Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A megosztások kezeléséhez, és beállításához olvasgasd a samba man-ját, egyébként meg /etc/samba/smb.conf -ban kell beállítani, vagy tedd fel a webmint azzal könnyen be tudod lõni!
A scanner-rõl annyit, hogy az azért nem olyan egyszerû :), de a sane-project.org -on le van írva minden! Olvasgass, ha nagyon nem megy írj, és segítek!
A betûkrõl annyit, hogy valszeg utf8-as keverõdés van, azért ez a kavar, de ehhez megoldást nem tudok, mert nem használod ubuntu-t!
Nem ismerem a chello-t, de ha hálókártyán jön be, akkor semmi gond, csak álíts be neki mindent ami kell ip,dns,átjáró stb, utánna mennie kell! Persze ellenõrízd, hogy a hálókártya modulja (ha nem a kernel része) be van-e töltve!
A helyesírási hibák másodlagosak, a lényeg, hogy müködjön a cucc!!! szvsz
Gratula hozzá! Most töltöm :)!
Mandrake 😛
Ha nem tetszik a 2.4-es kernel, akkor forgass magadnak 2.6.x-et Debian alá, vagy új 2.4.x-est, abba azt teszel bele, ami kell! Azon ne csodálkozz, hogy nem megy minden elsõre, mert elvégre a woody nem mai gyerek már!
A mplayer-hez visszatérve, nem tudom, hogy az MDK-bak xorg, vagy xfree van, de az mplayer levlistán azt kéne megérdeklõdnöd (esetlek a configure scriptet nézegesd), hogy mit is vizsgál a configure, amikor az X-et keresi, mert lehet, hogy minden ok, csak máshol van, csinálsz egy szimlinket oda, ahol keresi, és kész!Szerintem ne add fel ilyen könnyen, nem azt mondom, hogy légy hakker, de egy ilyen hibát érdemes kideríteni! szvsz
Minek neked av nVidia zárt forrású drivere, az alap (intel8x0) miért nem jó?
A biosban az acpi-n nem álítottál vmit? Menet közbe van a /proc alatt acpi?
Egyébként az UHU-Live -nál a mentéseket hogy lehet betölteni?
…csak félek hogy az UHU össze ne akadjon tõle.
[align=right][snapback]101702[/snapback][/align]Ettõl ne félj! Olyan nem történhet, amit ne lehetne megoldani!
Az a legegyszerübb, ha a modulok betöltési sorrendjét felcseréled! Legalábbis a hálókártyáknál ez müxik!
-
SzerzőBejegyzés