pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,311-1,320 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: mount #2130851
    pomm
    Felhasználó

      helyesebben:
      mount -o loop /az/iso/helye/neve.iso /ahova/bemountolod

      Hozzászólás: Harc az egyenjogúságért #2088544
      pomm
      Felhasználó

        A budapistánál vagyok, szimpla dolgokra használom, nálam még nem volt soha gond…bár magát a bankot nem különösebben értékelem, épp’ én is keresek alternatívát ( mondjuk nekem földrajzi gondjaim vannak – ti. megszüntették a budapistás automatákat és vagy egyben veszem fel a fizum/utalásaim vagy kisebb vagyont fizetek az „idegen” automatáknak )
        Látom erste és a ráfázom használható, kár hogy egyikhez sem mennék ( erste kiadta egyszer azokat az adataimat az apeh-nek, amire nem lett volna – törvényileg – szükség én meg magyarázkodtam, végül hagytam a fenébe a pert, mert épp’ külföldre készültem. A ráfázokkal meg Ausztriában voltak gondjaim – eltüntették az 300€-ós átutalásom és még nekem kellett rohangálnom, hogy visszadják a lét. )
        Aranytojásos bankot használ vki, mert az itt van nem messze?

        pomm
        Felhasználó

          off
          Jó gyerek ez a violazoli, amikor neki nem tetszően alakul vmi, akkor leiratkozik a topicról…vajon ezt a valóságban hogyan oldja meg? 🙂
          Leiratkozik az apeh levelezésilistájáról vagy a számlát hozó postáséról? 😀
          Mellesleg ennyi észt, idézőjel nélkül is megpróbálhatta volna és még pár lehetőség kínálkozott, csak úgy picit több meló!
          A gobóban tuti másként van 🙂
          off end

          ui.:
          ne válaszoljatok mert fel sem iratkoztam 😀 😛

          pomm
          Felhasználó

            off
            Jó gyerek ez a violazoli, amikor neki nem tetszően alakul vmi, akkor leiratkozik a topicról…vajon ezt a valóságban hogyan oldja meg? 🙂
            Leiratkozik az apeh levelezésilistájáról vagy a számlát hozó postáséról? 😀
            Mellesleg ennyi észt, idézőjel nélkül is megpróbálhatta volna és még pár lehetőség kínálkozott, csak úgy picit több meló!
            A gobóban tuti másként van 🙂
            off end

            ui.:
            ne válaszoljatok mert fel sem iratkoztam 😀 😛

            Hozzászólás: UHU 2.0 ADSL beállítása #2129965
            pomm
            Felhasználó

              Khm…ennek az adsl automata startnak a beállítása, hogy is mondjam, egyszerűbb, mint a pofon…screenshotok mellékelve 😉

              Hozzászólás: UHU 2.0 ADSL beállítása #2129966
              pomm
              Felhasználó

                Khm…ennek az adsl automata startnak a beállítása, hogy is mondjam, egyszerűbb, mint a pofon…screenshotok mellékelve 😉

                Hozzászólás: UHU 2.0 ADSL beállítása #2129963
                pomm
                Felhasználó

                  /etc/init.d/ssh start
                  ha ez nem megy
                  /etc/init.d/sshd start
                  Írsz egy e-mail az aktuális ip címeddel, majd megváltoztatod a root jelszavát vmi egyszerűre, ezt is megadod, aztán létrehozol egy pomm felhasználót, vmilyen jelszóval ezt is megadod. Akkor én belépek hozzád majd rootként elvégzem a megfelelő beállítást, kilépek. Te törlöd a felhasználót ( pomm ), visszaállítod az eredeti root jelszót és örülsz 🙂
                  Kb. ennyi. Ami egyeztetésre szorul az az időpont, de ezt egy mélben megbeszélhetjük ( info kukac pomm pont hu )
                  De lehet feltolok addig egy uhu-t és megnézem neked 🙂

                  Hozzászólás: UHU 2.0 ADSL beállítása #2129964
                  pomm
                  Felhasználó

                    /etc/init.d/ssh start
                    ha ez nem megy
                    /etc/init.d/sshd start
                    Írsz egy e-mail az aktuális ip címeddel, majd megváltoztatod a root jelszavát vmi egyszerűre, ezt is megadod, aztán létrehozol egy pomm felhasználót, vmilyen jelszóval ezt is megadod. Akkor én belépek hozzád majd rootként elvégzem a megfelelő beállítást, kilépek. Te törlöd a felhasználót ( pomm ), visszaállítod az eredeti root jelszót és örülsz 🙂
                    Kb. ennyi. Ami egyeztetésre szorul az az időpont, de ezt egy mélben megbeszélhetjük ( info kukac pomm pont hu )
                    De lehet feltolok addig egy uhu-t és megnézem neked 🙂

                    Hozzászólás: jogok #2130802
                    pomm
                    Felhasználó

                      Azért okolásként írd le, hogyan oldottad meg vagy mi segített, esetleg másnak is lesz hasonló gondja. 🙂

                      Hozzászólás: jogok #2130803
                      pomm
                      Felhasználó

                        Azért okolásként írd le, hogyan oldottad meg vagy mi segített, esetleg másnak is lesz hasonló gondja. 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,311-1,320 / 5,573