PcZolee Adatlap Indított témakörök Hozzászólások Hozzászólások 10 bejegyzés megtekintése - 601-610 / 1,617 ← 1 2 3 … 60 61 62 … 160 161 162 → Szerző Bejegyzés 2004-12-02-19:38 Hozzászólás: Switch #1988634 PcZoleeFelhasználó tapasztalatból modnom, hogy használtat ne vegyél, se hubot, se switchet, se routert [align=right][snapback]101493[/snapback][/align] Miért mi mehet tönkre benne???? 2004-12-02-16:18 Hozzászólás: MoviX, GeexBox, DivxBox és társai #1972463 PcZoleeFelhasználó Procim sajna nincs :(, viszont a témával annó én is foglalkoztam! Lehet, hogy újra elkezdem, mert abbamaradt! 2004-12-02-16:10 Hozzászólás: Milyen Linuxot telepítsek? #1988587 PcZoleeFelhasználó azért raktam idézõjelek közé ^^ [align=right][snapback]101427[/snapback][/align] OK B) 2004-12-02-16:07 Hozzászólás: [Gentoo]ACCEPT_KEYWORDS=”~x86″ #1988606 PcZoleeFelhasználó 2004-12-02-16:01 Hozzászólás: Hangkártyamodulok törlése #1988282 PcZoleeFelhasználó OSS-el sem megy? 2004-12-02-15:55 Hozzászólás: System Info program #1988600 PcZoleeFelhasználó Vagy a gDesklets, gnome, meg a hasonló ablakkezelõk alatt megy, a Superkaramba úgy tudom csak KDE alatt! 2004-12-02-15:53 Hozzászólás: [Gentoo]ACCEPT_KEYWORDS=”~x86″ #1988604 PcZoleeFelhasználó 2004-12-02-15:50 Hozzászólás: Milyen Linuxot telepítsek? #1988583 PcZoleeFelhasználó Szasz! 2004-12-01-19:23 Hozzászólás: 5 GB letöltéskorlát #1988068 PcZoleeFelhasználó Errõl a forgalom korlátozásról, meg ilyenekrõl kismillió doksi van a neten, keress rá, arra is rákereshetsz, hogy traffic sharper, asszem én annó ilyen néven találtam! 2004-12-01-18:54 Hozzászólás: Letöltött progi instalállása #1988353 PcZoleeFelhasználó Nincs libz nevû csomag? Egyébként mi ez a progi? Szerző Bejegyzés 10 bejegyzés megtekintése - 601-610 / 1,617 ← 1 2 3 … 60 61 62 … 160 161 162 →