PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 801-810 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: k3b #1956239
    PcZolee
    Felhasználó

      Nem akarok már új topicot nyitni, nekem olyan gondom van, hogy a 2.6-os kernel alatt nem tudom a SCSI-s Plextor CD-RW-em letörölni a CD-t, vagyis megcsinálja, de a végén egy rakás error jön, és utánna a CD-íróm használhatatlan az újraindításig!

      Hozzászólás: megegett a tuzfalam……. #1956457
      PcZolee
      Felhasználó

        Mit gondolsz, miért kérdeztem?
        Valahogyan szerettem volna kiugratni a nyulat a bokorból.

        Ja, bocs, de ahogy elnézem lehet, hogy azt sem tudja mi az a disztó!

        Inkább NO COMMENT!

        Hozzászólás: megegett a tuzfalam……. #1956455
        PcZolee
        Felhasználó

          a tuzfal tipusa : ZoneAlarm Pro

          Melyik disztribúcióban van ez?

          Mégi$ mit gondolz? 😕

          Hozzászólás: játékok LAN partyra… #1945930
          PcZolee
          Felhasználó

            Hi!

            Ezt már régebben meg akartam kérdezni, de nem szeretnék új topicot nyitni csak ezért…
            Battlefield Vietnam nevû (remélem jól írtam) játékot tolják a haverok mostanában – win alól. Az érdekelne, hogy lehetséges-e ezt linux alatt futtatni? Próbálta már valaki?
            A beszámolók alapján király hálózati game…

            Hát ezek: http://www.transgaming.com/gamepage.php?gameid=1171 alapján nem sok esélyt látok rá!

            Hozzászólás: UHU SERVER LEIR #1953533
            PcZolee
            Felhasználó

              egy kicsi félreértés sincs abban, hogy az UHU szerverének leírását egy német lapról kell magyarra fordítani…

              Ja, ez nekem is feltünt, de mindegy, úgylátszik, hogy a németeknek volt idejük kivesézni a témát, a fejlesztõknek meg nem :(!

              Nekem is el tudnád küldeni?! pcz at freemail.hu
              Köszi

              Hozzászólás: directfb-t használó embert keresek #1955576
              PcZolee
              Felhasználó

                A freedesktop xserverét is próbáltam, az elindult, de nem igazán akart menni, van ott olyan, hogy Xnvidia, de erre azt írta, hogy nincs megfelelõ kártyám, vesa-val elindult, de demmit átlátszóság nem volt, még utánna kelett volna vmit variálni vmi xcompmgr-el, de az nem indult! Aztán utánnanézte, és láttam, hogy akárhogyis, de ha sikerülne megoldanom, akkor se mennének a játékok stb, semmilyen gyorsítás nem lenne! Ez is, és a directfb is csak VESA módban tudja kezelni az nVidia kártyákat! Mindkettõnél a Matrox-ra esküsznek :(!

                Hozzászólás: Csináljuk meg a Linuxot szépre! #1946346
                PcZolee
                Felhasználó

                  Most látom, hogy itt is vanak függõségek 🙁 mindjárt felrakom ami kell!

                  Hozzászólás: directfb-t használó embert keresek #1955573
                  PcZolee
                  Felhasználó

                    Ja, jól eltársalgok itt egymagam :(! Azért a directfb érdekelne!

                    Hozzászólás: Csináljuk meg a Linuxot szépre! #1946344
                    PcZolee
                    Felhasználó

                      Miért nem mennek a a gdesklets témáim? Még egy szerencsétlen órát sem tudok elindítani! A GoodWeather, SysInfo, és az Lmsensrs megy csak :(!

                      Hozzászólás: directfb-t használó embert keresek #1955571
                      PcZolee
                      Felhasználó

                        Most nézem, hogy az nVidia a directfb által nem is támogatott, szal cumi! Pedig az már egész jónak tünt :(!

                      10 bejegyzés megtekintése - 801-810 / 1,617