PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 661-670 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: gentoo + devfs #1975432
    PcZolee
    Felhasználó

      Szerintem próbáld ki a 2.6-os sorozatot, hátha az jobban beválik (nekem jobban bevált!).
      A patch-eléstõl ne félj, nem nagy valami!
      genkernel-t ne használj, szerintem jobb, ha magad csinálod!
      Nekem kernel fordítás közben nincs semmi gondom, tudok zenét hallgatni, filmet nézni, az egér nem szaggat stb, szal, szerintem nállad volt vmi gáz, esetleg a dma ki volt kapcsolva?!
      A gentoo devfs-t használ (alapból) mint az UHU, ergó, meg lehet csinálni, hogy menjen a driver!
      A wolk-ból asszem van újabb, de azt hagyd. nem az a megoldás!
      Nézd át, hogy UHU alatt mi töltõdik, be, a kernelben mi van, mert vmit te felejtettél el!

      Hozzászólás: Linux de melyik #1974294
      PcZolee
      Felhasználó

        Gentoo, de majd, csak ha már megismerted a linuxot :)…

        Hozzászólás: NEPTUN #1971073
        PcZolee
        Felhasználó

          Linux alatt klikkelgethetsz a telepítésre… 🙂

          Hozzászólás: CorelDraw Linuxra #1971540
          PcZolee
          Felhasználó

            Ja, ez világos, de egyik pontot sem sértettem meg :angry: ! Na mindegy, ez van…

            Hozzászólás: CorelDraw Linuxra #1971539
            PcZolee
            Felhasználó

              Na jó, de miért töröltek mindent? Ha azt hiszik, hogy illegális, akkor töröljék a file-okat, de ne az egész site-ot! Egyébként sem volt rajta semmi illegális! Ennyit az ATW-rõl… Annyi meg annyi illegális tartalmú web oldal van, és azokkal senki nem foglalkozik, pont velem tudtak ki****ni 🙁 !

              Hozzászólás: CorelDraw Linuxra #1971538
              PcZolee
              Felhasználó

                Nem tudom, hogy mi a fene történhetett, tegnap elõtt, még OK-s volt minden, mára meg már be sem jön az oldal :). Ennyit az atw-rõl :angry: ! Ha vkinek kell, köldjön vmi ftp-t, ahová feltölthetem, ha gyorsak vagytok, akkor még ma meglesz, ha nem, akkor csak a 7 végén!
                Sorry.

                Hozzászólás: CorelDraw Linuxra #1971537
                PcZolee
                Felhasználó

                  Megnézem…

                  Hozzászólás: NEPTUN #1971071
                  PcZolee
                  Felhasználó

                    Az a probléma, hogy a fõsulik kliensei 4.0-ások, az „újabb” rdesktop pedig autómatikusan 5.0-ás klienst feltételez, tehát próbáljátok így: rdesktop -4 neptunb.sze.hu (vagy bármilyen más szerver)!

                    Hozzászólás: CorelDraw Linuxra #1971535
                    PcZolee
                    Felhasználó

                      Az elõzõ én voltam :). Ja, és csak kipróbálásra van fenn!

                      Hozzászólás: X fagyás helyett #1967014
                      PcZolee
                      Felhasználó

                        Most akkor a CPU fagy meg, vagy a vid kártya??? Mert ez nem teljesen egyértelm?! Próbáld meg az AGP sebességét visszavenni, és ha a cpu fagy, akkor nézd meg, hogy hány fokon megy, jól áll-e rajta a h?t?, elég feszt kap-e!

                      10 bejegyzés megtekintése - 661-670 / 1,617