PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 841-850 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: fluxbox – de hogyan? #1955506
    PcZolee
    Felhasználó

      o/a == o-per-a == opera
      tessek ledobbenni!

      ohh micsoda szovicc 🙂
      mint az ‘s/s az o/a-ban’ 🙂

      🙂 Ez Jó volt!

      Hozzászólás: SCSI help! #1954626
      PcZolee
      Felhasználó

        hogy tudom ezt a modult átvinni a debianba?

        Ha a kernel verzió megegyezik, akkor a /lib/modules/kernel-ver/kernel/drivers/scsi alól az intio.o -t másold ki, és utánna a Debian-ba be (na ezt jól megmondtam 🙂 ), és utánna a modprobe, hátha felhúzza!

        Hozzászólás: SCSI help! #1954625
        PcZolee
        Felhasználó

          A „modprobe intio” -ra mit ír?
          A /lib/modules/kernel-ver/kernel/drivers/scsi alatt milyen modulok vannak?
          Esetleg adj ki egy depmod -a -t elõtte(mármint a modprobe elõtt), (néllam Gentoo-nál ez volt a gond)!

          Hozzászólás: dcgui help #1954611
          PcZolee
          Felhasználó

            u.i.: Maradj az UHU-s csomagnál, mert a forrással még több gondod adódna! Elõször a dclib kell, utánna a dcgui!

            Hozzászólás: dcgui help #1954610
            PcZolee
            Felhasználó

              amúgy DEbian csomag volt .uhu kiterjesztéssel, ez hogy lehet?

              🙂 🙂 🙂 Ez vicc ugye?! Csak a kpackage írja ezt!

              amúgy dpkg -i dclib.uhu, és dpkg -i dcgui.uhu
              vagy mc-vel enter a file-on, majd enter az INSTALL file-on! Mindezt root-ként ne FAT-os hdd-rõl indítsd!

              Az apt-al az a gond, hogy nem vetted fel a sources.list-be a megfelelõ helyet!

              Ja, X alól ‘kpackage dcgui.uhu’, és így tovább!

              Hozzászólás: AVI-k kezelése #1954580
              PcZolee
              Felhasználó

                man mplayer, ott le van írva, hogy hogyan kell felparaméterezni, hogy több file-t le tudj játszani! Vagy írsz egy kis skriptet, hogy miután vége az egyiknek, indítsa a másikat!

                Hozzászólás: SCSI help! #1954623
                PcZolee
                Felhasználó

                  Scsi kártya modulja be van töltve? Mountoltad?

                  Hozzászólás: gYER #1954547
                  PcZolee
                  Felhasználó

                    halgass maxhangerõn balázs palit wazzze… [tudom, ilyen kegyetlen módszert még az ukrán maffia sem alkalmaz ^.-]
                    az adja meg a hangerõd…

                    🙂 🙂 🙂

                    Hozzászólás: 2.6.5-ös kernel+wolk patch #1954528
                    PcZolee
                    Felhasználó
                      Hozzászólás: megszivat egy fatos pendrajv:< #1954445
                      PcZolee
                      Felhasználó

                        Gondolom 2.6-os kernel mi?! Tedd oda az umask=000 -át is, és menni fog! A /mnt/USB-re van jogod user-ként ugye?!

                      10 bejegyzés megtekintése - 841-850 / 1,617