PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 791-800 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Outlook #1956961
    PcZolee
    Felhasználó

      Pedig kmail :)!

      kmail -] eszközök -] üzenetek importálása

      Hozzászólás: Nem adja ki a CD-t! #1930792
      PcZolee
      Felhasználó

        Ez azért nagyon erõs lett! Nem mondom, én sem használok SuSe-t, és tudom, hogy soxor a konzol sokkal jobb/hasznosabb/átláthatóbb, mint egy GUI, de azért gondolni kell a sime USER-ekre, akik csak használni akarják a gépet, nem akarnak ‘érteni’ is hozzá (tipikus win-es user 🙂 )! Ilyeneknek a SuSe egy jó választás! A SuSe igen is kell! Ha másért nem, akkor azért, hogy népszerûsítse a linux-ot, aztán aki jobban bele akar mélyedni, úgyis keres vmi más disztribet!

        Ja ez a ” ha teheted hasznalj dpkg alapu (debian, uhu) disztrot” erõsen szubjektív, a csomagkezelésétõl nem függ egy disztró használhatósága, szerintem!

        Hozzászólás: Gentoo jogosultsági gondok! #1956554
        PcZolee
        Felhasználó

          Most próbálom, remélem igazad lesz!

          Hozzászólás: Gentoo jogosultsági gondok! #1956552
          PcZolee
          Felhasználó
            Hozzászólás: Gentoo jogosultsági gondok! #1956550
            PcZolee
            Felhasználó

              Egyébként, ha X alól frissíteném az X-et? Ez nagy baromság? Vagy hogy csináljam szerintetek, hogy ne legyen ilyen jogosultsági probléma?

              Hozzászólás: Gentoo jogosultsági gondok! #1956549
              PcZolee
              Felhasználó

                Na jó, de az én próblémámra mi a megoldás 😥 ?

                Hozzászólás: skype for linux #1956770
                PcZolee
                Felhasználó

                  Ja, és vki próbálta már? Mik a tapasztalataitok?

                  Hozzászólás: skype for linux #1956769
                  PcZolee
                  Felhasználó

                    Király! Gentoo alá, már van ebuild is, de UHU alá is van már nem hivatalos csomi!

                    Hozzászólás: Gentoo jogosultsági gondok! #1956547
                    PcZolee
                    Felhasználó

                      Ami érdekesség, hogy nagynehezen felment az XFREE, viszont az is a make install szakaszban kiabált, mert nem tudot néhány file-t felülírni, törölni stb, megnéztemj MC-bõl, és terminálból is, de tényleg nem ment! Utánna viszont elindult az X, és láss csodát aterm-bõl MC alól simán törölte a file-okat! Na erre varjatok gombot…

                      Hozzászólás: Gentoo jogosultsági gondok! #1956546
                      PcZolee
                      Felhasználó

                        Ezt nem értem! Mi a bajod a függõségekkel? Egy kicsit félreértettél! A Magenta-n az írták, hogy ennyi az egész, és nem kell mindent újraforgatni!
                        Koncentráljunk inkább a jogosultsági mizériára!

                      10 bejegyzés megtekintése - 791-800 / 1,617