pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,001-1,010 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Debian 4 etch kernel panic #2141334
    pomm
    Felhasználó

      Én a következő sorrendet választanám:
      memtest
      táp
      vga
      cpu
      hdd

      cpu-ra (és sok minden másra) én ezt használtam:
      http://www.ultimatebootcd.com/

      Hozzászólás: Debian 4 etch kernel panic #2141335
      pomm
      Felhasználó

        Én a következő sorrendet választanám:
        memtest
        táp
        vga
        cpu
        hdd

        cpu-ra (és sok minden másra) én ezt használtam:
        http://www.ultimatebootcd.com/

        Hozzászólás: Sztrájk! #2141154
        pomm
        Felhasználó
          vizsla wrote:
          pomm wrote:
          Ez érinti azokat is, akik rájuk szavaztak! Mégha nem is fogják fel 🙁

          Pedig hidd el, sokan nem fogják fel.
          Pl. kiszúrják a nyugdíjasok szemét egy 300 ft-os nyugdíj emeléssel… ők meg szerencsétlenek csak ezt látják és fogják fel, hogy az infláció, energia áremelés ilyen adó, olyan adó, vizitdíj, …. sokkal több, mint 300 ft.

          Láttam egy lengyel választási reklámot, valami ilyesmi volt:
          Mentsd meg Lengyelországot és vedd el a nagyi személyijét! 🙂 Jót röhögtem, pedig nálunk is vmi hasonló segítene…

          Hozzászólás: Sztrájk! #2141155
          pomm
          Felhasználó
            vizsla wrote:
            pomm wrote:
            Ez érinti azokat is, akik rájuk szavaztak! Mégha nem is fogják fel 🙁

            Pedig hidd el, sokan nem fogják fel.
            Pl. kiszúrják a nyugdíjasok szemét egy 300 ft-os nyugdíj emeléssel… ők meg szerencsétlenek csak ezt látják és fogják fel, hogy az infláció, energia áremelés ilyen adó, olyan adó, vizitdíj, …. sokkal több, mint 300 ft.

            Láttam egy lengyel választási reklámot, valami ilyesmi volt:
            Mentsd meg Lengyelországot és vedd el a nagyi személyijét! 🙂 Jót röhögtem, pedig nálunk is vmi hasonló segítene…

            Hozzászólás: Sztrájk! #2141148
            pomm
            Felhasználó
              attila1964 wrote:
              „Ezért sem fognak alkotmánymódosítást hozni arról, hogy le lehessen őket váltani, ha a népnek nem tetszik, pomm.”

              Azért remélem abban egyetértünk, hogy ezt egyik párt sem tenné meg.
              Innentől pedig tök mindegy, ki van uralmon…

              Persze hogy nem tenné meg, a nép nem igényli! Az a nép, amelyikben van öntudat és nem lehet vele bármit megtenni, ott ez eleve része az alkotmánynak…
              Abban viszont egyetértünk, hogy ezeknél bármelyik jobb! 😉 Sem az szdsz sem az mszp mostani „reformjai” nem hivatottak semmi mást szolgálni mint a tönkretételét az országnak. Ez érinti azokat is, akik rájuk szavaztak! Mégha nem is fogják fel 🙁

              A vasút sztrájknak legalább annyi előnye van, mégha a szakszervezeti vezetők fizetése elég „érdekes”, mind mennyiségét mind annak irányát tekintve ( már, hogy kitől is kapják 🙂 ), hogy legalább több összetartás van a vasútnál, mint az egész magyar nép között!

              Hozzászólás: Sztrájk! #2141149
              pomm
              Felhasználó
                attila1964 wrote:
                „Ezért sem fognak alkotmánymódosítást hozni arról, hogy le lehessen őket váltani, ha a népnek nem tetszik, pomm.”

