Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ha a kliens-el nem boldogulsz, akkor azt írd, vagy csak a bitorrent müködésére vagy kíváncsi?!
Törolve lett minden, formázva, vagy mi? Esetleg a partíció típusát változtattátok meg? Amúgy milyen a filerendszere?
Hang: pl. audacity
Video: Avidemux, KDEnlive, Lives, Video Studio, Kino, CinelerraPcZolee:
„Az egyébként miért van, hogy van ilyen kernelforrás gentoo-hoz???”
kis munkaval a vmware kernel moduljait is ra lehet patchelni a kernelre, ha vki nagyon akarja; masreszt ez nem gentoo extra, mert pld wolknak jo ideje resze: http://sourceforge.net/projects/wolka vmware egy „teljes” virtualis gep (valojaban csak felig, mivel a cput nem emulalaja, hanem virt86ban fut; ellenben bosch mindent emulal, bla bla, ha vkit erdekel meg irok errol); ezzel szemben a win4lin csak a win4.x szamara letesit virtualis kornyezetet;
Engem érdekel, írj légyszi!!!
Természetesen az UHU is biztonságossá tehetõ, mint bármely linux! Hogy menni fog-e minden ami kell?! Amibõl nincs UHU csomag, azt tedd forrásból, a legtöbb dolog menni fog (habár nemtom miket használsz)!
Próbáld ki, melette maradhat a fedora is, aztán majd döntesz!
Részemrõl UHU (habár most gentoo-t használok, de véleményem szerint egy nagyon jó disztró!)!Kár 🙁
Az egész hozzáállás van elcseszve ebben az országban sajnos :(!
Az ország olyan (fõleg a „felsõ 10.000”), hogy szeretnének többet mitatni kifelé, mint ami van, és ennek ki issza meg a levét?????? Igen, mi!Na, ez így már érdekesnek tünik! Az egyébként miért van, hogy van ilyen kernelforrás gentoo-hoz???
Aham, értem, azt hittem, hogy vmi komolyabb cucc!
Nézd meg a vezetéket, esetleg cseréld ki, ha külön terminátorod van, akkor azt nézd meg, ha a hdd van lezárva, akkor nézd meg, hogy a jumper nem-e elmoddult stb.
Ha végleg nem jutsz semmire, szedd szét, takarítsd ki a gépedet, majd rakd össze, lehet, hogy csak vhova kosz került! -
SzerzőBejegyzés