Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Pedig kmail :)!
kmail -] eszközök -] üzenetek importálása
Ez azért nagyon erõs lett! Nem mondom, én sem használok SuSe-t, és tudom, hogy soxor a konzol sokkal jobb/hasznosabb/átláthatóbb, mint egy GUI, de azért gondolni kell a sime USER-ekre, akik csak használni akarják a gépet, nem akarnak ‘érteni’ is hozzá (tipikus win-es user 🙂 )! Ilyeneknek a SuSe egy jó választás! A SuSe igen is kell! Ha másért nem, akkor azért, hogy népszerûsítse a linux-ot, aztán aki jobban bele akar mélyedni, úgyis keres vmi más disztribet!
Ja ez a ” ha teheted hasznalj dpkg alapu (debian, uhu) disztrot” erõsen szubjektív, a csomagkezelésétõl nem függ egy disztró használhatósága, szerintem!
Most próbálom, remélem igazad lesz!
Egyébként, ha X alól frissíteném az X-et? Ez nagy baromság? Vagy hogy csináljam szerintetek, hogy ne legyen ilyen jogosultsági probléma?
Na jó, de az én próblémámra mi a megoldás 😥 ?
Ja, és vki próbálta már? Mik a tapasztalataitok?
Király! Gentoo alá, már van ebuild is, de UHU alá is van már nem hivatalos csomi!
Ami érdekesség, hogy nagynehezen felment az XFREE, viszont az is a make install szakaszban kiabált, mert nem tudot néhány file-t felülírni, törölni stb, megnéztemj MC-bõl, és terminálból is, de tényleg nem ment! Utánna viszont elindult az X, és láss csodát aterm-bõl MC alól simán törölte a file-okat! Na erre varjatok gombot…
Ezt nem értem! Mi a bajod a függõségekkel? Egy kicsit félreértettél! A Magenta-n az írták, hogy ennyi az egész, és nem kell mindent újraforgatni!
Koncentráljunk inkább a jogosultsági mizériára! -
SzerzőBejegyzés