Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Code:couldn’t exec default.cfg
couldn’t exec config.cfg
couldn’t exec linux.cfg
Ilyen file-ok vannak a könyvtárban?
Code:/dev/dsp: Broken pipeGondolom nem mondok vele újat, a hangkártyáddal van vmi gondja! /dev/dsp van?
Ahogy killall beszólásai sem
Szerintem zárjátok már le a kettõtök között levõ nézeteltérést, mert nincs értelme egymást fikázni!
Tényleg! Igazad van, az UHU-s csomiba benne van az UHU kerneléhez a modul!
Akkor pontosan írd már le, hogy mit is csináltál eddig!
én nagyon hazavágtam vele a rendszerem, ha jót akarsz nem piszkálod.
Mit csináltál?
1. A vmware x napig ingyen használható, ahhoz, hogy használhasd, kérni kell egy kódok a honlapon! Letöltése ingyenes! Ha tovább akarod használni, akkor vegyél licenc-et!
2. Ha nem tetszik, ne használd, van más is pl: boch (remélem jól írtam)!
3. Az UHU-s csomi a gyári kernellel tökéletesen megy, ha buheráltál, akkor ne várj csodát!
4. A 4.0x Vmware-hez kell egy patch, hogy menjen 2.6x-es kernellel, a 4.5x-nél ez már meg van oldva! (a patchet keresd a google-val!)
5. A flame-lésnek tényleg semmi értelme!ecsém’ te nem vagy egy semmi figura… 👿
csak ismételem magam, így megint csak gratulálni tudok..ha lenne egy kicsike kis adminloginom, az ilyen iqtopikokat gyökerestül tépném ki a fórumból… csakhogy igazán nagy „”törzsbunkó”” legyek…
seggfej
Ezzel 110%-osan egyetértek!
reisch: ez erõs égés! Ilyen topicot nyitni… 😕
Nézd meg, hogy a scriptben megadott sorban mit keres! Lehet, hogy csak rossz helyen keres vmit!
WebDownloader For X a flashget linuxos megfelelõje!
Itt van néhány infó: http://pagead2.googlesyndication.com/pagea…wnloaderforx%2F -
SzerzőBejegyzés