Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A CPU támodatja, mert win alatt ment!
A scriptet köszi, ezt akkor így meg oldom, de a téma idító kérdés még fenn maradt!Ha nincs semmi kompatibilis jelzés becsukáskor, akkor automatikusan nyílván nem lehet. Viszont be lehet állítani, hogy, ha x percig mondjuk nem nyúlsz hozzá, akkor csináljon valamit.
De ha meg úgyis tudod, hogy mikor zárod le, akkor elõtte miért nem tudsz kiadni egy xset parancsot?
[align=right][snapback]94144[/snapback][/align]De van egy sípolás!
„Esetleg abban tudna vki segíteni, hogy hogyan oldjam meg, hogy a tft becsukásakor sleep-módba álljon?!”
Bár itt pont az ellenkezõjét akarják, de azért megteszi:
http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?showtopic=9310
[align=right][snapback]94127[/snapback][/align]Na jó, de azt hogyan csináljam meg, hogy mindez akkor menjen, amikorbecsukom a tft-t?
köszi!
Hát csak annyi hogy blackPanther OS-t használok én (http://www.blackpanther.hu) nem UHU-t, ebben nem kellett ilyenel tennem semmit. A kerneljük már a notested(teszteletlen) könvtában volt ezt raktam fel mégis újabb és tökéletesen megy. A hibernáláshoz egy suspend nevû program való, nem tudom szintén hogy az uhu-ban ez hogy van, igazából másban sem tudom hogy van.
[align=right][snapback]94117[/snapback][/align]Esetleg abban tudna vki segíteni, hogy hogyan oldjam meg, hogy a tft becsukásakor sleep-módba álljon?!
nekem az eredeti blackpanther csomag van fent a notestedbõl letöltött 2.6.8.1 kernellel és semmit nem kellett állítani csak indítani a rendszerrel.
[align=right][snapback]93982[/snapback][/align]Ezt nem igazán értem, kifelytenéd?!
A kernel leírásai sajna nem sokat segítettek 🙁
Senkinek nics ötlete? A Laptop pontos típusa egyébként Toshiba 4290CDS, hátha ez segít…
De legalább megpróbáltad… Mindenesetre, most megy fel rá az UHU, mert a debian CD-met nem találtam, aztán, ha minden OK, akkor megy helyette vmi más!
Azthiszem én is, de inkább rákérdeztem, hátha van vkinek tapasztalata.
nézd meg a hardware leírását, ha ott nem szerepel, vond le a következtetéseket…
A többi dolgon nem változtat, legfeljebb annyit, hogy így már elég gyors lesz az openoffice is…
szerintem Debian Rulez…
[align=right][snapback]93604[/snapback][/align]Hol nézzem meg a hardware leírását????
-
SzerzőBejegyzés