pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,201-1,210 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132784
    pomm
    Felhasználó

      1984

      Hozzászólás: NRG image file kiírása #1944269
      pomm
      Felhasználó

        Ok 🙂

        Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132765
        pomm
        Felhasználó

          Tudod, nem az a szomorú, hogy a vezetők ( akiknek ez busás haszonnal jár ) védik körömszakadtáig ezt a rendszert, mert azt – anyagi szempontból – megértem. De vannak alkalmazottak, akik elhiszik, hogy majd hátsórészfényező alkalmazottból valaha is felemelkednek és ezért készek a cégért a vérüket is adni. ( Amit mellesleg a multik kérés nélkül is szívnak 🙂 )
          Jó példa erre egy ismerős nyugdíjas ( szimpla köszönő viszony ), aki azzal, hogy a hatalmon lévő kormány meghozta a megszorító intézkedéseket elég sokat szívott. Perpill egy szobát tud fűteni, a gyógyszerekkel gondjai vannak, mert nem tudja kifizetni, tehát rosszabbul él, mint valaha ( mondta ő is ), DE akkor is újra erre a kormányra szavaz.
          Én nem szavaztam senkire, ahogy nem állok egy multi mellé sem, mert mind téged szívat. Nem értem emberek, hogyan lehetnek ennyire korlátoltak…sokat éltem külföldön, ahol tudatosabban élnek az emberek.
          Na, nem offolok…

          Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132766
          pomm
          Felhasználó

            Tudod, nem az a szomorú, hogy a vezetők ( akiknek ez busás haszonnal jár ) védik körömszakadtáig ezt a rendszert, mert azt – anyagi szempontból – megértem. De vannak alkalmazottak, akik elhiszik, hogy majd hátsórészfényező alkalmazottból valaha is felemelkednek és ezért készek a cégért a vérüket is adni. ( Amit mellesleg a multik kérés nélkül is szívnak 🙂 )
            Jó példa erre egy ismerős nyugdíjas ( szimpla köszönő viszony ), aki azzal, hogy a hatalmon lévő kormány meghozta a megszorító intézkedéseket elég sokat szívott. Perpill egy szobát tud fűteni, a gyógyszerekkel gondjai vannak, mert nem tudja kifizetni, tehát rosszabbul él, mint valaha ( mondta ő is ), DE akkor is újra erre a kormányra szavaz.
            Én nem szavaztam senkire, ahogy nem állok egy multi mellé sem, mert mind téged szívat. Nem értem emberek, hogyan lehetnek ennyire korlátoltak…sokat éltem külföldön, ahol tudatosabban élnek az emberek.
            Na, nem offolok…

            Hozzászólás: NRG image file kiírása #1944267
            pomm
            Felhasználó

              Aztán rém nehéz program 🙂
              Kiválasztod az nrg-t és kész 🙂

              Hozzászólás: NRG image file kiírása #1944264
              pomm
              Felhasználó

                Csak csendben megkérdezem:
                Mi volt a baj az AcetoneISO2-vel, amit én javasoltam? Mert az nrg2iso nálam is problémás volt, ellenben az acetoneISO2 nem…
                Persze lehet hackelgetni, csak nem biztos, hogy megéri a melót…

                Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132759
                pomm
                Felhasználó

                  Engem a 6.5 sem zavarna, mert fontos a fel 512k is, ami U4-gyel már csak 256k és az is, hogy a 6 sem jöhet, meg az 5 sem, mert az U4-gyel lehetetlenné teszik a 4 megánál nagyobb sebességet….
                  Pontosan ezek miatt veszekedtem a t-online-nál is, hogy nekem adjanak U8-at mert nem érdekel, ha nem 8 megával jön, de azért ne is néggyel jöjjön és fel legyen 512…
                  Ezek tükrében kezdtem úgy a t-com-nál, hogy kérem vizsgálják meg, lehet-e, mert akkor be sem köttetem a 2. vonalat!

                  Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132760
                  pomm
                  Felhasználó

                    Engem a 6.5 sem zavarna, mert fontos a fel 512k is, ami U4-gyel már csak 256k és az is, hogy a 6 sem jöhet, meg az 5 sem, mert az U4-gyel lehetetlenné teszik a 4 megánál nagyobb sebességet….
                    Pontosan ezek miatt veszekedtem a t-online-nál is, hogy nekem adjanak U8-at mert nem érdekel, ha nem 8 megával jön, de azért ne is néggyel jöjjön és fel legyen 512…
                    Ezek tükrében kezdtem úgy a t-com-nál, hogy kérem vizsgálják meg, lehet-e, mert akkor be sem köttetem a 2. vonalat!

                    Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132755
                    pomm
                    Felhasználó

                      Ferike, privát ment!

                      off
                      Ez nem bizonyítható és semmi konkrét alapja sincs, de érdekes egybeesés:
                      Amikor a t-online-nál elkezdtek velem cseszegedni, akkoriban elég sokat töltöttem fel és le, utána U4 és ennyi. Most, mivel betegállományban voltam, még mindig rengeteg időm volt és a fel-letöltés szintén szép méreteket öltött, aztán mentem U4-ba. Nem tenném oda a kisujjam körmét sem, hogy ehhez ennek nincs köze…
                      off end

                      Hozzászólás: Szopat a T-COM! Ti mit tennétek? #2132756
                      pomm
                      Felhasználó

                        Ferike, privát ment!

                        off
                        Ez nem bizonyítható és semmi konkrét alapja sincs, de érdekes egybeesés:
                        Amikor a t-online-nál elkezdtek velem cseszegedni, akkoriban elég sokat töltöttem fel és le, utána U4 és ennyi. Most, mivel betegállományban voltam, még mindig rengeteg időm volt és a fel-letöltés szintén szép méreteket öltött, aztán mentem U4-ba. Nem tenném oda a kisujjam körmét sem, hogy ehhez ennek nincs köze…
                        off end

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,201-1,210 / 5,573