PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 831-840 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Flyvideo 2000 TV alatt nincs hang #1955713
    PcZolee
    Felhasználó

      A hangkártyán a hangerõ tuti nincs lenémítva? Akkor sincs hang, ha közvetlenül a tuner-be dugod a hangszórót? Milyen progival próbáltad?

      Hozzászólás: directfb-t használó embert keresek #1955557
      PcZolee
      Felhasználó

        Hi!
        Ha vki használ directfb-t, az dobjon már ide 1 üzenetet!
        (értsd: ablakokat átlátszóvá lehet vele tenni)
        Lenne 1-2 kérdésem hozzá!
        kl223

        Ezt nem értem, én pl, aterm-et használok átlátszóan, akkor ez most directfb? 🙂

        Ja, és mire lennél kíváncsi?

        Hozzászólás: egy amatõr problémái #1955600
        PcZolee
        Felhasználó

          Szedd le a hivatalos driver-t, és azt tedd fel! Infót róla keress itt a fórumon!

          Hozzászólás: Leadtek Winfast 6x sound #1955611
          PcZolee
          Felhasználó

            Nézd meg az alsa homepage-ját, hogy mit ír róla!
            A videó-kariddal mi a gond? Milyen? Mi az, hogy csak 60Hz, azt tuti be lehet lõni!
            A winfast nem feltétlenül jelenti azt, hogy csak win alatt megy, az csak a gyártó neve, az, hogy mely rendszerek alatt megy az a rajta levõ IC típusától függ!

            Hozzászólás: egy amatõr problémái #1955597
            PcZolee
            Felhasználó

              A kpackage, vagy a dpkg hibaüziét bemásolnád?! Mert így nehéz segíteni!

              Hozzászólás: Some questions #1955578
              PcZolee
              Felhasználó

                Ja, sokaknak akadt bajuk a KDE alatti fájltársítással, próbáld meg a KDE-vezérlõközpontban! Ha nem megy, akkor ezek a lehetõségeid:
                -Keresgélsz a megoldás után, és megpróbálod megoldani te is
                -Használsz másik wm-et
                -Használsz egy másik file-kezelõt (Ha win-rõl jöttél, akkor ajánlom ezt: http://ubk.uhulinux.hu/1.1/glindorph/tuxcm…23-1.1_i386.uhu , hivatalos oldal tuxcmd.sourceforge.net, a Total Commander-re nagyon hasonlít), ebben be tudod lõni a file-társítást!

                Hozzászólás: használjuk ki a gépet okosan #1954931
                PcZolee
                Felhasználó

                  Most lehet, hogy nagy baromságot kérdezek, de a cd-ken milyen fájlrendszer van? Van ott fájlrendszer? Ha nincs mér nincs?

                  CDFS! Ill, lehet még más is, pl HPFS, UDF, stb…

                  Hozzászólás: egy amatõr problémái #1955593
                  PcZolee
                  Felhasználó

                    heló! kérlek benneteket segítsetek egy abszolút kezdõnek!

                    Az elsõ:
                    LG 15″ Studioworks monitorom van, ATI Radeon 9200 SE videókártyával.
                    A frissítési frekvencia 800*600-nál -akármilyet állítok be- mindig 60 Hz.
                    és ez eléggé idegesítõ 😕  

                    „Sajnos” nem ATI-m van, de a driver-t feltetted? Vagy VESA módban megy? Ha fenn a driver, akkor az /etc/X11/XF86Config file-t nézegesd!

                    A másik:
                    A programcsomagok telepítését már nagyjából kitapasztaltam a synapticban (bocs ha nem ez a neve, most láttam elõször és most winfos alatt vagyok), de az eltávolításuk már gondokba ütközik. lemegy, csak valamilyen adatbázisban még mindig benne van, és valamilyen függõségekkel kapcsolatos gondjai vannak, és ezért még egyszer már nem tudom felrakni, nem engedi. 🙁

                    Pontos hibaüzi nem ártana! Egyébként hibaüzi akkor van(lehet), ha vmely más csomag függ tõle, ill. vinné másik függõségeit is!

                    Hozzászólás: Damnsmall vs. Feather #1955541
                    PcZolee
                    Felhasználó

                      Próbáld ki mindkettõt, és döntsd el! Te tudod, hogy mire kell! Itt hiába is mondanánk véleményt, az mind a felhasználási területtõl függne!

                      Hozzászólás: Töredezettség mentesítés UHU 1.1.1 #1955545
                      PcZolee
                      Felhasználó

                        Nem kell!!! De errõl már volt itt szó! A file-rendszer a típusánál fogva nem fregmentálódik (aszem egész addig, amíg legalább 10%-a szabad)! Van töredezettség-mentesítõ progi, de elég béta még, és én nem ajánlom!

                      10 bejegyzés megtekintése - 831-840 / 1,617