Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Én kipróbálnék egy livecd-t, ami más rendszer és – főként – más kernelt használ. Ha úgy működik, akkor más rendszer és ua. a kernel, ha az is megy, akkor vagy te toltál installáláskor el vmit vagy rosszul állítottál be vmit.
istvan18 wrote:Hi,A megoldást a
mount -t ext3 /dev/hda6 /mnt/img -o loop,ro
parancs hozta meg! Köszönöm a közreműködéseteket!
Azt kötve hiszem, mert az a merelemezt és nem az image-t mountolta.
istvan18 wrote:Hi,A megoldást a
mount -t ext3 /dev/hda6 /mnt/img -o loop,ro
parancs hozta meg! Köszönöm a közreműködéseteket!
Azt kötve hiszem, mert az a merelemezt és nem az image-t mountolta.
majorlacko wrote:Akkor lesz kevesebb préda, ha a birka megtanul harapni, és áttér a vegetáriánus étrendről a húsevőre. 🙂Nálunk épp’ bólogatni tanulnak, a harapás – egyelőre – csak fakultatív.
majorlacko wrote:Akkor lesz kevesebb préda, ha a birka megtanul harapni, és áttér a vegetáriánus étrendről a húsevőre. 🙂Nálunk épp’ bólogatni tanulnak, a harapás – egyelőre – csak fakultatív.
istvan18 wrote:Hi,[HIGHLIGHT=#ffffff]mkdir /mnt/img —- Tiszta sor, ez létrehoz az mnt mappában egy img mappát. De én a hda6.img-t szeretném látni… [/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT=#ffffff]mount -t ext3 /home/Apa/Dokumentumok/Mentes/hda6.img mkdir /mnt/img -o loop,ro
Esetleg imígyen átírná az mnt/img mappába? De már nem fér rá a vinchesterre 3szor… És nem írni akarom, hanem megnyitni, de az nem megy.
[/HIGHLIGHT]István
Nem átmásolja, hanem becsatlakoztatja 🙂 Nagy különbség! Gázban is lennék az 500 gigás usb-és vincsimmel 🙂
istvan18 wrote:Hi,[HIGHLIGHT=#ffffff]mkdir /mnt/img —- Tiszta sor, ez létrehoz az mnt mappában egy img mappát. De én a hda6.img-t szeretném látni… [/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT=#ffffff]mount -t ext3 /home/Apa/Dokumentumok/Mentes/hda6.img mkdir /mnt/img -o loop,ro
Esetleg imígyen átírná az mnt/img mappába? De már nem fér rá a vinchesterre 3szor… És nem írni akarom, hanem megnyitni, de az nem megy.
[/HIGHLIGHT]István
Nem átmásolja, hanem becsatlakoztatja 🙂 Nagy különbség! Gázban is lennék az 500 gigás usb-és vincsimmel 🙂
Ha csatoltál mellé vmi ígéretet arról is, hogy ebből ő jó sokat tud lopni a haverjaival együtt, akkor te nyertél ha nem, akkor már nem is emlékszik rá… 🙁
Azért drukkolok!Ha csatoltál mellé vmi ígéretet arról is, hogy ebből ő jó sokat tud lopni a haverjaival együtt, akkor te nyertél ha nem, akkor már nem is emlékszik rá… 🙁
Azért drukkolok!!= azt jelenti nem egyenlő
-
SzerzőBejegyzés
