pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,361-1,370 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU 2.0 ADSL beállítása #2129947
    pomm
    Felhasználó

      másold ide az /etc/network/interfaces fájlod tartalmát

      Hozzászólás: UHU 2.0 ADSL beállítása #2129948
      pomm
      Felhasználó

        másold ide az /etc/network/interfaces fájlod tartalmát

        Hozzászólás: UHU 2.0 ADSL beállítása #2129939
        pomm
        Felhasználó

          Ha jól emlékszem, uhu-vezpult alatt van ilyen lehetőség.

          Hozzászólás: UHU 2.0 ADSL beállítása #2129940
          pomm
          Felhasználó

            Ha jól emlékszem, uhu-vezpult alatt van ilyen lehetőség.

            Hozzászólás: UHU 2.0 ADSL beállítása #2129933
            pomm
            Felhasználó

              parancssorba:
              pppoeconfig
              Töltsd ki értelemszerűen!

              Hozzászólás: UHU 2.0 ADSL beállítása #2129934
              pomm
              Felhasználó

                parancssorba:
                pppoeconfig
                Töltsd ki értelemszerűen!

                Hozzászólás: Dokumentáció-gyüjtemény kezdőknek… #2123537
                pomm
                Felhasználó

                  Fene tudja… Én említettem neki, hogy egy komoly lap ne legyen tele villogó reklámokkal ( atw.hu ), és ajánlottam az extra.hu-t, mert reklám mentes. Pont ilyen apropóból említettem a mediawiki-t, amit bárki ( de legalábbis a regelt júzerek ) tudna szerkeszteni és nem küldözgetni kellene a doksikat.
                  Ha pedig ilyen irányban elmozdulna a lap, akkor regelni kellene egy domaint ( 3.5 k/ 2 év ) és vmi rendes tárhelyet ( 7 k/év ) vagy ( például ) a linuxforumra kellene hasonlót alkotni, mint a hup wiki….
                  Persze ezt majd eldönti ő.

                  Hozzászólás: Dokumentáció-gyüjtemény kezdőknek… #2123538
                  pomm
                  Felhasználó

                    Fene tudja… Én említettem neki, hogy egy komoly lap ne legyen tele villogó reklámokkal ( atw.hu ), és ajánlottam az extra.hu-t, mert reklám mentes. Pont ilyen apropóból említettem a mediawiki-t, amit bárki ( de legalábbis a regelt júzerek ) tudna szerkeszteni és nem küldözgetni kellene a doksikat.
                    Ha pedig ilyen irányban elmozdulna a lap, akkor regelni kellene egy domaint ( 3.5 k/ 2 év ) és vmi rendes tárhelyet ( 7 k/év ) vagy ( például ) a linuxforumra kellene hasonlót alkotni, mint a hup wiki….
                    Persze ezt majd eldönti ő.

                    Hozzászólás: tvkártya #2129977
                    pomm
                    Felhasználó

                      Én kipróbálnám azt, hogy ha eddig a mic-ben volt a tvkari hangja, akkor átdugnám a line-ba vagy fordítva és azzal a paraméterrel indítanám a tvtime-ot. Ha  a line-ban volt ott sem mindegy, hogy line1 line2 stb….Mert a tvtime használ egy alapot ( azt hiszem line1 ), de az nem mindig jó!
                      A tvtime –help kiadja a lehetőségeket.

                      Hozzászólás: tvkártya #2129978
                      pomm
                      Felhasználó

                        Én kipróbálnám azt, hogy ha eddig a mic-ben volt a tvkari hangja, akkor átdugnám a line-ba vagy fordítva és azzal a paraméterrel indítanám a tvtime-ot. Ha  a line-ban volt ott sem mindegy, hogy line1 line2 stb….Mert a tvtime használ egy alapot ( azt hiszem line1 ), de az nem mindig jó!
                        A tvtime –help kiadja a lehetőségeket.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,361-1,370 / 5,573