Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Apropó, Erzsébet nem feltétlen Pesterzsébetet jelenthet, amúgy vidéki vagyok, tehát nem feltétlenül kell vágnom, akkor sem, ha a Vlll.-ba születtem és laktam is vmikor…anno
Hm, elhiszem, hogy tudok neked a fórumon keresztül emil küldeni, csak ettõl még nem tudom az emiled, dobj már meg egy címmel, ne keresgessek! ( [email protected] )
A dvd-re mindjárt rásasolok az uhu-s topicban…Szia. Vidéken nem tré a net elérés, legfeljebb falun. Vidéki városokban ugyanugy van kábelnet/adsl, mint az nagy pesten. 😛
Ha szükséges én is tudok segiteni Erzsébet környékén.
Letölteni letudok , felirni is ,csak jobb ha küldik a linket is ami a linux iso helyre mutat.
[align=right][snapback]91534[/snapback][/align]OK, de kellene emil cím is, meg az is, hogy cd vagy dvd vagy mindkettõ, illetve installt, beállítást vállalsz-e..ill. melyik városban 🙂
Szintén zenész…
cd és dvd is megy? ( írás )
Más nem kell! 🙂Rádiót pl kradio-val vagy gnome radióval tudsz használni. Ha meg nem akarsz ennyit költeni ( épp most néztem egy havernak ) kworld 9000 FT.
Nekem ez van több mint 1 éve, én békében vagyok vele…Egy hónapja és néhány napja kezdtem el…
Regisztrált tagok: 145
Nem ellenõrzött tagok: 8
Kitiltott tagok: 0
Fórum üzenetek: 15
Hozzászólások: 11. hháááát erre most mit tudjak mondani?… „tudom, hogy európai” vagy :), hát Te is „tudhatnád”, hogy… „mellékelt kép”.
2. nálam jöhetnek a szabad programok is, mostanság már inkább a dvd a nyerõ, újabban ezt kérik. ha kell vmi term letöltöm, amennyiben van szabad kapacitásom és nem illegális a dolog.
[align=right][snapback]91428[/snapback][/align]upsz
:blush: :blush: :blush:Ok, telszámokat szedem le, címed megy ki… 🙂 Nem írtad, hogy bp-i vagy-e, mondjuk erre tippelek, azért megerõsíthetnéd 😉 .
Tudom, hogy páran csinálnak ilyet, de minnél többen vagyunk, annál többen találnak ránk. Igazából én az uhu listán is fent vagyok ( meg még páron ), mégsem keresett onnan még seni. Valszeg az lehet az oka, hogy nem a fõoldalon virít, hogy ” linux cd-ék mindenkinek” :D. Amúgy én „csak” linux install cd-ket írtam ki, tehát programokkal egyáltalán nem foglalkozom!!! -
SzerzőBejegyzés