pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,041-1,050 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Odalett az adatbázisom… #2139427
    pomm
    Felhasználó

      != azt jelenti nem egyenlő

      Hozzászólás: Odalett az adatbázisom… #2139422
      pomm
      Felhasználó

        user error, hw error !=vírus
        Na figyelj!
        Az x helyére annak a partíciónak a száma jön, amit menteni akarsz. Ha a komplett lemezt akarod menteni ( az lenne talán a legjobb ) akkor csak hdb kell.
        Tulajdonképpen ha van egy másik akkora vagy nagyobb merevlemezed, akkor mentsd a komplett lemezt!
        Aztuán bemountolod a kérdéses partíciót ( vagy partíciókat ) és elkezdesz barátkozni a testdisk programmal.

        Hozzászólás: Odalett az adatbázisom… #2139423
        pomm
        Felhasználó

          user error, hw error !=vírus
          Na figyelj!
          Az x helyére annak a partíciónak a száma jön, amit menteni akarsz. Ha a komplett lemezt akarod menteni ( az lenne talán a legjobb ) akkor csak hdb kell.
          Tulajdonképpen ha van egy másik akkora vagy nagyobb merevlemezed, akkor mentsd a komplett lemezt!
          Aztuán bemountolod a kérdéses partíciót ( vagy partíciókat ) és elkezdesz barátkozni a testdisk programmal.

          Hozzászólás: Odalett az adatbázisom… #2139410
          pomm
          Felhasználó

            Ha már piszkálni akarod, én elsőre azt javaslom, hogy dd-vel másold fel/rá az egészet egy másik hdd-re, és a létrejövő másolattal operálj, ha elcseszed, az eredetit még mindig viheted szakemberhez 🙂

            Hozzászólás: Odalett az adatbázisom… #2139411
            pomm
            Felhasználó

              Ha már piszkálni akarod, én elsőre azt javaslom, hogy dd-vel másold fel/rá az egészet egy másik hdd-re, és a létrejövő másolattal operálj, ha elcseszed, az eredetit még mindig viheted szakemberhez 🙂

              Hozzászólás: Multimédia lejátszás #2139276
              pomm
              Felhasználó
                sz_lali wrote:
                codecs mappát létrehoztam, és a win32-t belelinkeltem.

                Mondjuk az úgy nem jó! Nem belelinkelni kell, hanem „rálinkelni” – ha szabad így fogalmaznom…
                azaz:
                ln -s /usr/lib/win32 /usr/lib/codecs

                nem pedig amit te írtál!

                Hozzászólás: Multimédia lejátszás #2139277
                pomm
                Felhasználó
                  sz_lali wrote:
                  codecs mappát létrehoztam, és a win32-t belelinkeltem.

                  Mondjuk az úgy nem jó! Nem belelinkelni kell, hanem „rálinkelni” – ha szabad így fogalmaznom…
                  azaz:
                  ln -s /usr/lib/win32 /usr/lib/codecs

                  nem pedig amit te írtál!

                  Hozzászólás: Odalett az adatbázisom… #2139406
                  pomm
                  Felhasználó

                    …és olvasd a testdisk help-jét figyelmesen.

                    Hozzászólás: Odalett az adatbázisom… #2139407
                    pomm
                    Felhasználó

                      …és olvasd a testdisk help-jét figyelmesen.

                      pomm
                      Felhasználó
                        zoltan22 wrote:
                        Nalam meglehetosen nehezen olvashato az oldal:

                        Code:
                        r1, árnyékolom a jelszavaim2, fizikailag biztonságba tartom a masinátakkor jöhet bárki…Ja, kérem ez így nem szenzáció?!Hát igen, a paraszt most remeg, az indexnek meg ( adblock ide adblock oda ) pár forinttal nő a látogatottsága :)

                        ui.:

                        Elárulom a

                        Ezt ilyennek tervezted?

                        off
                        Nálam sem firefox-szal, sem konqueror-ral nincs ilyen hiba. Mivel nem én terveztem, hanem ez egy blogmotor, gondolom nálad lehet a gebasz…
                        off end

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,041-1,050 / 5,573