Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
!= azt jelenti nem egyenlő
user error, hw error !=vírus
Na figyelj!
Az x helyére annak a partíciónak a száma jön, amit menteni akarsz. Ha a komplett lemezt akarod menteni ( az lenne talán a legjobb ) akkor csak hdb kell.
Tulajdonképpen ha van egy másik akkora vagy nagyobb merevlemezed, akkor mentsd a komplett lemezt!
Aztuán bemountolod a kérdéses partíciót ( vagy partíciókat ) és elkezdesz barátkozni a testdisk programmal.user error, hw error !=vírus
Na figyelj!
Az x helyére annak a partíciónak a száma jön, amit menteni akarsz. Ha a komplett lemezt akarod menteni ( az lenne talán a legjobb ) akkor csak hdb kell.
Tulajdonképpen ha van egy másik akkora vagy nagyobb merevlemezed, akkor mentsd a komplett lemezt!
Aztuán bemountolod a kérdéses partíciót ( vagy partíciókat ) és elkezdesz barátkozni a testdisk programmal.Ha már piszkálni akarod, én elsőre azt javaslom, hogy dd-vel másold fel/rá az egészet egy másik hdd-re, és a létrejövő másolattal operálj, ha elcseszed, az eredetit még mindig viheted szakemberhez 🙂
Ha már piszkálni akarod, én elsőre azt javaslom, hogy dd-vel másold fel/rá az egészet egy másik hdd-re, és a létrejövő másolattal operálj, ha elcseszed, az eredetit még mindig viheted szakemberhez 🙂
sz_lali wrote:codecs mappát létrehoztam, és a win32-t belelinkeltem.Mondjuk az úgy nem jó! Nem belelinkelni kell, hanem „rálinkelni” – ha szabad így fogalmaznom…
azaz:
ln -s /usr/lib/win32 /usr/lib/codecsnem pedig amit te írtál!
sz_lali wrote:codecs mappát létrehoztam, és a win32-t belelinkeltem.Mondjuk az úgy nem jó! Nem belelinkelni kell, hanem „rálinkelni” – ha szabad így fogalmaznom…
azaz:
ln -s /usr/lib/win32 /usr/lib/codecsnem pedig amit te írtál!
…és olvasd a testdisk help-jét figyelmesen.
…és olvasd a testdisk help-jét figyelmesen.
zoltan22 wrote:Nalam meglehetosen nehezen olvashato az oldal:Code:r1, árnyékolom a jelszavaim2, fizikailag biztonságba tartom a masinátakkor jöhet bárki…Ja, kérem ez így nem szenzáció?!Hát igen, a paraszt most remeg, az indexnek meg ( adblock ide adblock oda ) pár forinttal nő a látogatottsága
ui.:
Elárulom a
Ezt ilyennek tervezted?
off
Nálam sem firefox-szal, sem konqueror-ral nincs ilyen hiba. Mivel nem én terveztem, hanem ez egy blogmotor, gondolom nálad lehet a gebasz…
off end -
SzerzőBejegyzés