Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Szerintem is a legjobb vmi tárgy vásárlása lenne, amivel támogatnám a lf-t, persze a kp is jó, de póló bögre stb úgy is kell, így meg támogatom is vele az oldalt!
…
meg ugy egyaltalan a szoftverert… 🙂
…
[align=right][snapback]99803[/snapback][/align]Ezzel nem értek egyet! Sok ember/emberek napokig, hetekig vacakolnak egy programmal/oldal fenntartásával stb, aztán odaadják ingyen, hogy használd, miért ne érdemelnék meg, hogy ezért vmit kapjanak? Az idõ nekik is pénz! Szerintem, nincs ezzel a fizetéssel semmi gond, csak annak a mértékével, ha ez tényleg csak egy jelképes összeg lenne (amolyan alapítványi szinten), akkor nem hõbörögne senki, és sok kicsi ugye sokra megy!
A reklámokkal sincs semmi gond! Szerintem ki kéne írni egy szavazást az összegrõl, és megnézni, hogy kinek mi felelne meg, aztán beindítani a dolgot, de nem kötelezõ szinten, így, aki úgy érzni, hogy megteheti, befizeti, aki nem, nem! Errõl szól ez az egész dolog, az önzetlenségrõl! Remélem, hogy azok, akik igazán „Linuxos-nak” érzik magukat be fogják fizetni, a többiek meg majd rájönnek…u.i.:Gondonjatok csak bele, mi lenne most velünk pl.: OpenOffice nélkül…
Nem tudnál egy pontos hibaüzit beilleszteni?
Mik azok a progik amiket használni akarsz? Egyébként, nehgymá’ néhány progi miatt disztribet kelljen váltanod :blink: , szóra lehet azt birni UHU vagy bármi más alatt is!
Igaza van, sajnos ebben a mai világban nem lehet mindent szeretetbõl, és jószándékból csinálni, mert ebbõl nem fogsz jóllakni, ebbõl nem élsz meg!
Na jó, de ezeket tudja az xmms is, cd-t írni, meg van más!
Ki kell kapcsolni az idõ autómatikus frissítését, mert az okoz vmi gondot!
-
SzerzőBejegyzés