pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,021-1,030 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: KW-TV878TF Tv-Tuner + Debian #2141316
    pomm
    Felhasználó

      nem elég, ennyire magamtól is tellett 🙂

      1:02.0 Multimedia video controller: Brooktree Corporation Bt878 Video Capture (rev 11)
      01:02.1 Multimedia controller: Brooktree Corporation Bt878 Audio Capture (rev 11)

      Hozzászólás: KW-TV878TF Tv-Tuner + Debian #2141317
      pomm
      Felhasználó

        nem elég, ennyire magamtól is tellett 🙂

        1:02.0 Multimedia video controller: Brooktree Corporation Bt878 Video Capture (rev 11)
        01:02.1 Multimedia controller: Brooktree Corporation Bt878 Audio Capture (rev 11)

        Hozzászólás: KW-TV878TF Tv-Tuner + Debian #2141312
        pomm
        Felhasználó

          Én ezt a szkriptet csináltam magamnak, de már lövésem sincs milyen kworld van a gépembe ( és ezért most nem csavarozom szét 🙂 )

          Code:
          #!/bin/sh
          rmmod bttv
          modprobe bttv card=78 tuner=5
          test -c /dev/video0 || mknod /dev/video0 c 81 0
          chmod 666 /dev/video0
          #ha a lirc installálva van, akkor ez beállítja, ha nem menne automatikusan
          modprobe lirc_gpio
          test -c /dev/lirc || mknod /dev/lirc c 61 0
          chmod 666 /dev/lirc
          /usr/local/sbin/lircd
          chmod 666 /dev/lircd
          chmod 666 /dev/video0
          #ez beállítja induláskor a /dev/video0 jogait, és müxik júzerként is
          mknod -m 666 /dev/mixer c 14 0
          #ez pedig létrehozza a /dev/mixer-t, ha a rendszer nem hozná létre.
          Hozzászólás: KW-TV878TF Tv-Tuner + Debian #2141313
          pomm
          Felhasználó

            Én ezt a szkriptet csináltam magamnak, de már lövésem sincs milyen kworld van a gépembe ( és ezért most nem csavarozom szét 🙂 )

            Code:
            #!/bin/sh
            rmmod bttv
            modprobe bttv card=78 tuner=5
            test -c /dev/video0 || mknod /dev/video0 c 81 0
            chmod 666 /dev/video0
            #ha a lirc installálva van, akkor ez beállítja, ha nem menne automatikusan
            modprobe lirc_gpio
            test -c /dev/lirc || mknod /dev/lirc c 61 0
            chmod 666 /dev/lirc
            /usr/local/sbin/lircd
            chmod 666 /dev/lircd
            chmod 666 /dev/video0
            #ez beállítja induláskor a /dev/video0 jogait, és müxik júzerként is
            mknod -m 666 /dev/mixer c 14 0
            #ez pedig létrehozza a /dev/mixer-t, ha a rendszer nem hozná létre.
            Hozzászólás: KW-TV878TF Tv-Tuner + Debian #2141310
            pomm
            Felhasználó

              valami ilyesmivel kezdj próbálkozni…:

              Code:
              rmmod bt878
              rmmod bttv
              modprobe bttv card=78 tuner=5
              Hozzászólás: KW-TV878TF Tv-Tuner + Debian #2141311
              pomm
              Felhasználó

                valami ilyesmivel kezdj próbálkozni…:

                Code:
                rmmod bt878
                rmmod bttv
                modprobe bttv card=78 tuner=5
                Hozzászólás: Sztrájk! #2141072
                pomm
                Felhasználó

                  Én támogatom, pláne mától szabin vagyok ( igaz nem önszántamból, hanem törvényileg ).
                  A politikáról annyit, hogy ez a móka jános a lopcsánnyal együtt a végét járja ( táncolj feri búcsú buli ) csak kell még a cirkusz a népnek és egyébként is emelt fővel kell távozni, majd ha úgy fog tűnni, hogy ők akarnak menni…
                  Bár ettől maximum a közérzetem és nem az anyagi helyzetem lesz jobb…sajnos. A sztrájknak – én legalábbis – örülök, úgy tűnik itt többen össze tudnak fogni, mint a tavalyi események után, pedig akkor kellett volna…

                  Hozzászólás: Sztrájk! #2141073
                  pomm
                  Felhasználó

                    Én támogatom, pláne mától szabin vagyok ( igaz nem önszántamból, hanem törvényileg ).
                    A politikáról annyit, hogy ez a móka jános a lopcsánnyal együtt a végét járja ( táncolj feri búcsú buli ) csak kell még a cirkusz a népnek és egyébként is emelt fővel kell távozni, majd ha úgy fog tűnni, hogy ők akarnak menni…
                    Bár ettől maximum a közérzetem és nem az anyagi helyzetem lesz jobb…sajnos. A sztrájknak – én legalábbis – örülök, úgy tűnik itt többen össze tudnak fogni, mint a tavalyi események után, pedig akkor kellett volna…

                    Hozzászólás: Linuxos ABEV #2140682
                    pomm
                    Felhasználó
                      majorlacko wrote:
                      A politikusok lopnak? Sosem gondoltam volna. 🙂

                      Dehogy lopnak, csak a linux-os gépükkel nem tudták használni az abev-et és ez okozta az adóbevallási problémákat!

                      Hozzászólás: Linuxos ABEV #2140683
                      pomm
                      Felhasználó
                        majorlacko wrote:
                        A politikusok lopnak? Sosem gondoltam volna. 🙂

                        Dehogy lopnak, csak a linux-os gépükkel nem tudták használni az abev-et és ez okozta az adóbevallási problémákat!

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,021-1,030 / 5,573