Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem akarok már új topicot nyitni, nekem olyan gondom van, hogy a 2.6-os kernel alatt nem tudom a SCSI-s Plextor CD-RW-em letörölni a CD-t, vagyis megcsinálja, de a végén egy rakás error jön, és utánna a CD-íróm használhatatlan az újraindításig!
Mit gondolsz, miért kérdeztem?
Valahogyan szerettem volna kiugratni a nyulat a bokorból.Ja, bocs, de ahogy elnézem lehet, hogy azt sem tudja mi az a disztó!
Inkább NO COMMENT!
a tuzfal tipusa : ZoneAlarm Pro
Melyik disztribúcióban van ez?
Mégi$ mit gondolz? 😕
Hi!
Ezt már régebben meg akartam kérdezni, de nem szeretnék új topicot nyitni csak ezért…
Battlefield Vietnam nevû (remélem jól írtam) játékot tolják a haverok mostanában – win alól. Az érdekelne, hogy lehetséges-e ezt linux alatt futtatni? Próbálta már valaki?
A beszámolók alapján király hálózati game…Hát ezek: http://www.transgaming.com/gamepage.php?gameid=1171 alapján nem sok esélyt látok rá!
egy kicsi félreértés sincs abban, hogy az UHU szerverének leírását egy német lapról kell magyarra fordítani…
Ja, ez nekem is feltünt, de mindegy, úgylátszik, hogy a németeknek volt idejük kivesézni a témát, a fejlesztõknek meg nem :(!
Nekem is el tudnád küldeni?! pcz at freemail.hu
KösziA freedesktop xserverét is próbáltam, az elindult, de nem igazán akart menni, van ott olyan, hogy Xnvidia, de erre azt írta, hogy nincs megfelelõ kártyám, vesa-val elindult, de demmit átlátszóság nem volt, még utánna kelett volna vmit variálni vmi xcompmgr-el, de az nem indult! Aztán utánnanézte, és láttam, hogy akárhogyis, de ha sikerülne megoldanom, akkor se mennének a játékok stb, semmilyen gyorsítás nem lenne! Ez is, és a directfb is csak VESA módban tudja kezelni az nVidia kártyákat! Mindkettõnél a Matrox-ra esküsznek :(!
Most látom, hogy itt is vanak függõségek 🙁 mindjárt felrakom ami kell!
Ja, jól eltársalgok itt egymagam :(! Azért a directfb érdekelne!
Miért nem mennek a a gdesklets témáim? Még egy szerencsétlen órát sem tudok elindítani! A GoodWeather, SysInfo, és az Lmsensrs megy csak :(!
Most nézem, hogy az nVidia a directfb által nem is támogatott, szal cumi! Pedig az már egész jónak tünt :(!
-
SzerzőBejegyzés