PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 741-750 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU Grub-jába új téma? #1957915
    PcZolee
    Felhasználó

      OK, de én belesz**ok a gfxboot-ba, nekem jó volt a régi is! Ahhoz legalább voltak témák, de ehhez…

      Hozzászólás: UHU Grub-jába új téma? #1957913
      PcZolee
      Felhasználó
        PcZolee
        Felhasználó

          Szedd le a supermount patch-et a supermount-ng.sourceforge.net-rõl, és patch-eld fel a forrásod, majd forgasd újra a kernelt!
          Egyébként a gentoo-dev-sources-r8 -ban benne van, egyéb sok finomság melett! A gentoo patch csomagját letöltheted a mirror-okról!

          Hozzászólás: UHU Grub-jába új téma? #1957911
          PcZolee
          Felhasználó

            Te próbáltad? Mert ez a gz szerintem nem gzip formátum, vagy nemtudom, de nállam a gunzip nem tömöríti ki, sõt az ark se!

            Hozzászólás: K3b probléma #1958021
            PcZolee
            Felhasználó

              1. Nézd meg a fentebb említett címen!
              2. Ha nincs, akkor a saját homepage-érõl szedheted a static-ot (a shared úgyemléxem nem ment UHU alatt), ez egy sima installer, elindítod, és feltelepül mint ringyóz alatt :)!

              Hozzászólás: Wine vagy winex #1930225
              PcZolee
              Felhasználó

                A wine homepage-én nézz körül, ott vannak leírások, hogy melyik program megy vele, melyik nem, ill., hogy mi, és hogy kell beállítani/paraméterezni!

                Hozzászólás: K3b probléma #1958019
                PcZolee
                Felhasználó

                  Az rpm-eket felejtsd inkább el UHU alatt, a legtöbb cucból van uhu csomag, nézz el az ubk.uhulinux.hu -ra, ha vmit a saját serverén nem találsz!

                  Hozzászólás: UHU Grub-jába új téma? #1957909
                  PcZolee
                  Felhasználó

                    Nem tudom, hogy mi lehet a gond, de beírtam a grub-omba, és nem megy! Az nem lehet gond, hogy az 1.1-es UHU Grub-ja van fennt? Mert az nem ilyen xmp.gz file-okkal dolgozik (mint pl az 1.0-ás), mindenesetre itt a menu.lst megfelelõ sora, ha vmi nem jó, javítsatok ki!

                    Code:
                    timeout 5

                    default 1

                    #display vga16

                    #gfxmenu (hd1,0)/boot/themes/uhu #ez volt az eredeti

                    splashimage (hd1,0)/boot/themes/debian-gnu.xpm.gz #ez az új

                    Mi lehet a hiba?

                    Hozzászólás: UHU Grub-jába új téma? #1957905
                    PcZolee
                    Felhasználó

                      Köszi, megnézem! Más?!

                      Hozzászólás: Kezdõ #1957672
                      PcZolee
                      Felhasználó

                        nForce driver nem kell, mert a kernelben alapbó benne van (forcedeth: a hálókártya, snd-intel8x0: a hangkártya modulja)!
                        NTFS írása lehetséges, van egy u.n. capacitive NTSF driver (keress rá, akár itt is a fórumon, mert volt már téma)! Ez lassú, de mûxik!

                      10 bejegyzés megtekintése - 741-750 / 1,617