Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Sziasztok, annyi változott, hogy egy TOSHIBA 4290CDS laptopot vettem, annyi a különbség a kettõ között, hogy ez 500 Mhz-es, viszonbt csak 64 MB ram van benne (ezt bõvíteni akarom 128-al, vagy 256-al), szóval mit mondotok mit tegyek rája??? Ja amúgy most win van rajta :(, és azt megfigyeltem, hogy ha nem haszálok semmi alkalmazást, akkor az órajelet autómatikusan csökkenti! Ez rendszer függõ? Vagy hardware-sen csinálja, gondolok itt arra, hogy ez Linux alatt is menni fog?
Köszi
Ebbõl nem lesz „háboru”, mert a woody marad, azért is, mert annyire nem fontos a naprakészség, mint a stabilitás! Egyedül a 2.6-os kernel miatt lenne jobb, de azt fordítok woody alá, és kész!
Igen, de azalatt is használhatod, csak lassú addig.
A másik, hogy nem kényes a kernel forgatásra, mint pl. az uhu.(modjuk a debian sem)
[align=right][snapback]92991[/snapback][/align]Ezt nem értem, annó UHU alá simán befordítottam az új kernelt! 233-ason meg nem hiszem, hogy sokmindent mûvelhetnék forgatás közben 🙁 !
„Az az igazság, hogy a gentoo-val az a bajom, hogy sokat kell forgatni, és az egy ilyen kis gépen, „
A GRP telepítés bináris telepítés, felpakolod ami kell.
Ahogy írtad OOffice, xfce-4 full és apróságok.
Ezután ha nem dolgozol vele upgradeled.
[align=right][snapback]92929[/snapback][/align]De az upgrade-kor ugyanúgy forgatni kell, vagy nem?!
azert nemtalalod, mert nem letezik 😉
idezet a debian.org-rol:
„stable
A stabil („stable”) disztribúció a legfrissebb hivatalosan kiadott Debian-disztribúciót tartalmazza.Ez a Debian „gyári” kiadása, elsõsorban ennek használatát ajánljuk.
A Debian GNU/Linux jelenlegi stabil verziója a 3.0r2, más néven a woody. 2003. november 21.-én jelent meg.”
[align=right][snapback]92904[/snapback][/align]Aha, akkor marad az r2 és a frissítés!
A 3.0r3-as Woody-t honnan lehet letölteni??? Mert mindenhol csak az r2-t találom :(!
Akkor, ha más nem lesz, marad a woody!
Ja, és UHU-t próbált már vki?
Bocs,én voltam az elõzõ!
-
SzerzőBejegyzés