Ha a 3 iroda egy épületen belül van, és egy hálózaton, akkor felesleges a vpn, arra ott a samba! vpn-t még nem csináltam, de az szerintem globálisabb dolog, mint 3 iroda, vagyis az arra való, hogy a világ több pontján levõ számítógépek egy virtuális hálózatban legyenek egymással!
Ha tévedek majd kijavítanak :)!