Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
nem elég, ennyire magamtól is tellett 🙂
1:02.0 Multimedia video controller: Brooktree Corporation Bt878 Video Capture (rev 11)
01:02.1 Multimedia controller: Brooktree Corporation Bt878 Audio Capture (rev 11)nem elég, ennyire magamtól is tellett 🙂
1:02.0 Multimedia video controller: Brooktree Corporation Bt878 Video Capture (rev 11)
01:02.1 Multimedia controller: Brooktree Corporation Bt878 Audio Capture (rev 11)Én ezt a szkriptet csináltam magamnak, de már lövésem sincs milyen kworld van a gépembe ( és ezért most nem csavarozom szét 🙂 )
Code:#!/bin/sh
rmmod bttv
modprobe bttv card=78 tuner=5
test -c /dev/video0 || mknod /dev/video0 c 81 0
chmod 666 /dev/video0
#ha a lirc installálva van, akkor ez beállítja, ha nem menne automatikusan
modprobe lirc_gpio
test -c /dev/lirc || mknod /dev/lirc c 61 0
chmod 666 /dev/lirc
/usr/local/sbin/lircd
chmod 666 /dev/lircd
chmod 666 /dev/video0
#ez beállítja induláskor a /dev/video0 jogait, és müxik júzerként is
mknod -m 666 /dev/mixer c 14 0
#ez pedig létrehozza a /dev/mixer-t, ha a rendszer nem hozná létre.Én ezt a szkriptet csináltam magamnak, de már lövésem sincs milyen kworld van a gépembe ( és ezért most nem csavarozom szét 🙂 )
Code:#!/bin/sh
rmmod bttv
modprobe bttv card=78 tuner=5
test -c /dev/video0 || mknod /dev/video0 c 81 0
chmod 666 /dev/video0
#ha a lirc installálva van, akkor ez beállítja, ha nem menne automatikusan
modprobe lirc_gpio
test -c /dev/lirc || mknod /dev/lirc c 61 0
chmod 666 /dev/lirc
/usr/local/sbin/lircd
chmod 666 /dev/lircd
chmod 666 /dev/video0
#ez beállítja induláskor a /dev/video0 jogait, és müxik júzerként is
mknod -m 666 /dev/mixer c 14 0
#ez pedig létrehozza a /dev/mixer-t, ha a rendszer nem hozná létre.valami ilyesmivel kezdj próbálkozni…:
Code:rmmod bt878
rmmod bttv
modprobe bttv card=78 tuner=5valami ilyesmivel kezdj próbálkozni…:
Code:rmmod bt878
rmmod bttv
modprobe bttv card=78 tuner=5Én támogatom, pláne mától szabin vagyok ( igaz nem önszántamból, hanem törvényileg ).
A politikáról annyit, hogy ez a móka jános a lopcsánnyal együtt a végét járja ( táncolj feri búcsú buli ) csak kell még a cirkusz a népnek és egyébként is emelt fővel kell távozni, majd ha úgy fog tűnni, hogy ők akarnak menni…
Bár ettől maximum a közérzetem és nem az anyagi helyzetem lesz jobb…sajnos. A sztrájknak – én legalábbis – örülök, úgy tűnik itt többen össze tudnak fogni, mint a tavalyi események után, pedig akkor kellett volna…Én támogatom, pláne mától szabin vagyok ( igaz nem önszántamból, hanem törvényileg ).
A politikáról annyit, hogy ez a móka jános a lopcsánnyal együtt a végét járja ( táncolj feri búcsú buli ) csak kell még a cirkusz a népnek és egyébként is emelt fővel kell távozni, majd ha úgy fog tűnni, hogy ők akarnak menni…
Bár ettől maximum a közérzetem és nem az anyagi helyzetem lesz jobb…sajnos. A sztrájknak – én legalábbis – örülök, úgy tűnik itt többen össze tudnak fogni, mint a tavalyi események után, pedig akkor kellett volna…majorlacko wrote:A politikusok lopnak? Sosem gondoltam volna. 🙂Dehogy lopnak, csak a linux-os gépükkel nem tudták használni az abev-et és ez okozta az adóbevallási problémákat!
majorlacko wrote:A politikusok lopnak? Sosem gondoltam volna. 🙂Dehogy lopnak, csak a linux-os gépükkel nem tudták használni az abev-et és ez okozta az adóbevallási problémákat!
-
SzerzőBejegyzés