Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A timitidy-hez van XMMS plug-in is!
A legegyszerübb:
umount -olod a cd-romot, onnan, ahová az autómounter feltette, majd mount-olod ugyanoda!
Akkor vki mondja már meg/küldje már el a trayicon-t, vagy a helyet, ahonnan letölthetném!
mail ide jöhet: pcz at freemail.hu
uhuban van egy sylphedd-claws nevû csodaprogi csomiban (apt-get install sylpheed-claws, amióta nyomom a linuxot ez van és tuti!)
ennek van egy pluginja ami szépen kirak egy picike borítékot a desktopra és amikor leveled érkezett kilóg belõle egy kicsi papírka
(a lenti honalpomon találsz róla képet, a jobb szélsõn megtalálod a bundi mappája ikon mellett az xmms-é alatt)
ez a pici ikonka xfce4 nél pedig szépen beleépül a tálcába és nagyon diszkrét lesz…
ha ráklikkelsz a borítékra akkor szépen eltûnik a progi, vagy pedig elõjön, mint a kitekintõnél,
ezt a progit csak javasolni tudom, mert van benne nagyon jól állítható szûrõ illetve beépített vírusfigyelõ… 😆Ezt a plugint honnan lehet letölteni? Mert a hivatalos honlapján nem találom!
Pedig kmail!
kmail -] eszközök -] üzenetek importálása!
Pedig kmail!
kmail -] eszközök -] üzenetek importálása!
Pedig kmail!
kmail -] eszközök -] üzenetek importálása!
Pedig kmail!
kmail -] eszközök -] üzenetek importálása!
Pedih kmail!
kmail -] eszközök -] üzenetek importálása!
Pedih kmail!
kmail -] eszközök -] üzenetek importálása!
-
SzerzőBejegyzés