PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 711-720 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Bittorrent hogyan!? #1958527
    PcZolee
    Felhasználó

      Ha a kliens-el nem boldogulsz, akkor azt írd, vagy csak a bitorrent müködésére vagy kíváncsi?!

      PcZolee
      Felhasználó

        Törolve lett minden, formázva, vagy mi? Esetleg a partíció típusát változtattátok meg? Amúgy milyen a filerendszere?

        Hozzászólás: Audio és Video vágó progi kellene… #1958519
        PcZolee
        Felhasználó

          Hang: pl. audacity
          Video: Avidemux, KDEnlive, Lives, Video Studio, Kino, Cinelerra

          Hozzászólás: WinLinux 2003 #1958345
          PcZolee
          Felhasználó

            PcZolee:
            „Az egyébként miért van, hogy van ilyen kernelforrás gentoo-hoz???”
            kis munkaval a vmware kernel moduljait is ra lehet patchelni a kernelre, ha vki nagyon akarja; masreszt ez nem gentoo extra, mert pld wolknak jo ideje resze: http://sourceforge.net/projects/wolk

            a vmware egy „teljes” virtualis gep (valojaban csak felig, mivel a cput nem emulalaja, hanem virt86ban fut; ellenben bosch mindent emulal, bla bla, ha vkit erdekel meg irok errol); ezzel szemben a win4lin csak a win4.x szamara letesit virtualis kornyezetet;

            Engem érdekel, írj légyszi!!!

            Hozzászólás: Pár uhu-s kédés #1958431
            PcZolee
            Felhasználó

              Természetesen az UHU is biztonságossá tehetõ, mint bármely linux! Hogy menni fog-e minden ami kell?! Amibõl nincs UHU csomag, azt tedd forrásból, a legtöbb dolog menni fog (habár nemtom miket használsz)!
              Próbáld ki, melette maradhat a fedora is, aztán majd döntesz!
              Részemrõl UHU (habár most gentoo-t használok, de véleményem szerint egy nagyon jó disztró!)!

              Hozzászólás: Abev.exe #1958295
              PcZolee
              Felhasználó

                Kár 🙁
                Az egész hozzáállás van elcseszve ebben az országban sajnos :(!
                Az ország olyan (fõleg a „felsõ 10.000”), hogy szeretnének többet mitatni kifelé, mint ami van, és ennek ki issza meg a levét?????? Igen, mi!

                Hozzászólás: USB és kártyaolvasó #1958411
                PcZolee
                Felhasználó
                  Hozzászólás: WinLinux 2003 #1958342
                  PcZolee
                  Felhasználó

                    Na, ez így már érdekesnek tünik! Az egyébként miért van, hogy van ilyen kernelforrás gentoo-hoz???

                    Hozzászólás: WinLinux 2003 #1958340
                    PcZolee
                    Felhasználó

                      Aham, értem, azt hittem, hogy vmi komolyabb cucc!

                      Hozzászólás: scsi – parity check error #1958407
                      PcZolee
                      Felhasználó

                        Nézd meg a vezetéket, esetleg cseréld ki, ha külön terminátorod van, akkor azt nézd meg, ha a hdd van lezárva, akkor nézd meg, hogy a jumper nem-e elmoddult stb.
                        Ha végleg nem jutsz semmire, szedd szét, takarítsd ki a gépedet, majd rakd össze, lehet, hogy csak vhova kosz került!

                      10 bejegyzés megtekintése - 711-720 / 1,617