                Azért remélem abban egyetértünk, hogy ezt egyik párt sem tenné meg.
                Innentől pedig tök mindegy, ki van uralmon…

                Persze hogy nem tenné meg, a nép nem igényli! Az a nép, amelyikben van öntudat és nem lehet vele bármit megtenni, ott ez eleve része az alkotmánynak…
                Abban viszont egyetértünk, hogy ezeknél bármelyik jobb! 😉 Sem az szdsz sem az mszp mostani „reformjai” nem hivatottak semmi mást szolgálni mint a tönkretételét az országnak. Ez érinti azokat is, akik rájuk szavaztak! Mégha nem is fogják fel 🙁

                A vasút sztrájknak legalább annyi előnye van, mégha a szakszervezeti vezetők fizetése elég „érdekes”, mind mennyiségét mind annak irányát tekintve ( már, hogy kitől is kapják 🙂 ), hogy legalább több összetartás van a vasútnál, mint az egész magyar nép között!

                Hozzászólás: KW-TV878TF Tv-Tuner + Debian #2141326
                pomm
                Felhasználó
                  Code:
                  pomm@pomm:~$ lspci -n
                  00:00.0 0600: 8086:2570 (rev 02)
                  00:02.0 0300: 8086:2572 (rev 02)
                  00:1d.0 0c03: 8086:24d2 (rev 02)
                  00:1d.1 0c03: 8086:24d4 (rev 02)
                  00:1d.2 0c03: 8086:24d7 (rev 02)
                  00:1d.3 0c03: 8086:24de (rev 02)
                  00:1d.7 0c03: 8086:24dd (rev 02)
                  00:1e.0 0604: 8086:244e (rev c2)
                  00:1f.0 0601: 8086:24d0 (rev 02)
                  00:1f.1 0101: 8086:24db (rev 02)
                  00:1f.2 0101: 8086:24d1 (rev 02)
                  00:1f.3 0c05: 8086:24d3 (rev 02)
                  00:1f.5 0401: 8086:24d5 (rev 02)
                  01:02.0 0400: 109e:036e (rev 11)
                  01:02.1 0480: 109e:0878 (rev 11)
                  01:03.0 0c00: 1106:3044 (rev 46)
                  01:08.0 0200: 8086:1051 (rev 02)
                  pomm@pomm:~$

                  úgy látom ugyanaz…

                  Hozzászólás: KW-TV878TF Tv-Tuner + Debian #2141327
                  pomm
                  Felhasználó
                    Code:
                    pomm@pomm:~$ lspci -n
                    00:00.0 0600: 8086:2570 (rev 02)
                    00:02.0 0300: 8086:2572 (rev 02)
                    00:1d.0 0c03: 8086:24d2 (rev 02)
                    00:1d.1 0c03: 8086:24d4 (rev 02)
                    00:1d.2 0c03: 8086:24d7 (rev 02)
                    00:1d.3 0c03: 8086:24de (rev 02)
                    00:1d.7 0c03: 8086:24dd (rev 02)
                    00:1e.0 0604: 8086:244e (rev c2)
                    00:1f.0 0601: 8086:24d0 (rev 02)
                    00:1f.1 0101: 8086:24db (rev 02)
                    00:1f.2 0101: 8086:24d1 (rev 02)
                    00:1f.3 0c05: 8086:24d3 (rev 02)
                    00:1f.5 0401: 8086:24d5 (rev 02)
                    01:02.0 0400: 109e:036e (rev 11)
                    01:02.1 0480: 109e:0878 (rev 11)
                    01:03.0 0c00: 1106:3044 (rev 46)
                    01:08.0 0200: 8086:1051 (rev 02)
                    pomm@pomm:~$

                    úgy látom ugyanaz…

                    Hozzászólás: Debian 4 etch kernel panic #2141330
                    pomm
                    Felhasználó

                      Ez – sajnos – hardver hibának tűnik! A vga-t is ellenőrizd, ill. futtas memtesztet kezdetnek! Ha 12/24 óra alatt sem jelez hibát, akkor nézd meg a cpu-t ( szintén teszt progival ). Azután a tápot ( vhonann kölcsön táp teszt időre ). Kezdetnek ennyi. 🙂

                      Hozzászólás: Debian 4 etch kernel panic #2141331
                      pomm
                      Felhasználó

                        Ez – sajnos – hardver hibának tűnik! A vga-t is ellenőrizd, ill. futtas memtesztet kezdetnek! Ha 12/24 óra alatt sem jelez hibát, akkor nézd meg a cpu-t ( szintén teszt progival ). Azután a tápot ( vhonann kölcsön táp teszt időre ). Kezdetnek ennyi. 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,001-1,010 / 5,573