pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,061-1,070 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Hamarosan Linux a HTC készülékein? #2135647
    pomm
    Felhasználó

      Ha vkit érdekel, akkor leírtam, hogyan telepíthetünk HTC Universal-ra linuxot:
      http://www.pomm.hu/wiki/index.php?title=Linux_HTC_Universal-on

      Amennyire láttam nem csak HTC Universal-on van erre lehetőség.
      Bővebben: itt és itt

      Hozzászólás: Hamarosan Linux a HTC készülékein? #2135648
      pomm
      Felhasználó

        Ha vkit érdekel, akkor leírtam, hogyan telepíthetünk HTC Universal-ra linuxot:
        http://www.pomm.hu/wiki/index.php?title=Linux_HTC_Universal-on

        Amennyire láttam nem csak HTC Universal-on van erre lehetőség.
        Bővebben: itt és itt

        Hozzászólás: Xorg hiba??? #2138288
        pomm
        Felhasználó

          esetleg tedd fel az fglrx driver-t 🙂

          Hozzászólás: Xorg hiba??? #2138289
          pomm
          Felhasználó

            esetleg tedd fel az fglrx driver-t 🙂

            Hozzászólás: fglrx 8.42 vs compiz #2138332
            pomm
            Felhasználó
              retaliator44 wrote:
              A kocka forog szépen, a teljesítménye az ott van, de pl a konsole-ba ha gépelek vagy ha a firefoxban scrollozok akkor a cpu terhelés az egekbe szökik, az „X” folyamatnak köszönhetően. Ugyanez gnome-terminálon pl nem gond neki, oda bátran gépelhetek.

              Na ebből következik, hogy nem fglrx, hanem kde vs compiz gond, tehát ezt nem nagyon fogod ( nem is érdemes ) megoldani, mert vélhetően a kde4 már sima liba lesz…Remélem…
              Én is kde-t használok, sajnos én is csak alá tudom támasztani az észrevételed.

              Hozzászólás: fglrx 8.42 vs compiz #2138333
              pomm
              Felhasználó
                retaliator44 wrote:
                A kocka forog szépen, a teljesítménye az ott van, de pl a konsole-ba ha gépelek vagy ha a firefoxban scrollozok akkor a cpu terhelés az egekbe szökik, az „X” folyamatnak köszönhetően. Ugyanez gnome-terminálon pl nem gond neki, oda bátran gépelhetek.

                Na ebből következik, hogy nem fglrx, hanem kde vs compiz gond, tehát ezt nem nagyon fogod ( nem is érdemes ) megoldani, mert vélhetően a kde4 már sima liba lesz…Remélem…
                Én is kde-t használok, sajnos én is csak alá tudom támasztani az észrevételed.

                Hozzászólás: telepitesi kerdes #2138272
                pomm
                Felhasználó

                  Annál többet senki nem tud neked mondani, mint amit a configure is…nincs fent a libgnome

                  checking if libgnome >= 2.0.0 exists… configure: error: no

                  Hozzászólás: telepitesi kerdes #2138273
                  pomm
                  Felhasználó

                    Annál többet senki nem tud neked mondani, mint amit a configure is…nincs fent a libgnome

                    checking if libgnome >= 2.0.0 exists… configure: error: no

                    Hozzászólás: Itt az új ati driver #2138090
                    pomm
                    Felhasználó
                      Hozzászólás: Itt az új ati driver #2138091
                      pomm
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 1,061-1,070 / 5,573