
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 581-590 / 1,617