pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,031-1,040 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Mandriva 2007 – A hang eltűnik… #2075072
    pomm
    Felhasználó

      Én kipróbálnék egy livecd-t, ami más rendszer és – főként – más kernelt használ. Ha úgy működik, akkor más rendszer és ua. a kernel, ha az is megy, akkor vagy te toltál installáláskor el vmit vagy rosszul állítottál be vmit.

      Hozzászólás: Odalett az adatbázisom… #2139466
      pomm
      Felhasználó
        istvan18 wrote:
        Hi,

        A megoldást a

        mount -t ext3  /dev/hda6 /mnt/img -o loop,ro

        parancs hozta meg! Köszönöm a közreműködéseteket!

        Azt kötve hiszem, mert az a merelemezt és nem az image-t mountolta.

        Hozzászólás: Odalett az adatbázisom… #2139467
        pomm
        Felhasználó
          istvan18 wrote:
          Hi,

          A megoldást a

          mount -t ext3  /dev/hda6 /mnt/img -o loop,ro

          parancs hozta meg! Köszönöm a közreműködéseteket!

          Azt kötve hiszem, mert az a merelemezt és nem az image-t mountolta.

          pomm
          Felhasználó
            majorlacko wrote:
            Akkor lesz kevesebb préda, ha a birka megtanul harapni, és áttér a vegetáriánus étrendről a húsevőre. 🙂

            Nálunk épp’ bólogatni tanulnak, a harapás – egyelőre – csak fakultatív.

            pomm
            Felhasználó
              majorlacko wrote:
              Akkor lesz kevesebb préda, ha a birka megtanul harapni, és áttér a vegetáriánus étrendről a húsevőre. 🙂

              Nálunk épp’ bólogatni tanulnak, a harapás – egyelőre – csak fakultatív.

              Hozzászólás: Odalett az adatbázisom… #2139444
              pomm
              Felhasználó
                istvan18 wrote:
                Hi,

                [HIGHLIGHT=#ffffff]mkdir /mnt/img  —- Tiszta sor, ez létrehoz az mnt mappában egy img mappát. De én a hda6.img-t szeretném látni… [/HIGHLIGHT]huh.gif

                [HIGHLIGHT=#ffffff]mount -t ext3 /home/Apa/Dokumentumok/Mentes/hda6.img mkdir /mnt/img -o loop,ro

                Esetleg imígyen átírná az mnt/img mappába? De már nem fér rá a vinchesterre 3szor… És nem írni akarom, hanem megnyitni, de az nem megy.

                [/HIGHLIGHT]István

                Nem átmásolja, hanem becsatlakoztatja 🙂 Nagy különbség! Gázban is lennék az 500 gigás usb-és vincsimmel 🙂

                Hozzászólás: Odalett az adatbázisom… #2139445
                pomm
                Felhasználó
                  istvan18 wrote:
                  Hi,

                  [HIGHLIGHT=#ffffff]mkdir /mnt/img  —- Tiszta sor, ez létrehoz az mnt mappában egy img mappát. De én a hda6.img-t szeretném látni… [/HIGHLIGHT]huh.gif

                  [HIGHLIGHT=#ffffff]mount -t ext3 /home/Apa/Dokumentumok/Mentes/hda6.img mkdir /mnt/img -o loop,ro

                  Esetleg imígyen átírná az mnt/img mappába? De már nem fér rá a vinchesterre 3szor… És nem írni akarom, hanem megnyitni, de az nem megy.

                  [/HIGHLIGHT]István

                  Nem átmásolja, hanem becsatlakoztatja 🙂 Nagy különbség! Gázban is lennék az 500 gigás usb-és vincsimmel 🙂

                  pomm
                  Felhasználó

                    Ha csatoltál mellé vmi ígéretet arról is, hogy ebből ő jó sokat tud lopni a haverjaival együtt, akkor te nyertél ha nem, akkor már nem is emlékszik rá… 🙁
                    Azért drukkolok!

                    pomm
                    Felhasználó

                      Ha csatoltál mellé vmi ígéretet arról is, hogy ebből ő jó sokat tud lopni a haverjaival együtt, akkor te nyertél ha nem, akkor már nem is emlékszik rá… 🙁
                      Azért drukkolok!

                      Hozzászólás: Odalett az adatbázisom… #2139426
                      pomm
                      Felhasználó

                        != azt jelenti nem egyenlő

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,031-1,040 / 5,573