pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,431-1,440 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: linux-particionálás hogyan #2128469
    pomm
    Felhasználó

      Swap kétszer annyi mint a fizikai ram
      /-nek 20 giga – kész 🙂
      A többit linkkel megoldom 😉 ( a /home/user linkelve van, az asztalimon meg az /usr is, mert az évek folyamán szükös lett a gyökérpartició 🙂 )

      Hozzászólás: linux-particionálás hogyan #2128470
      pomm
      Felhasználó

        Swap kétszer annyi mint a fizikai ram
        /-nek 20 giga – kész 🙂
        A többit linkkel megoldom 😉 ( a /home/user linkelve van, az asztalimon meg az /usr is, mert az évek folyamán szükös lett a gyökérpartició 🙂 )

        Hozzászólás: Skype nem csatlakozik #2128400
        pomm
        Felhasználó

          Nem megy véletlenül a tűzfalad? Az blokkolhatja a használt portokat  vagy fogja vmi.

          Hozzászólás: Bootolható Pendrive #2127883
          pomm
          Felhasználó

            Figyi Viola Zoli!

            Itt tudsz pm-et küldeni a „kollégádnak”, aztán ketten nyomjátok a gobo fórumba a flame-t, de könyörgöm itt ne!
            Ha azt kérdezi vki tőlem, hogy a slackware-ben hogyan kell az x-et beállítani, akkor nem kezdem neki ecsetelni a debian előnyeit.
            Itt ( legalábbis eddig ) nem sok ember rajong sem a goboért sem a stílusodért ( ez utóbbi valóban emlékeztet a spamekre –  ti. kéretlen reklámüzeneteket gyártasz gyakorlatilag segítség helyett ).
            Te is menj át write only-ból kicsit readbe is és ha gondod van, ne ide nyomd a flame-t, hanem nyiss te is egy
            „Miért szertjük vagy nem szeretjük Viola Zolit és a gobot” c. topicot.
            De a legjobb ha tudsz segítesz, ha nem tudsz nem reklámozol kéretlenül…

            Hozzászólás: Bootolható Pendrive #2127884
            pomm
            Felhasználó

              Figyi Viola Zoli!

              Itt tudsz pm-et küldeni a „kollégádnak”, aztán ketten nyomjátok a gobo fórumba a flame-t, de könyörgöm itt ne!
              Ha azt kérdezi vki tőlem, hogy a slackware-ben hogyan kell az x-et beállítani, akkor nem kezdem neki ecsetelni a debian előnyeit.
              Itt ( legalábbis eddig ) nem sok ember rajong sem a goboért sem a stílusodért ( ez utóbbi valóban emlékeztet a spamekre –  ti. kéretlen reklámüzeneteket gyártasz gyakorlatilag segítség helyett ).
              Te is menj át write only-ból kicsit readbe is és ha gondod van, ne ide nyomd a flame-t, hanem nyiss te is egy
              „Miért szertjük vagy nem szeretjük Viola Zolit és a gobot” c. topicot.
              De a legjobb ha tudsz segítesz, ha nem tudsz nem reklámozol kéretlenül…

              Hozzászólás: Bootolható Pendrive #2127877
              pomm
              Felhasználó

                Te erre gyúrsz vagy alapból vagy ennyire gáz?

                Hozzászólás: Bootolható Pendrive #2127878
                pomm
                Felhasználó

                  Te erre gyúrsz vagy alapból vagy ennyire gáz?

                  Hozzászólás: NETDEV WATCHDOG: eth0: transmit timed out #2128389
                  pomm
                  Felhasználó

                    Annyit találtam róla, hogy a modul ki/betöltése segít, nem kell restartolnod.
                    Azt viszont nem tudom, hogy mit akarsz patchelni az első hozzászólásodban lévő patch fájllal.

                    szerk.:
                    Segítség kérés —> netikett
                    Milyen disztri, milyen kernel, stb… Szted itt mindenki gondolatolvasó? rolleyes.gif

                    Hozzászólás: NETDEV WATCHDOG: eth0: transmit timed out #2128387
                    pomm
                    Felhasználó

                      Akinek volt már ilyen hibája, az biztosan tud segíteni, de ha esetleg megosztanád velünk ( akiknek nem volt még ilyen nyűgük ), hogy miről is van szó, talán nagyobb eséllyel kapnál választ ugyanis nem vágom mit is akarsz patchelni és miért…
                      Feltételezem, hogy a sky2 nevezetű driver bugozik, de nem nekem kell a segítség, tehát nem gúglizok utána 🙂

                      Hozzászólás: Bootolható Pendrive #2127873
                      pomm
                      Felhasználó

                        A bootolható pendrive-nak még mindig semmi köze a gobovarázslathoz!
                        Mindenki elhiszi hogy olyan jó, de azért ne fárasszuk egymást!
                        Pont az miatt nem jó, ami miatt te dicséred! Soha nem fogja megtanulni a linux felépítését, működését egy olyan rendszerrel, ami egyáltalán nem hasonlít a linuxok felépítésére. Ennyi erővel most dicsérhetnéd itt az OSX-et is!
                        A gobo biztos jó, de qrvára nem ebbe a topickba való.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,431-1,440 / 5,573