PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 621-630 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Mennyivel támogatnád a linuxfórumot? #1986813
    PcZolee
    Felhasználó

      Szerintem is a legjobb vmi tárgy vásárlása lenne, amivel támogatnám a lf-t, persze a kp is jó, de póló bögre stb úgy is kell, így meg támogatom is vele az oldalt!

      Hozzászólás: UHU 1.2 csomagok #1987248
      PcZolee
      Felhasználó
        Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986557
        PcZolee
        Felhasználó


          meg ugy egyaltalan a szoftverert… 🙂

          [align=right][snapback]99803[/snapback][/align]

          Ezzel nem értek egyet! Sok ember/emberek napokig, hetekig vacakolnak egy programmal/oldal fenntartásával stb, aztán odaadják ingyen, hogy használd, miért ne érdemelnék meg, hogy ezért vmit kapjanak? Az idõ nekik is pénz! Szerintem, nincs ezzel a fizetéssel semmi gond, csak annak a mértékével, ha ez tényleg csak egy jelképes összeg lenne (amolyan alapítványi szinten), akkor nem hõbörögne senki, és sok kicsi ugye sokra megy!
          A reklámokkal sincs semmi gond! Szerintem ki kéne írni egy szavazást az összegrõl, és megnézni, hogy kinek mi felelne meg, aztán beindítani a dolgot, de nem kötelezõ szinten, így, aki úgy érzni, hogy megteheti, befizeti, aki nem, nem! Errõl szól ez az egész dolog, az önzetlenségrõl! Remélem, hogy azok, akik igazán „Linuxos-nak” érzik magukat be fogják fizetni, a többiek meg majd rájönnek…

          u.i.:Gondonjatok csak bele, mi lenne most velünk pl.: OpenOffice nélkül…

          Hozzászólás: Mounting Error #1986693
          PcZolee
          Felhasználó

            Nem tudnál egy pontos hibaüzit beilleszteni?

            Hozzászólás: debian csomagot uhura??? #1986176
            PcZolee
            Felhasználó

              Mik azok a progik amiket használni akarsz? Egyébként, nehgymá’ néhány progi miatt disztribet kelljen váltanod :blink: , szóra lehet azt birni UHU vagy bármi más alatt is!

              Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986532
              PcZolee
              Felhasználó

                Igaza van, sajnos ebben a mai világban nem lehet mindent szeretetbõl, és jószándékból csinálni, mert ebbõl nem fogsz jóllakni, ebbõl nem élsz meg!

                Hozzászólás: winamp5-szerû lejátszó #1986342
                PcZolee
                Felhasználó

                  Na jó, de ezeket tudja az xmms is, cd-t írni, meg van más!

                  Hozzászólás: winamp5-szerû lejátszó #1986340
                  PcZolee
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: winamp5-szerû lejátszó #1986338
                    PcZolee
                    Felhasználó
                      Hozzászólás: 1 órával kevesebbet mutat #1984801
                      PcZolee
                      Felhasználó

                        Ki kell kapcsolni az idõ autómatikus frissítését, mert az okoz vmi gondot!

                      10 bejegyzés megtekintése - 621-630 / 1,617