PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 781-790 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Midi linuxon #1957109
    PcZolee
    Felhasználó

      A timitidy-hez van XMMS plug-in is!

      Hozzászólás: Unreal Tournament probléma #1946364
      PcZolee
      Felhasználó

        A legegyszerübb:

        umount -olod a cd-romot, onnan, ahová az autómounter feltette, majd mount-olod ugyanoda!

        Hozzászólás: Email érkezett #1957058
        PcZolee
        Felhasználó

          Akkor vki mondja már meg/küldje már el a trayicon-t, vagy a helyet, ahonnan letölthetném!

          mail ide jöhet: pcz at freemail.hu

          Hozzászólás: Email érkezett #1957047
          PcZolee
          Felhasználó

            uhuban van egy sylphedd-claws nevû csodaprogi csomiban (apt-get install sylpheed-claws, amióta nyomom a linuxot ez van és tuti!)
            ennek van egy pluginja ami szépen kirak egy picike borítékot a desktopra és amikor leveled érkezett kilóg belõle egy kicsi papírka
            (a lenti honalpomon találsz róla képet, a jobb szélsõn megtalálod a bundi mappája ikon mellett az xmms-é alatt)
            ez a pici ikonka xfce4 nél pedig szépen beleépül a tálcába és nagyon diszkrét lesz…
            ha ráklikkelsz a borítékra akkor szépen eltûnik a progi, vagy pedig elõjön, mint a kitekintõnél, 
            ezt a progit csak javasolni tudom, mert van benne nagyon jól állítható szûrõ illetve beépített vírusfigyelõ… 😆

            Ezt a plugint honnan lehet letölteni? Mert a hivatalos honlapján nem találom!

            Hozzászólás: Outlook #1956967
            PcZolee
            Felhasználó

              Pedig kmail!

              kmail -] eszközök -] üzenetek importálása!

              Hozzászólás: Outlook #1956966
              PcZolee
              Felhasználó

                Pedig kmail!

                kmail -] eszközök -] üzenetek importálása!

                Hozzászólás: Outlook #1956965
                PcZolee
                Felhasználó

                  Pedig kmail!

                  kmail -] eszközök -] üzenetek importálása!

                  Hozzászólás: Outlook #1956964
                  PcZolee
                  Felhasználó

                    Pedig kmail!

                    kmail -] eszközök -] üzenetek importálása!

                    Hozzászólás: Outlook #1956963
                    PcZolee
                    Felhasználó

                      Pedih kmail!

                      kmail -] eszközök -] üzenetek importálása!

                      Hozzászólás: Outlook #1956962
                      PcZolee
                      Felhasználó

                        Pedih kmail!

                        kmail -] eszközök -] üzenetek importálása!

                      10 bejegyzés megtekintése - 781-790 / 1,617