Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
o/a == o-per-a == opera
tessek ledobbenni!ohh micsoda szovicc 🙂
mint az ‘s/s az o/a-ban’ 🙂🙂 Ez Jó volt!
hogy tudom ezt a modult átvinni a debianba?
Ha a kernel verzió megegyezik, akkor a /lib/modules/kernel-ver/kernel/drivers/scsi alól az intio.o -t másold ki, és utánna a Debian-ba be (na ezt jól megmondtam 🙂 ), és utánna a modprobe, hátha felhúzza!
A „modprobe intio” -ra mit ír?
A /lib/modules/kernel-ver/kernel/drivers/scsi alatt milyen modulok vannak?
Esetleg adj ki egy depmod -a -t elõtte(mármint a modprobe elõtt), (néllam Gentoo-nál ez volt a gond)!u.i.: Maradj az UHU-s csomagnál, mert a forrással még több gondod adódna! Elõször a dclib kell, utánna a dcgui!
amúgy DEbian csomag volt .uhu kiterjesztéssel, ez hogy lehet?
🙂 🙂 🙂 Ez vicc ugye?! Csak a kpackage írja ezt!
amúgy dpkg -i dclib.uhu, és dpkg -i dcgui.uhu
vagy mc-vel enter a file-on, majd enter az INSTALL file-on! Mindezt root-ként ne FAT-os hdd-rõl indítsd!Az apt-al az a gond, hogy nem vetted fel a sources.list-be a megfelelõ helyet!
Ja, X alól ‘kpackage dcgui.uhu’, és így tovább!
man mplayer, ott le van írva, hogy hogyan kell felparaméterezni, hogy több file-t le tudj játszani! Vagy írsz egy kis skriptet, hogy miután vége az egyiknek, indítsa a másikat!
Scsi kártya modulja be van töltve? Mountoltad?
halgass maxhangerõn balázs palit wazzze… [tudom, ilyen kegyetlen módszert még az ukrán maffia sem alkalmaz ^.-]
az adja meg a hangerõd…🙂 🙂 🙂
A kernel patch-elésrõl infó: http://www.hup.hu/wiki/wiki.phtml?title=Li…_patchel%C3%A9s
Gondolom 2.6-os kernel mi?! Tedd oda az umask=000 -át is, és menni fog! A /mnt/USB-re van jogod user-ként ugye?!
-
SzerzőBejegyzés