PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 641-650 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: cpufreq hogyan?! #1981501
    PcZolee
    Felhasználó

      A CPU támodatja, mert win alatt ment!
      A scriptet köszi, ezt akkor így meg oldom, de a téma idító kérdés még fenn maradt!

      Hozzászólás: cpufreq hogyan?! #1981497
      PcZolee
      Felhasználó

        Ha nincs semmi kompatibilis jelzés becsukáskor, akkor automatikusan nyílván nem lehet. Viszont be lehet állítani, hogy, ha x percig mondjuk nem nyúlsz hozzá, akkor csináljon valamit.
        De ha meg úgyis tudod, hogy mikor zárod le, akkor elõtte miért nem tudsz kiadni egy xset parancsot?
        [align=right][snapback]94144[/snapback][/align]

        De van egy sípolás!

        Hozzászólás: cpufreq hogyan?! #1981495
        PcZolee
        Felhasználó

          „Esetleg abban tudna vki segíteni, hogy hogyan oldjam meg, hogy a tft becsukásakor sleep-módba álljon?!”

          Bár itt pont az ellenkezõjét akarják, de azért megteszi:
          http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?showtopic=9310
          [align=right][snapback]94127[/snapback][/align]

          Na jó, de azt hogyan csináljam meg, hogy mindez akkor menjen, amikorbecsukom a tft-t?

          köszi!

          Hozzászólás: cpufreq hogyan?! #1981494
          PcZolee
          Felhasználó

            Hát csak annyi hogy blackPanther OS-t használok én (http://www.blackpanther.hu) nem UHU-t, ebben nem kellett ilyenel tennem semmit. A kerneljük már a notested(teszteletlen) könvtában volt ezt raktam fel mégis újabb és tökéletesen megy. A hibernáláshoz egy suspend nevû program való, nem tudom szintén hogy az uhu-ban ez hogy van, igazából másban sem tudom hogy van.
            [align=right][snapback]94117[/snapback][/align]

            Hozzászólás: cpufreq hogyan?! #1981491
            PcZolee
            Felhasználó

              Esetleg abban tudna vki segíteni, hogy hogyan oldjam meg, hogy a tft becsukásakor sleep-módba álljon?!

              Hozzászólás: cpufreq hogyan?! #1981490
              PcZolee
              Felhasználó

                nekem az eredeti blackpanther csomag van fent a notestedbõl letöltött 2.6.8.1 kernellel és semmit nem kellett állítani csak indítani a rendszerrel.
                [align=right][snapback]93982[/snapback][/align]

                Ezt nem igazán értem, kifelytenéd?!

                A kernel leírásai sajna nem sokat segítettek 🙁

                Hozzászólás: cpufreq hogyan?! #1981487
                PcZolee
                Felhasználó

                  Senkinek nics ötlete? A Laptop pontos típusa egyébként Toshiba 4290CDS, hátha ez segít…

                  Hozzászólás: Laptopra milyen linuxot??? #1980369
                  PcZolee
                  Felhasználó

                    De legalább megpróbáltad… Mindenesetre, most megy fel rá az UHU, mert a debian CD-met nem találtam, aztán, ha minden OK, akkor megy helyette vmi más!

                    Hozzászólás: Laptopra milyen linuxot??? #1980367
                    PcZolee
                    Felhasználó

                      Azthiszem én is, de inkább rákérdeztem, hátha van vkinek tapasztalata.

                      Hozzászólás: Laptopra milyen linuxot??? #1980365
                      PcZolee
                      Felhasználó

                        nézd meg a hardware leírását, ha ott nem szerepel, vond le a következtetéseket…

                        A többi dolgon nem változtat, legfeljebb annyit, hogy így már elég gyors lesz az openoffice is…

                        szerintem Debian Rulez…
                        [align=right][snapback]93604[/snapback][/align]

                        Hol nézzem meg a hardware leírását????

                      10 bejegyzés megtekintése - 641-650 / 1,617