Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ha vkit érdekel, akkor leírtam, hogyan telepíthetünk HTC Universal-ra linuxot:
http://www.pomm.hu/wiki/index.php?title=Linux_HTC_Universal-onAmennyire láttam nem csak HTC Universal-on van erre lehetőség.
Bővebben: itt és ittHa vkit érdekel, akkor leírtam, hogyan telepíthetünk HTC Universal-ra linuxot:
http://www.pomm.hu/wiki/index.php?title=Linux_HTC_Universal-onAmennyire láttam nem csak HTC Universal-on van erre lehetőség.
Bővebben: itt és ittesetleg tedd fel az fglrx driver-t 🙂
esetleg tedd fel az fglrx driver-t 🙂
retaliator44 wrote:A kocka forog szépen, a teljesítménye az ott van, de pl a konsole-ba ha gépelek vagy ha a firefoxban scrollozok akkor a cpu terhelés az egekbe szökik, az „X” folyamatnak köszönhetően. Ugyanez gnome-terminálon pl nem gond neki, oda bátran gépelhetek.Na ebből következik, hogy nem fglrx, hanem kde vs compiz gond, tehát ezt nem nagyon fogod ( nem is érdemes ) megoldani, mert vélhetően a kde4 már sima liba lesz…Remélem…
Én is kde-t használok, sajnos én is csak alá tudom támasztani az észrevételed.retaliator44 wrote:A kocka forog szépen, a teljesítménye az ott van, de pl a konsole-ba ha gépelek vagy ha a firefoxban scrollozok akkor a cpu terhelés az egekbe szökik, az „X” folyamatnak köszönhetően. Ugyanez gnome-terminálon pl nem gond neki, oda bátran gépelhetek.Na ebből következik, hogy nem fglrx, hanem kde vs compiz gond, tehát ezt nem nagyon fogod ( nem is érdemes ) megoldani, mert vélhetően a kde4 már sima liba lesz…Remélem…
Én is kde-t használok, sajnos én is csak alá tudom támasztani az észrevételed.Annál többet senki nem tud neked mondani, mint amit a configure is…nincs fent a libgnome
checking if libgnome >= 2.0.0 exists… configure: error: no
Annál többet senki nem tud neked mondani, mint amit a configure is…nincs fent a libgnome
checking if libgnome >= 2.0.0 exists… configure: error: no
-
SzerzőBejegyzés