patred, vagy a qtparted mit ír ki rá?
Egyébként he telemásolod, akkor sem látod rajta azt, ami 200MB fölé esik? Vagy csak ha megnézed a szabad helyet, akkor 200MB-ot ír ki! Egyébként milyen filerendszert használsz?
0 hosszúságú jelszó?! Nemá’! Ez linux nem má$, itt jobb, ha megszokod a jelszavakat! Ezek csak hasznodra válhatnak! Amúgymeg X alatt a bejelentkezéskezelõk támogatják a jelszó nélküli belépést, ha mindenképpen ezt akarod!