PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 731-740 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU Grub-jába új téma? #1957919
    PcZolee
    Felhasználó

      Sajna nem találom 🙁

      Hozzászólás: UHU Grub-jába új téma? #1957918
      PcZolee
      Felhasználó

        OK, rákeresek, de te nem emélxel a linkre???

        Hozzászólás: UHU Grub-jába új téma? #1957916
        PcZolee
        Felhasználó

          Na, semmi tipp???

          Hozzászólás: Alsa #1958356
          PcZolee
          Felhasználó

            Szal, ha jól értem a 2.6-os kernelekkel nem megy, vagy egyikkel sem??? OSS-el van hangod?

            Hozzászólás: Alsa #1958353
            PcZolee
            Felhasználó

              Kicsit pontosíthatnál! Milyen kártya, milyen kernel, és mi pontosan a hiba!

              Hozzászólás: tv-kimenet #1958350
              PcZolee
              Felhasználó

                Ez már volt téma keress rá!

                Hozzászólás: K3b probléma #1958027
                PcZolee
                Felhasználó

                  Szerintem csak install.sh, és kész! Persze root-ként :)!

                  Hozzászólás: Opera 7.51 telepítés #1958104
                  PcZolee
                  Felhasználó

                    Ez a forrás se igazi forrás, mert ez is egy már elõre legyártott bináris, amit az install.sh a helyére pakol! Szal, nem kell félni tõle!

                    Hozzászólás: Opera 7.51 telepítés #1958101
                    PcZolee
                    Felhasználó

                      Már mondtam, hogy a rpm-et felejtsétek el UHU alatt!!!
                      Ez nem rpm alapú!!! Azt is rá lehet erõszakolni, mint a deb-et, de ha van saját csomagja, akkor minek? Amúgy meg a Opera telepítése „forrásból” a legeslegegyszerûbb dolog!!!

                      Hozzászólás: UHU Tûzfal és egyáltalán hálózat #1957949
                      PcZolee
                      Felhasználó

                        Csak állítsd be az UHU-vezérlõközpontban az IP-t, és az átjárót! Esetleg, ha van proxy, akkor azt meg a böngészõdben! Ja, ha fut DHCP a routeren, akkor mehet autóra az IP (a win is így szerzi alapba)!

                      10 bejegyzés megtekintése - 731-740 / 1,617