Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ja, de tedd fel az nvidia driverét mert azzal sokminden sokkal jobban fog menni! A 3D-rõl nem is beszélve! Nem nagy ördöngösség, itt a fórumon is le lett már vagy 100x írva!
OK, de a gv4l azért sokkal jobb (szerintem) ilyen célra, mint a gmencoder, vagy nem?!
Még a Linux Video Studio-t próbáltam, de azzal nem sikeredett vmi baja volt, nállatok azzal megy?Köszi, tényleg ez volt a hiba!
Krusaderben ott az sftp, win alatt nemtom, hogy milyen progival tudod megoldani!
XFCE-nél ~/Desktop/Autostart
Amúgy ~/.xinitrclesd meg ezt: http://www.pearpc.net
Ez az, visszatettem az 5336-ot, és újra minden ok, igaz, hogy az nvidia-settings nem megy, maert 1.6-os nv-control kell neki, ebbe meg csak 1.5-ös van, de a régebbi verziója megy!
A dmesg mit ír?
Az nvidia hivatalos hangdriverében pl. van egy u.n. nvpanel, amivel ki tudod használni a letödd tulajdonságát (amiket a snd-intel8x0-val nem)! Ugyanez a helyzet a hálóval is, de nekem még egyiksem fordult le :(. Egyébként én 5336-os drivert használok, szerintem mindjárt kipróbálom az újat, de nekem eddig is jól müködöt. a TV kimenetem (egyszerre a monitorral stb)!
Majd írok!Ezt irja ki, pedig bemasoltam a codecs.conf-ot a home/taylor/.mplayerxp-be
Mi a hiba< MPlayerXP 0.1.0 © 2002 Nick Kurshev 2000-2002 Arpad Gereoffy (see DOCS!) CPU vendor name: AuthenticAMD max cpuid level: 1
CPU: Advanced Micro Devices (Type: 6, Stepping: 0)
extended cpuid-level: 8
Testing OS support for SSE… yes.
Testing OS support for SSE unmasked exceptions… yes.
Tests of OS support for SSE passed.
CPUflags: Type: 6 MMX: 1 MMX2: 1 3DNow: 1 3DNow2: 1 SSE: 1 SSE2: 0
Compiled for x86 CPU with features: MMX MMX2 3DNow 3DNowEx SSE
Reading /home/taylor/.mplayerxp/codecs.conf: parse error at line 6
Reading /usr/local/share/mplayerxp/codecs.conf: parse error at line 12
(copy/ln etc/codecs.conf (from MPlayer source tree) to ~/.mplayerxp/codecs.conf)Tudom, csak vicczeltem :).
Egyébként meg a codecs.conf-od 6., és 12. sorában van vmi gáz, azt nézd meg! Egyébként úgy látom, hogy ez már elég régi fejlesztés! Esetleg a CVS-t próbáld (ha nem azt tetted)! Amúgy meg nem hinném, hogy jobb mint az mplayer!
-
SzerzőBejegyzés