Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem megy :(. Na mindegy, mert közbe észrevettem, hogy mivel ez egy teljesen külön X kiszolgáló, ezért nincs alatt semmilyen 3D-s gyorsítás, úgyhogy hanyagolom… Pedig a kinézetre azért kíváncsi lettem volna…
A directfb milyen? Azzal ugyanúgy mennek a játékok is stb???
A geforce nem gond, nvidia driver-el megy? Próbáld meg vesa-val, hogy akkor is fagy-e! Xfree, vagy X.org? Milyen verzió? Mindig is ilyen volt, vagy csak miután csináltál neki vmit? Ha igen, akkor mit csináltál neki?
Feltettem, de nem igazán akar menni! Mit kell vele csinálni?
Ha nagyon nem akar menni, próbáld meg ezt: http://ubk.uhulinux.hu/1.1/csaba/vmware_4…..1-1.1_i386.uhu
Na jó, ha senki nem ír, az sem baj, kipróbálom!
Egyébként a gentoo-ba nincs vmi olyan, mint debian-ban a sources.list, ahová felvehetnék még néhány oldalt, ahonnan frissítse az ebuild-eket?!
http://www.freedesktop.org ] software ] xserver
van hozzá szkript, ami letölti és felteszi/opt alá települ, xfree mellé, azt nem bántja
gentoo alá van unofficial ebuild, fgo-n a Gentoo Chat fórumban keresd a megfelelõ topikot
Most szedem a file-okat, ami az emerge-hez kell! Vki próbálta már? Nehogy tönkrevágja a rendszerem 😕 !
hát… töredezettségmentesítettem a root partíciómat. az adatok rajtamaradtak, de nem tudott talpraállni a rendszer. kernel panic, meg minden, és az istennek sem tudtam rendberakni. maradt egy reinstall.
Mivel csináltad? Melyik progival? Milyen filerendszer volt?
-
SzerzőBejegyzés