Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
helyesebben:
mount -o loop /az/iso/helye/neve.iso /ahova/bemountolodA budapistánál vagyok, szimpla dolgokra használom, nálam még nem volt soha gond…bár magát a bankot nem különösebben értékelem, épp’ én is keresek alternatívát ( mondjuk nekem földrajzi gondjaim vannak – ti. megszüntették a budapistás automatákat és vagy egyben veszem fel a fizum/utalásaim vagy kisebb vagyont fizetek az „idegen” automatáknak )
Látom erste és a ráfázom használható, kár hogy egyikhez sem mennék ( erste kiadta egyszer azokat az adataimat az apeh-nek, amire nem lett volna – törvényileg – szükség én meg magyarázkodtam, végül hagytam a fenébe a pert, mert épp’ külföldre készültem. A ráfázokkal meg Ausztriában voltak gondjaim – eltüntették az 300€-ós átutalásom és még nekem kellett rohangálnom, hogy visszadják a lét. )
Aranytojásos bankot használ vki, mert az itt van nem messze?2007-09-02-19:45 Hozzászólás: Egy Windowsos kérdés – second remains before termination – ez mi a szösz? #2130834off
Jó gyerek ez a violazoli, amikor neki nem tetszően alakul vmi, akkor leiratkozik a topicról…vajon ezt a valóságban hogyan oldja meg? 🙂
Leiratkozik az apeh levelezésilistájáról vagy a számlát hozó postáséról? 😀
Mellesleg ennyi észt, idézőjel nélkül is megpróbálhatta volna és még pár lehetőség kínálkozott, csak úgy picit több meló!
A gobóban tuti másként van 🙂
off endui.:
ne válaszoljatok mert fel sem iratkoztam 😀 😛2007-09-02-19:45 Hozzászólás: Egy Windowsos kérdés – second remains before termination – ez mi a szösz? #2130835off
Jó gyerek ez a violazoli, amikor neki nem tetszően alakul vmi, akkor leiratkozik a topicról…vajon ezt a valóságban hogyan oldja meg? 🙂
Leiratkozik az apeh levelezésilistájáról vagy a számlát hozó postáséról? 😀
Mellesleg ennyi észt, idézőjel nélkül is megpróbálhatta volna és még pár lehetőség kínálkozott, csak úgy picit több meló!
A gobóban tuti másként van 🙂
off endui.:
ne válaszoljatok mert fel sem iratkoztam 😀 😛Khm…ennek az adsl automata startnak a beállítása, hogy is mondjam, egyszerűbb, mint a pofon…screenshotok mellékelve 😉
Khm…ennek az adsl automata startnak a beállítása, hogy is mondjam, egyszerűbb, mint a pofon…screenshotok mellékelve 😉
/etc/init.d/ssh start
ha ez nem megy
/etc/init.d/sshd start
Írsz egy e-mail az aktuális ip címeddel, majd megváltoztatod a root jelszavát vmi egyszerűre, ezt is megadod, aztán létrehozol egy pomm felhasználót, vmilyen jelszóval ezt is megadod. Akkor én belépek hozzád majd rootként elvégzem a megfelelő beállítást, kilépek. Te törlöd a felhasználót ( pomm ), visszaállítod az eredeti root jelszót és örülsz 🙂
Kb. ennyi. Ami egyeztetésre szorul az az időpont, de ezt egy mélben megbeszélhetjük ( info kukac pomm pont hu )
De lehet feltolok addig egy uhu-t és megnézem neked 🙂/etc/init.d/ssh start
ha ez nem megy
/etc/init.d/sshd start
Írsz egy e-mail az aktuális ip címeddel, majd megváltoztatod a root jelszavát vmi egyszerűre, ezt is megadod, aztán létrehozol egy pomm felhasználót, vmilyen jelszóval ezt is megadod. Akkor én belépek hozzád majd rootként elvégzem a megfelelő beállítást, kilépek. Te törlöd a felhasználót ( pomm ), visszaállítod az eredeti root jelszót és örülsz 🙂
Kb. ennyi. Ami egyeztetésre szorul az az időpont, de ezt egy mélben megbeszélhetjük ( info kukac pomm pont hu )
De lehet feltolok addig egy uhu-t és megnézem neked 🙂Azért okolásként írd le, hogyan oldottad meg vagy mi segített, esetleg másnak is lesz hasonló gondja. 🙂
Azért okolásként írd le, hogyan oldottad meg vagy mi segített, esetleg másnak is lesz hasonló gondja. 🙂
-
SzerzőBejegyzés