PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 821-830 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • PcZolee
    Felhasználó
      Code:
      couldn’t exec default.cfg

      couldn’t exec config.cfg

      couldn’t exec linux.cfg

      Ilyen file-ok vannak a könyvtárban?

      Code:
      /dev/dsp: Broken pipe

      Gondolom nem mondok vele újat, a hangkártyáddal van vmi gondja! /dev/dsp van?

      Hozzászólás: VmWare + UHU 1.1 #1941529
      PcZolee
      Felhasználó

        Ahogy killall beszólásai sem

        Szerintem zárjátok már le a kettõtök között levõ nézeteltérést, mert nincs értelme egymást fikázni!

        Hozzászólás: VmWare + UHU 1.1 #1941528
        PcZolee
        Felhasználó

          Tényleg! Igazad van, az UHU-s csomiba benne van az UHU kerneléhez a modul!

          Hozzászólás: VmWare + UHU 1.1 #1941525
          PcZolee
          Felhasználó

            Akkor pontosan írd már le, hogy mit is csináltál eddig!

            Hozzászólás: Töredezettség mentesítés UHU 1.1.1 #1955550
            PcZolee
            Felhasználó

              én nagyon hazavágtam vele a rendszerem, ha jót akarsz nem piszkálod.

              Mit csináltál?

              Hozzászólás: VmWare + UHU 1.1 #1941523
              PcZolee
              Felhasználó

                1. A vmware x napig ingyen használható, ahhoz, hogy használhasd, kérni kell egy kódok a honlapon! Letöltése ingyenes! Ha tovább akarod használni, akkor vegyél licenc-et!
                2. Ha nem tetszik, ne használd, van más is pl: boch (remélem jól írtam)!
                3. Az UHU-s csomi a gyári kernellel tökéletesen megy, ha buheráltál, akkor ne várj csodát!
                4. A 4.0x Vmware-hez kell egy patch, hogy menjen 2.6x-es kernellel, a 4.5x-nél ez már meg van oldva! (a patchet keresd a google-val!)
                5. A flame-lésnek tényleg semmi értelme!

                Hozzászólás: Suse 9.1 fizetõs vagy sem #1956092
                PcZolee
                Felhasználó

                  ecsém’ te nem vagy egy semmi figura… 👿  
                  csak ismételem magam, így megint csak gratulálni tudok..

                  ha lenne egy kicsike kis adminloginom, az ilyen iqtopikokat gyökerestül tépném ki a fórumból… csakhogy igazán nagy „”törzsbunkó”” legyek…

                  seggfej

                  Ezzel 110%-osan egyetértek!

                  Hozzászólás: Suse 9.1 fizetõs vagy sem #1956090
                  PcZolee
                  Felhasználó

                    reisch: ez erõs égés! Ilyen topicot nyitni… 😕

                    Hozzászólás: glibc kicserélése #1955729
                    PcZolee
                    Felhasználó

                      Nézd meg, hogy a scriptben megadott sorban mit keres! Lehet, hogy csak rossz helyen keres vmit!

                      Hozzászólás: Keresek egy profi letöltõt. #1956162
                      PcZolee
                      Felhasználó

                        WebDownloader For X a flashget linuxos megfelelõje!
                        Itt van néhány infó: http://pagead2.googlesyndication.com/pagea…wnloaderforx%2F

                      10 bejegyzés megtekintése - 821-830 / 1,617