Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Swap kétszer annyi mint a fizikai ram
/-nek 20 giga – kész 🙂
A többit linkkel megoldom 😉 ( a /home/user linkelve van, az asztalimon meg az /usr is, mert az évek folyamán szükös lett a gyökérpartició 🙂 )Swap kétszer annyi mint a fizikai ram
/-nek 20 giga – kész 🙂
A többit linkkel megoldom 😉 ( a /home/user linkelve van, az asztalimon meg az /usr is, mert az évek folyamán szükös lett a gyökérpartició 🙂 )Nem megy véletlenül a tűzfalad? Az blokkolhatja a használt portokat vagy fogja vmi.
Figyi Viola Zoli!
Itt tudsz pm-et küldeni a „kollégádnak”, aztán ketten nyomjátok a gobo fórumba a flame-t, de könyörgöm itt ne!
Ha azt kérdezi vki tőlem, hogy a slackware-ben hogyan kell az x-et beállítani, akkor nem kezdem neki ecsetelni a debian előnyeit.
Itt ( legalábbis eddig ) nem sok ember rajong sem a goboért sem a stílusodért ( ez utóbbi valóban emlékeztet a spamekre – ti. kéretlen reklámüzeneteket gyártasz gyakorlatilag segítség helyett ).
Te is menj át write only-ból kicsit readbe is és ha gondod van, ne ide nyomd a flame-t, hanem nyiss te is egy
„Miért szertjük vagy nem szeretjük Viola Zolit és a gobot” c. topicot.
De a legjobb ha tudsz segítesz, ha nem tudsz nem reklámozol kéretlenül…Figyi Viola Zoli!
Itt tudsz pm-et küldeni a „kollégádnak”, aztán ketten nyomjátok a gobo fórumba a flame-t, de könyörgöm itt ne!
Ha azt kérdezi vki tőlem, hogy a slackware-ben hogyan kell az x-et beállítani, akkor nem kezdem neki ecsetelni a debian előnyeit.
Itt ( legalábbis eddig ) nem sok ember rajong sem a goboért sem a stílusodért ( ez utóbbi valóban emlékeztet a spamekre – ti. kéretlen reklámüzeneteket gyártasz gyakorlatilag segítség helyett ).
Te is menj át write only-ból kicsit readbe is és ha gondod van, ne ide nyomd a flame-t, hanem nyiss te is egy
„Miért szertjük vagy nem szeretjük Viola Zolit és a gobot” c. topicot.
De a legjobb ha tudsz segítesz, ha nem tudsz nem reklámozol kéretlenül…Te erre gyúrsz vagy alapból vagy ennyire gáz?
Te erre gyúrsz vagy alapból vagy ennyire gáz?
Annyit találtam róla, hogy a modul ki/betöltése segít, nem kell restartolnod.
Azt viszont nem tudom, hogy mit akarsz patchelni az első hozzászólásodban lévő patch fájllal.szerk.:
Segítség kérés —> netikett
Milyen disztri, milyen kernel, stb… Szted itt mindenki gondolatolvasó?
Akinek volt már ilyen hibája, az biztosan tud segíteni, de ha esetleg megosztanád velünk ( akiknek nem volt még ilyen nyűgük ), hogy miről is van szó, talán nagyobb eséllyel kapnál választ ugyanis nem vágom mit is akarsz patchelni és miért…
Feltételezem, hogy a sky2 nevezetű driver bugozik, de nem nekem kell a segítség, tehát nem gúglizok utána 🙂A bootolható pendrive-nak még mindig semmi köze a gobovarázslathoz!
Mindenki elhiszi hogy olyan jó, de azért ne fárasszuk egymást!
Pont az miatt nem jó, ami miatt te dicséred! Soha nem fogja megtanulni a linux felépítését, működését egy olyan rendszerrel, ami egyáltalán nem hasonlít a linuxok felépítésére. Ennyi erővel most dicsérhetnéd itt az OSX-et is!
A gobo biztos jó, de qrvára nem ebbe a topickba való. -
SzerzőBejegyzés
