PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 751-760 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • PcZolee
    Felhasználó

      Ja, de tedd fel az nvidia driverét mert azzal sokminden sokkal jobban fog menni! A 3D-rõl nem is beszélve! Nem nagy ördöngösség, itt a fórumon is le lett már vagy 100x írva!

      Hozzászólás: GV4L avagy videódigitalizálás Linux alatt?! #1957840
      PcZolee
      Felhasználó

        OK, de a gv4l azért sokkal jobb (szerintem) ilyen célra, mint a gmencoder, vagy nem?!
        Még a Linux Video Studio-t próbáltam, de azzal nem sikeredett vmi baja volt, nállatok azzal megy?

        Hozzászólás: GV4L avagy videódigitalizálás Linux alatt?! #1957838
        PcZolee
        Felhasználó

          Köszi, tényleg ez volt a hiba!

          Hozzászólás: File másolás #1957825
          PcZolee
          Felhasználó

            Krusaderben ott az sftp, win alatt nemtom, hogy milyen progival tudod megoldani!

            Hozzászólás: Linux indítása, kikapcsolása #1957765
            PcZolee
            Felhasználó

              XFCE-nél ~/Desktop/Autostart
              Amúgy ~/.xinitrc

              Hozzászólás: macosx iso + g4 v g5 emulator #1957558
              PcZolee
              Felhasználó

                lesd meg ezt:  http://www.pearpc.net

                Hozzászólás: új nvidia meghajtó #1957728
                PcZolee
                Felhasználó

                  Ez az, visszatettem az 5336-ot, és újra minden ok, igaz, hogy az nvidia-settings nem megy, maert 1.6-os nv-control kell neki, ebbe meg csak 1.5-ös van, de a régebbi verziója megy!

                  Hozzászólás: új nvidia meghajtó #1957727
                  PcZolee
                  Felhasználó

                    A dmesg mit ír?

                    Hozzászólás: új nvidia meghajtó #1957725
                    PcZolee
                    Felhasználó

                      Az nvidia hivatalos hangdriverében pl. van egy u.n. nvpanel, amivel ki tudod használni a letödd tulajdonságát (amiket a snd-intel8x0-val nem)! Ugyanez a helyzet a hálóval is, de nekem még egyiksem fordult le :(. Egyébként én 5336-os drivert használok, szerintem mindjárt kipróbálom az újat, de nekem eddig is jól müködöt. a TV kimenetem (egyszerre a monitorral stb)!
                      Majd írok!

                      Hozzászólás: Mplayer vs Mplayerxp #1957792
                      PcZolee
                      Felhasználó

                        Ezt irja ki, pedig bemasoltam a codecs.conf-ot a home/taylor/.mplayerxp-be

                        Mi a hiba< MPlayerXP 0.1.0 © 2002 Nick Kurshev 2000-2002 Arpad Gereoffy (see DOCS!) CPU vendor name: AuthenticAMD  max cpuid level: 1
                        CPU: Advanced Micro Devices  (Type: 6, Stepping: 0)
                        extended cpuid-level: 8
                        Testing OS support for SSE… yes.
                        Testing OS support for SSE unmasked exceptions… yes.
                        Tests of OS support for SSE passed.
                        CPUflags: Type: 6 MMX: 1 MMX2: 1 3DNow: 1 3DNow2: 1 SSE: 1 SSE2: 0
                        Compiled for x86 CPU with features: MMX MMX2 3DNow 3DNowEx SSE
                        Reading /home/taylor/.mplayerxp/codecs.conf: parse error at line 6
                        Reading /usr/local/share/mplayerxp/codecs.conf: parse error at line 12
                        (copy/ln etc/codecs.conf (from MPlayer source tree) to ~/.mplayerxp/codecs.conf)

                        Tudom, csak vicczeltem :).

                        Egyébként meg a codecs.conf-od 6., és 12. sorában van vmi gáz, azt nézd meg! Egyébként úgy látom, hogy ez már elég régi fejlesztés! Esetleg a CVS-t próbáld (ha nem azt tetted)! Amúgy meg nem hinném, hogy jobb mint az mplayer!

                      10 bejegyzés megtekintése - 751-760 / 1,617