PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 771-780 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: NEM MEGY AZ X !! #1957180
    PcZolee
    Felhasználó

      Próbáld meg úgy, hogy ezt:
      Section „DRI”
      Mode 0666
      EndSection
      kikommentezed! Egyébként a kártyába csak a Monitor van dugva ugye?!
      esetleg kommentezd ezt:
      Option „UseFBDev” „true”
      is!

      Hozzászólás: Egy újra bootolt Linux 9.0 problémái!!! #1957169
      PcZolee
      Felhasználó

        Szerintem itt nem az újraindítás a lényeg, csak maguk a hibák, amikre újraindítás után jelentkeztek!

        Hozzászólás: NEM MEGY AZ X !! #1957178
        PcZolee
        Felhasználó

          Ha nem kell 3D, akkor nem kell az nvidia driver! Elõször is szedd ki a modules sorból a load „glx”-et, mert az neked nincs! A DefaultDepth 24 -et írd át 16-ra, lehet, hogy vesa módban nem megy 32bit-en! Hírtelen ennyi, ha nem megy írj!

          Hozzászólás: Kde Gnome frissités #1957190
          PcZolee
          Felhasználó

            A SuSe-hez nem értek, de ott a Yast, az alól nem tudod frissíteni? Vagy nincs a suse-ban vmi apt-get, vagy emerge szerû csomagkezelõ?

            Hozzászólás: Egy újra bootolt Linux 9.0 problémái!!! #1957167
            PcZolee
            Felhasználó

              Gondolom újraindítás volt 🙂 !

              Hozzászólás: NEM MEGY AZ X !! #1957176
              PcZolee
              Felhasználó

                Ha betennég az XF86Config-odat is, az többet segítene! Elsõ körbben annyit, hogy a vesa-t írd át nvidia-ra (az XF86Config-ban)!

                Hozzászólás: Egy újra bootolt Linux 9.0 problémái!!! #1957165
                PcZolee
                Felhasználó

                  Sajnos nem tudok neked Kmail ügyben segíteni, mert én Sylpheed-et használok, javaslom neked is a Kmail helyett! Van hozzá script, ami a Kmail-os leveleidet átkonvertálja stb!
                  Szerintem nagyon jó kis progi, egy próbát mindenképp megér!

                  Hozzászólás: UHU Linux? Hmm… #1957070
                  PcZolee
                  Felhasználó

                    Visszatérve az eredeti kérdésedre, én nem próbáltam a server-t, csak akartam, szerintem nem rossz kezdeményezés, sokmindent ki lehet hozni belõle! De azért vannak még vele gondok stb, nézz csak el a levlistára! Nállam maradt a debian, de ha lesz idõm felteszem, és megvizsgálom, hogy mennyit is tud/ér!

                    Hozzászólás: Slack, a nagy falat. #1957132
                    PcZolee
                    Felhasználó

                      A mandrake milyen modult húzott fel a hang ill hálókártyádhoz? Nézd meg, és ha a Slaki nem tölti be, akkor töltsd be manuálisan (modprobe), ha nem tölti, akkor nincs fenn a modul! Valószínû, hogy kernelt kell forgatnod, de lehet, hogy egy alsa-driver frissítés (ill. telepítés, ha nem lenne fenn) megoldja!

                      Hozzászólás: UHU Linux? Hmm… #1957069
                      PcZolee
                      Felhasználó

                        „if nobody can solve a linux problem, a slackware man can”

                        Ezzel nem igazán értek egyet! Azt, hogy vki mennyire ért egy disztribúcióhoz, vagy magához a linuxhoz, azt nem az általa használt disztró határozza meg, hanem az, hogy a illetõ mennyire akart, ill. mélyedt bele a rendszerébe!

                      10 bejegyzés megtekintése - 771-780 / 1,617