Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Szerintem próbáld ki a 2.6-os sorozatot, hátha az jobban beválik (nekem jobban bevált!).
A patch-eléstõl ne félj, nem nagy valami!
genkernel-t ne használj, szerintem jobb, ha magad csinálod!
Nekem kernel fordítás közben nincs semmi gondom, tudok zenét hallgatni, filmet nézni, az egér nem szaggat stb, szal, szerintem nállad volt vmi gáz, esetleg a dma ki volt kapcsolva?!
A gentoo devfs-t használ (alapból) mint az UHU, ergó, meg lehet csinálni, hogy menjen a driver!
A wolk-ból asszem van újabb, de azt hagyd. nem az a megoldás!
Nézd át, hogy UHU alatt mi töltõdik, be, a kernelben mi van, mert vmit te felejtettél el!Gentoo, de majd, csak ha már megismerted a linuxot :)…
Linux alatt klikkelgethetsz a telepítésre… 🙂
Ja, ez világos, de egyik pontot sem sértettem meg :angry: ! Na mindegy, ez van…
Na jó, de miért töröltek mindent? Ha azt hiszik, hogy illegális, akkor töröljék a file-okat, de ne az egész site-ot! Egyébként sem volt rajta semmi illegális! Ennyit az ATW-rõl… Annyi meg annyi illegális tartalmú web oldal van, és azokkal senki nem foglalkozik, pont velem tudtak ki****ni 🙁 !
Nem tudom, hogy mi a fene történhetett, tegnap elõtt, még OK-s volt minden, mára meg már be sem jön az oldal :). Ennyit az atw-rõl :angry: ! Ha vkinek kell, köldjön vmi ftp-t, ahová feltölthetem, ha gyorsak vagytok, akkor még ma meglesz, ha nem, akkor csak a 7 végén!
Sorry.Megnézem…
Az a probléma, hogy a fõsulik kliensei 4.0-ások, az „újabb” rdesktop pedig autómatikusan 5.0-ás klienst feltételez, tehát próbáljátok így: rdesktop -4 neptunb.sze.hu (vagy bármilyen más szerver)!
Az elõzõ én voltam :). Ja, és csak kipróbálásra van fenn!
Most akkor a CPU fagy meg, vagy a vid kártya??? Mert ez nem teljesen egyértelm?! Próbáld meg az AGP sebességét visszavenni, és ha a cpu fagy, akkor nézd meg, hogy hány fokon megy, jól áll-e rajta a h?t?, elég feszt kap-e!
-
SzerzőBejegyzés