PcZolee

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 921-930 / 1,617
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Ki mióta használja operációs rendszerét ? #1945737
    PcZolee
    Felhasználó
      Hozzászólás: wine problem:( #1928783
      PcZolee
      Felhasználó

        „Warning: unprotecting the first 64KB of memory to allow real-mode calls.  
        NULL pointer accesses will no longer be caught.”
        nem veletelnul vmi dos programot akarsz futtatni?
        mert az nem nagyon megy, inkabb dosemu / dosbox;
        konkretan mit akarsz futtani?

        „A wineX-el meg a passziansz se indult el, nemhogy mas. )”
        csatlakozom, 2.2 ota probalgatom, de nem er semmit;

        Hát srácok, nemtom mit csináltok rosszul a wineX-el, mert nekem minden fut vele/alatta! Akár a loki installer-es játékok, akár egyéb win-es progik, sõt van olyan progi (nem játék), ami jobban fut, mint wine alatt!

        Hozzászólás: wine problem:( #1928774
        PcZolee
        Felhasználó

          Indítsd terminál-ból, és írd le, hogy mit ír ki! Komolyabb játékhoz használj inkább wineX-et, a cvs ingyenes!

          Hozzászólás: a pc távirányítása… #1939437
          PcZolee
          Felhasználó

            ha így töltöd be: lircd -d /dev/lirc , vagy lircd -d /dev/lirc1 , akkor mit ír az irw, vagy a mode2?

            Hozzászólás: gfxboot #1945296
            PcZolee
            Felhasználó

              Na jó, de hogy? Ha vki rájött írja már le, mert momentán nincs idõm kitanulmányozni :(!

              Hozzászólás: UHU-t optimalizáltabban! #1945312
              PcZolee
              Felhasználó

                tegyél fel egy gentoot és megtudod:-)

                Hozzászólás: gfxboot #1945294
                PcZolee
                Felhasználó

                  OK, de honnan lehet témákat letölteni hozzá?
                  pomm: 🙂 nemá’

                  Hozzászólás: a pc távirányítása… #1939435
                  PcZolee
                  Felhasználó

                    A dev alatt van lircd, lircm, és lirc0 file? lirc könyvtár van? Ha igen mi van benne? Kernel verzió?

                    Hozzászólás: XMMS #1942906
                    PcZolee
                    Felhasználó

                      Halihó!

                      ha van fenn kde meg qt, akkor ajanlom az amaroK nevu playert. ugyan eleg beta meg a legutolso release, de mar egesz jol hasznalhato es szep. artsd-t es gstreamert tamogat.
                      erdemes cvs-bol feltenni

                      http://amarok.kde.org
                       
                      sajna az id tag editalas nem a legjobb benne, arra en Juk-ot hasznalok (KDE’s Jukebox)
                      http://developer.kde.org/~wheeler/juk.html

                      Köszi megnézem õket!

                      Nem akarok még egy topicot nyitni, meg részben ide is tartozik!

                      Megnéztem a cantus nevû progit, ami id3tag-ek szerkesztésére való.

                      Nos egy általa elvárt alkalmazást nem tudtam felrakni.

                      A hibaüzenetet nem tudom pontosan idemásolni, de a lényede az, hogy hiányolja az /usr/lib/libxml2.so-t.
                      azt mondja, hogy nem létezõ fájl vagy könyvtár.

                      Ezzel csak az a baj, hogy van. Ráadásul a legújabb.

                      Szóval nem tudom mitévõ legyek.

                      A VLC player-t is felakartam tenni.

                      Ott is találkoztam ezzel a problémával.

                      Jelen esetben, ha jól emlékszem a libglademm2-õt akartam feltenni.

                      apt-get install libxml2
                      apt-get install libxml2-dev
                      apt-get install libglademm2
                      apt-get install libglademm2-dev

                      A VLC nem erre való! Az easytag-al mi a bajod?

                      Hozzászólás: a pc távirányítása… #1939432
                      PcZolee
                      Felhasználó

                        Amúgy a kernel gyári?

                      10 bejegyzés megtekintése - 921-930 / 1,617