Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Én a következő sorrendet választanám:
memtest
táp
vga
cpu
hddcpu-ra (és sok minden másra) én ezt használtam:
http://www.ultimatebootcd.com/Én a következő sorrendet választanám:
memtest
táp
vga
cpu
hddcpu-ra (és sok minden másra) én ezt használtam:
http://www.ultimatebootcd.com/vizsla wrote:pomm wrote:Ez érinti azokat is, akik rájuk szavaztak! Mégha nem is fogják fel 🙁Pedig hidd el, sokan nem fogják fel.
Pl. kiszúrják a nyugdíjasok szemét egy 300 ft-os nyugdíj emeléssel… ők meg szerencsétlenek csak ezt látják és fogják fel, hogy az infláció, energia áremelés ilyen adó, olyan adó, vizitdíj, …. sokkal több, mint 300 ft.Láttam egy lengyel választási reklámot, valami ilyesmi volt:
Mentsd meg Lengyelországot és vedd el a nagyi személyijét! 🙂 Jót röhögtem, pedig nálunk is vmi hasonló segítene…vizsla wrote:pomm wrote:Ez érinti azokat is, akik rájuk szavaztak! Mégha nem is fogják fel 🙁Pedig hidd el, sokan nem fogják fel.
Pl. kiszúrják a nyugdíjasok szemét egy 300 ft-os nyugdíj emeléssel… ők meg szerencsétlenek csak ezt látják és fogják fel, hogy az infláció, energia áremelés ilyen adó, olyan adó, vizitdíj, …. sokkal több, mint 300 ft.Láttam egy lengyel választási reklámot, valami ilyesmi volt:
Mentsd meg Lengyelországot és vedd el a nagyi személyijét! 🙂 Jót röhögtem, pedig nálunk is vmi hasonló segítene…attila1964 wrote:„Ezért sem fognak alkotmánymódosítást hozni arról, hogy le lehessen őket váltani, ha a népnek nem tetszik, pomm.”Azért remélem abban egyetértünk, hogy ezt egyik párt sem tenné meg.
Innentől pedig tök mindegy, ki van uralmon…Persze hogy nem tenné meg, a nép nem igényli! Az a nép, amelyikben van öntudat és nem lehet vele bármit megtenni, ott ez eleve része az alkotmánynak…
Abban viszont egyetértünk, hogy ezeknél bármelyik jobb! 😉 Sem az szdsz sem az mszp mostani „reformjai” nem hivatottak semmi mást szolgálni mint a tönkretételét az országnak. Ez érinti azokat is, akik rájuk szavaztak! Mégha nem is fogják fel 🙁A vasút sztrájknak legalább annyi előnye van, mégha a szakszervezeti vezetők fizetése elég „érdekes”, mind mennyiségét mind annak irányát tekintve ( már, hogy kitől is kapják 🙂 ), hogy legalább több összetartás van a vasútnál, mint az egész magyar nép között!
attila1964 wrote:„Ezért sem fognak alkotmánymódosítást hozni arról, hogy le lehessen őket váltani, ha a népnek nem tetszik, pomm.”Azért remélem abban egyetértünk, hogy ezt egyik párt sem tenné meg.
Innentől pedig tök mindegy, ki van uralmon…Persze hogy nem tenné meg, a nép nem igényli! Az a nép, amelyikben van öntudat és nem lehet vele bármit megtenni, ott ez eleve része az alkotmánynak…
Abban viszont egyetértünk, hogy ezeknél bármelyik jobb! 😉 Sem az szdsz sem az mszp mostani „reformjai” nem hivatottak semmi mást szolgálni mint a tönkretételét az országnak. Ez érinti azokat is, akik rájuk szavaztak! Mégha nem is fogják fel 🙁A vasút sztrájknak legalább annyi előnye van, mégha a szakszervezeti vezetők fizetése elég „érdekes”, mind mennyiségét mind annak irányát tekintve ( már, hogy kitől is kapják 🙂 ), hogy legalább több összetartás van a vasútnál, mint az egész magyar nép között!
Code:pomm@pomm:~$ lspci -n
00:00.0 0600: 8086:2570 (rev 02)
00:02.0 0300: 8086:2572 (rev 02)
00:1d.0 0c03: 8086:24d2 (rev 02)
00:1d.1 0c03: 8086:24d4 (rev 02)
00:1d.2 0c03: 8086:24d7 (rev 02)
00:1d.3 0c03: 8086:24de (rev 02)
00:1d.7 0c03: 8086:24dd (rev 02)
00:1e.0 0604: 8086:244e (rev c2)
00:1f.0 0601: 8086:24d0 (rev 02)
00:1f.1 0101: 8086:24db (rev 02)
00:1f.2 0101: 8086:24d1 (rev 02)
00:1f.3 0c05: 8086:24d3 (rev 02)
00:1f.5 0401: 8086:24d5 (rev 02)
01:02.0 0400: 109e:036e (rev 11)
01:02.1 0480: 109e:0878 (rev 11)
01:03.0 0c00: 1106:3044 (rev 46)
01:08.0 0200: 8086:1051 (rev 02)
pomm@pomm:~$úgy látom ugyanaz…
Code:pomm@pomm:~$ lspci -n
00:00.0 0600: 8086:2570 (rev 02)
00:02.0 0300: 8086:2572 (rev 02)
00:1d.0 0c03: 8086:24d2 (rev 02)
00:1d.1 0c03: 8086:24d4 (rev 02)
00:1d.2 0c03: 8086:24d7 (rev 02)
00:1d.3 0c03: 8086:24de (rev 02)
00:1d.7 0c03: 8086:24dd (rev 02)
00:1e.0 0604: 8086:244e (rev c2)
00:1f.0 0601: 8086:24d0 (rev 02)
00:1f.1 0101: 8086:24db (rev 02)
00:1f.2 0101: 8086:24d1 (rev 02)
00:1f.3 0c05: 8086:24d3 (rev 02)
00:1f.5 0401: 8086:24d5 (rev 02)
01:02.0 0400: 109e:036e (rev 11)
01:02.1 0480: 109e:0878 (rev 11)
01:03.0 0c00: 1106:3044 (rev 46)
01:08.0 0200: 8086:1051 (rev 02)
pomm@pomm:~$úgy látom ugyanaz…
Ez – sajnos – hardver hibának tűnik! A vga-t is ellenőrizd, ill. futtas memtesztet kezdetnek! Ha 12/24 óra alatt sem jelez hibát, akkor nézd meg a cpu-t ( szintén teszt progival ). Azután a tápot ( vhonann kölcsön táp teszt időre ). Kezdetnek ennyi. 🙂
Ez – sajnos – hardver hibának tűnik! A vga-t is ellenőrizd, ill. futtas memtesztet kezdetnek! Ha 12/24 óra alatt sem jelez hibát, akkor nézd meg a cpu-t ( szintén teszt progival ). Azután a tápot ( vhonann kölcsön táp teszt időre ). Kezdetnek ennyi. 🙂
-
SzerzőBejegyzés