PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 681-690 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Zenehallgatás #1959103
    PcZolee
    Felhasználó

      Salty-nak: nekem semmi bajom a linux alatti zenelejátszással. Ha megírnád, mi a bajod, és nemcsak füstölögnél, lehet, hogy pár nap múlva neked se lenne.

      Hozzászólás: Zenehallgatás #1959098
      PcZolee
      Felhasználó
        Hozzászólás: Slax és más linux vs. NTFS #1958944
        PcZolee
        Felhasználó

          Nos. A tévhitekkel ellentétben NINCS HASZN

          Hozzászólás: Slax és más linux vs. NTFS #1958939
          PcZolee
          Felhasználó

            Win alá pl. a totalcmd-hez is van plugin, hogy olvasni tudja az EXT2-3-at!

            Visszatérve az NTFS írásra, szerintem nem illegális akkor, ha van egy eredeti windowsod! Amúgy meg müxik, csak kissé lassú!

            Hozzászólás: Zenehallgatás #1959096
            PcZolee
            Felhasználó

              Az a helyzet, hogy van egy MP3PRO nevezetû szabvány,m amit a thomson fejlesztett ki, win alatt nincs is ezzel gond, de linux alatt igen, mivel nincs hozzá codec. A tömörítési eljárás olyan, hogy a magas hangokat külön tömöríti (ez a buktató mindig), és a file végére pakolja, ezért egy normál mp3 lejátszó is le tudja játszani, de a magasak hiányozni fognak! Az ilyen file-okat általában 22Khz-esnek ismerik fel a normál mp3 lejátszók, és ezért nem is tudod cd-re írni, mert a szabvány ugye 44Khz lenne!

              Megoldás, win alatt, ill. wine alatt átkonvertálod õket pl ogg-ba, vagy használod wine alatt a winamp-ot, ill a thomson lejátszóját!

              Hozzászólás: Fordítási gondok #1959115
              PcZolee
              Felhasználó

                Próbáld a CVS-t, és így fordítsd:

                ./configure –enable-gui –language=hu –with-reallibdir=/usr/lib/win32 –with-xanimlibdir=/usr/lib/win32 –enable-xmms –enable-menu –enable-lirc

                Hozzászólás: Zenehallgatás #1959094
                PcZolee
                Felhasználó

                  Nekem még sosem volt ilyen bajom, oss-el is minden tökéletes!
                  Ugye nem mp3pro-t akarsz lejátszani, mert ahhoz nincs codec, ezért csak 22Khz-en szól! Vagy wine+winamp (thomson mp3pro stb).

                  Hozzászólás: gcc downgrade #1959081
                  PcZolee
                  Felhasználó

                    Nállam 3.3.3-al fordul!

                    Hozzászólás: játékot de sokat #1926988
                    PcZolee
                    Felhasználó
                      Hozzászólás: Hangkártya csere #1957786
                      PcZolee
                      Felhasználó

                        A gentoo-nál /etc/modules.d/alsa
                        Ezt kell szerkeszteni, utánna rc-update!
                        Biztos van ilyen a Mandrake-nél is!

                      10 bejegyzés megtekintése - 681-690 / 1,617