PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 591-600 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Scanner-Network-OOffice #1989122
    PcZolee
    Felhasználó

      A megosztások kezeléséhez, és beállításához olvasgasd a samba man-ját, egyébként meg /etc/samba/smb.conf -ban kell beállítani, vagy tedd fel a webmint azzal könnyen be tudod lõni!

      A scanner-rõl annyit, hogy az azért nem olyan egyszerû :), de a sane-project.org -on le van írva minden! Olvasgass, ha nagyon nem megy írj, és segítek!

      A betûkrõl annyit, hogy valszeg utf8-as keverõdés van, azért ez a kavar, de ehhez megoldást nem tudok, mert nem használod ubuntu-t!

      Hozzászólás: Chello és a slackware #1989014
      PcZolee
      Felhasználó

        Nem ismerem a chello-t, de ha hálókártyán jön be, akkor semmi gond, csak álíts be neki mindent ami kell ip,dns,átjáró stb, utánna mennie kell! Persze ellenõrízd, hogy a hálókártya modulja (ha nem a kernel része) be van-e töltve!

        Hozzászólás: TUX_LIVE_MIX_TOMA_CD #1988829
        PcZolee
        Felhasználó

          A helyesírási hibák másodlagosak, a lényeg, hogy müködjön a cucc!!! szvsz

          Hozzászólás: TUX_LIVE_MIX_TOMA_CD #1988824
          PcZolee
          Felhasználó

            Gratula hozzá! Most töltöm :)!

            Hozzászólás: X11 Required for compilation #1983756
            PcZolee
            Felhasználó

              Mandrake 😛
              Ha nem tetszik a 2.4-es kernel, akkor forgass magadnak 2.6.x-et Debian alá, vagy új 2.4.x-est, abba azt teszel bele, ami kell! Azon ne csodálkozz, hogy nem megy minden elsõre, mert elvégre a woody nem mai gyerek már!
              A mplayer-hez visszatérve, nem tudom, hogy az MDK-bak xorg, vagy xfree van, de az mplayer levlistán azt kéne megérdeklõdnöd (esetlek a configure scriptet nézegesd), hogy mit is vizsgál a configure, amikor az X-et keresi, mert lehet, hogy minden ok, csak máshol van, csinálsz egy szimlinket oda, ahol keresi, és kész!

              Szerintem ne add fel ilyen könnyen, nem azt mondom, hogy légy hakker, de egy ilyen hibát érdemes kideríteni! szvsz

              Hozzászólás: Nvidia nForce driver nem megy fel #1988862
              PcZolee
              Felhasználó

                Minek neked av nVidia zárt forrású drivere, az alap (intel8x0) miért nem jó?

                Hozzászólás: Nem kapcsol ki a gépem #1988899
                PcZolee
                Felhasználó

                  A biosban az acpi-n nem álítottál vmit? Menet közbe van a /proc alatt acpi?

                  Hozzászólás: Linux Csak CD-rõl? #1988665
                  PcZolee
                  Felhasználó

                    Egyébként az UHU-Live -nál a mentéseket hogy lehet betölteni?

                    Hozzászólás: Switch #1988642
                    PcZolee
                    Felhasználó

                      …csak félek hogy az UHU össze ne akadjon tõle.
                      [align=right][snapback]101702[/snapback][/align]

                      Ettõl ne félj! Olyan nem történhet, amit ne lehetne megoldani!

                      Hozzászólás: Hangbajok #1977359
                      PcZolee
                      Felhasználó

                        Az a legegyszerübb, ha a modulok betöltési sorrendjét felcseréled! Legalábbis a hálókártyáknál ez müxik!

                      10 bejegyzés megtekintése - 591-600 / 1,617