PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 721-730 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Abev.exe #1958292
    PcZolee
    Felhasználó

      Próbáld ki a CrossOverOffice-t, ha azzak menne, akkor azt megvenni se egy anyagi csõd!

      Hozzászólás: USB és kártyaolvasó #1958409
      PcZolee
      Felhasználó

        patred, vagy a qtparted mit ír ki rá?
        Egyébként he telemásolod, akkor sem látod rajta azt, ami 200MB fölé esik? Vagy csak ha megnézed a szabad helyet, akkor 200MB-ot ír ki! Egyébként milyen filerendszert használsz?

        Hozzászólás: Winex 3 download #1903341
        PcZolee
        Felhasználó

          Valaki tudd nekem adni 1 mûködõ linket a winex-hez?
          Elõre is ThX!

          pcz.atw.hu

          Hozzászólás: WinLinux 2003 #1958338
          PcZolee
          Felhasználó

            Na senki??? Pedig gentoo-hoz még külön kernel is van erre!

            Hozzászólás: UHU Grub-jába új téma? #1957930
            PcZolee
            Felhasználó

              Nézz már bele az install script-be! Az nem csinál semmit, csak bemásolha a témát a megfelelõ helyre! A build-al lehetne egy saját témát kreálni!

              Hozzászólás: UHU Grub-jába új téma? #1957928
              PcZolee
              Felhasználó

                Sajna nem fut le a build, mert nincs ilyen programom, hogy mkbootmsg! Melyik csomagban van? Vagy el tudnád küldeni?!

                Köszi

                Hozzászólás: UHU Grub-jába új téma? #1957926
                PcZolee
                Felhasználó

                  Köszi, megkaptam!
                  A theme készítéssel nincs gondom, csak a Grub-al :(!

                  Hozzászólás: WinLinux 2003 #1958337
                  PcZolee
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: UHU Grub-jába új téma? #1957923
                    PcZolee
                    Felhasználó

                      Köszi, ha nincs más megoldás, akkor megy fel a Gentoo -jé!
                      pomm: pcz at freemail.hu Köszi!

                      Hozzászólás: jelszó??? #1958306
                      PcZolee
                      Felhasználó

                        0 hosszúságú jelszó?! Nemá’! Ez linux nem má$, itt jobb, ha megszokod a jelszavakat! Ezek csak hasznodra válhatnak! Amúgymeg X alatt a bejelentkezéskezelõk támogatják a jelszó nélküli belépést, ha mindenképpen ezt akarod!

                      10 bejegyzés megtekintése - 721-730 / 1,617