Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Próbáld meg úgy, hogy ezt:
Section „DRI”
Mode 0666
EndSection
kikommentezed! Egyébként a kártyába csak a Monitor van dugva ugye?!
esetleg kommentezd ezt:
Option „UseFBDev” „true”
is!Szerintem itt nem az újraindítás a lényeg, csak maguk a hibák, amikre újraindítás után jelentkeztek!
Ha nem kell 3D, akkor nem kell az nvidia driver! Elõször is szedd ki a modules sorból a load „glx”-et, mert az neked nincs! A DefaultDepth 24 -et írd át 16-ra, lehet, hogy vesa módban nem megy 32bit-en! Hírtelen ennyi, ha nem megy írj!
A SuSe-hez nem értek, de ott a Yast, az alól nem tudod frissíteni? Vagy nincs a suse-ban vmi apt-get, vagy emerge szerû csomagkezelõ?
Gondolom újraindítás volt 🙂 !
Ha betennég az XF86Config-odat is, az többet segítene! Elsõ körbben annyit, hogy a vesa-t írd át nvidia-ra (az XF86Config-ban)!
Sajnos nem tudok neked Kmail ügyben segíteni, mert én Sylpheed-et használok, javaslom neked is a Kmail helyett! Van hozzá script, ami a Kmail-os leveleidet átkonvertálja stb!
Szerintem nagyon jó kis progi, egy próbát mindenképp megér!Visszatérve az eredeti kérdésedre, én nem próbáltam a server-t, csak akartam, szerintem nem rossz kezdeményezés, sokmindent ki lehet hozni belõle! De azért vannak még vele gondok stb, nézz csak el a levlistára! Nállam maradt a debian, de ha lesz idõm felteszem, és megvizsgálom, hogy mennyit is tud/ér!
A mandrake milyen modult húzott fel a hang ill hálókártyádhoz? Nézd meg, és ha a Slaki nem tölti be, akkor töltsd be manuálisan (modprobe), ha nem tölti, akkor nincs fenn a modul! Valószínû, hogy kernelt kell forgatnod, de lehet, hogy egy alsa-driver frissítés (ill. telepítés, ha nem lenne fenn) megoldja!
„if nobody can solve a linux problem, a slackware man can”
Ezzel nem igazán értek egyet! Azt, hogy vki mennyire ért egy disztribúcióhoz, vagy magához a linuxhoz, azt nem az általa használt disztró határozza meg, hanem az, hogy a illetõ mennyire akart, ill. mélyedt bele a rendszerébe!
-
SzerzőBejegyzés