Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
OK, de én belesz**ok a gfxboot-ba, nekem jó volt a régi is! Ahhoz legalább voltak témák, de ehhez…
Szedd le a supermount patch-et a supermount-ng.sourceforge.net-rõl, és patch-eld fel a forrásod, majd forgasd újra a kernelt!
Egyébként a gentoo-dev-sources-r8 -ban benne van, egyéb sok finomság melett! A gentoo patch csomagját letöltheted a mirror-okról!Te próbáltad? Mert ez a gz szerintem nem gzip formátum, vagy nemtudom, de nállam a gunzip nem tömöríti ki, sõt az ark se!
1. Nézd meg a fentebb említett címen!
2. Ha nincs, akkor a saját homepage-érõl szedheted a static-ot (a shared úgyemléxem nem ment UHU alatt), ez egy sima installer, elindítod, és feltelepül mint ringyóz alatt :)!A wine homepage-én nézz körül, ott vannak leírások, hogy melyik program megy vele, melyik nem, ill., hogy mi, és hogy kell beállítani/paraméterezni!
Az rpm-eket felejtsd inkább el UHU alatt, a legtöbb cucból van uhu csomag, nézz el az ubk.uhulinux.hu -ra, ha vmit a saját serverén nem találsz!
Nem tudom, hogy mi lehet a gond, de beírtam a grub-omba, és nem megy! Az nem lehet gond, hogy az 1.1-es UHU Grub-ja van fennt? Mert az nem ilyen xmp.gz file-okkal dolgozik (mint pl az 1.0-ás), mindenesetre itt a menu.lst megfelelõ sora, ha vmi nem jó, javítsatok ki!
Code:timeout 5default 1
#display vga16
#gfxmenu (hd1,0)/boot/themes/uhu #ez volt az eredeti
splashimage (hd1,0)/boot/themes/debian-gnu.xpm.gz #ez az új
Mi lehet a hiba?
Köszi, megnézem! Más?!
nForce driver nem kell, mert a kernelben alapbó benne van (forcedeth: a hálókártya, snd-intel8x0: a hangkártya modulja)!
NTFS írása lehetséges, van egy u.n. capacitive NTSF driver (keress rá, akár itt is a fórumon, mert volt már téma)! Ez lassú, de mûxik! -
SzerzőBejegyzés