Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
OK, de ha 2.6-os kernlellel csinálom, akkor a fat-ot nem tom user-ként elérni csak ha ott az umask, de ezt az elején leírtam…
Az fstab-ba próbáltad az „rw,remount” opcióval?
Pontscho írta:
Egy par eves initscript slack ala, felelosseget, supportot nem vallalok:
// —
#!/bin/shfunction check()
{
echo -n „Analizing $1 … „if test -z „`fdisk -l /dev/$1`”; then
echo „drive not have partitions.”
elsefdisk -l /dev/$1 | awk ‘
BEGIN{
c=0
}
{
if ( c++ > 5 )
{
if ( $2 == „*” ) s=$7″ „$8” „$9;
else s=$6″ „$7” „$8;
if ( s != „on cylinder boundary.” )
{
if ( substr( s,1,11 ) != „Linux swap” )
{
if ( ( substr( s,1,9 ) == „W95 FAT32” ) ||
( substr( s,1,11 ) == „Win95 FAT32” ) ||
( substr( s,1,11 ) == „Win95 FAT16” ) ) printf( „%s rw,umask=000n”,$1 );if ( ( substr( s,1,5 ) == „Linux” ) ||
( substr( s,1,4 ) == „NTFS” ) ||
( substr( s,1,4 ) == „HPFS” ) ) printf( „%s rwn”,$1 );
}
}
}
}’ > /tmp/$1test -d /mnt/$1 && rm -fr /mnt/$1
mkdir /mnt/$1echo -n „found:”
while read -r line; do
drive=`echo $line | cut -f1 -d ‘ ‘`
mp=`echo $line | cut -f2 -d ‘ ‘`
c=`echo $drive | tail -c2`
mkdir /mnt/$1/$c
echo -n ” $1$c”
mount $drive /mnt/$1/$c -o $mp 2>&1 > /dev/nulldone < /tmp/$1 echo „.”
rm -f /tmp/$1fi
}
case „$1” in
start)
check hdc
check hdd
;;
*)
echo „$0 {start}”
;;
esac
// —Pontscho / fresh!mindworzk
ui: raferne mar egy kis optimalizalas, de mivel mukodik nincs kedvem hozzanyulni
OK, de bootoláskor autómatikusan el szeretném ezt végezni!
Hi!
Azt javaslom próbáld ki Debby ötletét noauto helyett auto módban. Szerintem mûködni fog, legfeljebb sír egy kicsit, hogy a 3 filerendszerbõl kettõt nem talál meg. 🙂 Egy próbát megér…
OK, kipróbálom! Ezt egyébként Meg lehetne oldani külön script-el is nem?! Mert akkor legalább megoldanám, hogy ne szemetelje a képernyõmre hibaüziket…
Jedite: A Bash (és egyéb shelle-k) programozását meg szeretném tanulni, csak most nincs erre idõm! Ezért kértme meg egy hozzáértõt, hogy segítsen!
OK, de bootoláskor autómatikusan el szeretném ezt végezni!
Próbáld meg forrásdól! Innen leszedheted: http://www.soundtracker.org/
A telláról annyit, hogy ha Java-s, akkor elvileg le lehet szedni, és müködtetni, ha Symbian, akkor pass!amit küldtél linket, nincs rajta a Cs
Tényleg sorry.
Most sajnos nincs idõm leírni tövirõl hegyire, de addigis tedd fel a wine-t apt-get install wine és a winesetuptk-t(ezzel be tudod állítani a wine-t).
amit küldtél linket, nincs rajta a Cs
Tényleg sorry.
Most sajnos nincs idõm leírni tövirõl hegyire, de addigis tedd fel a wine-t apt-get install wine és a winesetuptk-t(ezzel be tudod állítani a wine-t).
broadcast2000-videoszerkeszto
Ez a projekt él még? Nem a Cinelerra váltotta fel?
-
SzerzőBejegyzés