pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,051-1,060 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • pomm
    Felhasználó
      zoltan22 wrote:
      Nalam meglehetosen nehezen olvashato az oldal:

      Code:
      r1, árnyékolom a jelszavaim2, fizikailag biztonságba tartom a masinátakkor jöhet bárki…Ja, kérem ez így nem szenzáció?!Hát igen, a paraszt most remeg, az indexnek meg ( adblock ide adblock oda ) pár forinttal nő a látogatottsága :)

      ui.:

      Elárulom a

      Ezt ilyennek tervezted?

      off
      Nálam sem firefox-szal, sem konqueror-ral nincs ilyen hiba. Mivel nem én terveztem, hanem ez egy blogmotor, gondolom nálad lehet a gebasz…
      off end

      pomm
      Felhasználó
        zolnagy wrote:
        De visszatérve a témára. Nem aggályos kissé biztonságilag, hogy ha valaki bejut a gépedre, akkor gyakorlatilag bármit megcsinálhat (pl. átparticionálhatja a vinyódat)?

        Simán, jelszó nélkül is megteheti bárki, aki ért hozzá egy kicsit…Offline nem nagy dolog feltörni egy teljesen átlagos gépet ( példa ). Ebből csak az index csinált „szenzációt”.

        pomm
        Felhasználó
          zolnagy wrote:
          De visszatérve a témára. Nem aggályos kissé biztonságilag, hogy ha valaki bejut a gépedre, akkor gyakorlatilag bármit megcsinálhat (pl. átparticionálhatja a vinyódat)?

          Simán, jelszó nélkül is megteheti bárki, aki ért hozzá egy kicsit…Offline nem nagy dolog feltörni egy teljesen átlagos gépet ( példa ). Ebből csak az index csinált „szenzációt”.

          Hozzászólás: Debian #1891649
          pomm
          Felhasználó

            na ne viccelődjünk 🙂
            ifconfig > /home/userneved/ifconfig.txt
            ifconfig -a > /home/userneved/ifconfig_a.txt
            cp /etc/ppp/peers/dsl-provider /home/userneved/
            nano /home/userneved/dsl-provider
            kiszeded belőle a nem publikus részeket
            majd mind a három fájlt csatolod!

            Hozzászólás: Képernyő.. #2108081
            pomm
            Felhasználó

              Ezzel az infivel, amit adtál nulla segítséget fogsz kapni!!!
              lspci
              lsmod
              xorg.conf tartalma

              Hozzászólás: Képernyő.. #2108082
              pomm
              Felhasználó

                Ezzel az infivel, amit adtál nulla segítséget fogsz kapni!!!
                lspci
                lsmod
                xorg.conf tartalma

                Hozzászólás: Debian #1891645
                pomm
                Felhasználó

                  csatold:
                  ifconfig
                  ifconfig -a
                  kimenetét és a
                  /etc/ppp/peers/dsl-provider fájlt ( a jelszavad és userneved természetes töröld ki! )

                  Hozzászólás: gentoo telepítés #2018051
                  pomm
                  Felhasználó

                    Az xfs nagy fájloknál előnyös, ha sok kis fájllal dolgozol akkor reiser vagy ext3 ( esetleg ext4 ).

                    pomm
                    Felhasználó

                      Ja, csak itt kicsit inkább arról van szó, hogy az m$ igen befolyásolja az egészet…

                      pomm
                      Felhasználó

                        Ja, csak itt kicsit inkább arról van szó, hogy az m$ igen befolyásolja az egészet…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,051-1,060 / 5,573